ortopeda

dr n. med. Szymon Kujawiak

SOLUMED-ORTOPEDIA
ul. Wyrzyska 18
Poznań

Witam.Powiem tak.Jestem przykładem jak po 9 tygodniach zabiegu /zszycie ścięgna Achillesa/można znowu zacząć chodzić.O Doktorze Szymonie Kujawiaku zawsze będę miał zdanie że to Doktor przez duże D. Na pewno specjalista jeden z najlepszych w swoim fachu,człowiek bardzo miły,obiektywny,szczery i nadopiekuńczy.Pozdrawiam Pana Doktora a także pracowników z Solumed. Wspaniała placówka,zespól specjalistów i ludzi Z KLASĄ.

Opinia dodana przez: Ireneusz
Najbliższy termin: 7 Gru o 08:00

lek. med. Ireneusz Abramczyk

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Wizyta bardzo miła ,pan doktor uprzejmy zapytał o dolegliwości zbadał i dał skierowanie na rezonans magnetyczny .Polecam

Opinia dodana przez: Danuta

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Ortopeda   (+2 więcej)

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Opinia dodana przez: Łukasz A.J.W.
dr n. med. Konrad Słynarski

dr n. med. Konrad Słynarski

Ortopeda

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3

Mogę tylko potwierdzić opinie poprzednich pacjentów. Doktor Słynarski to wybitny fachowiec. Więcej takich prosimy.

lekarz Michał Janiak

Koszarowa 17
Września

świetny specjalista, super lekarz z odpowiednim podejściem do pacjenta -artroskopia kolona bez powikłań!!! polecam

Opinia dodana przez: wyczi

dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortopeda   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Euro-Diagnostyka"
ulica Pilotów 2
Kraków

Bardzo dobry lekarz, polecę każdemu, nawet temu który stracił zaufanie do przedstawicieli tego zawodu, wysoka profesjonalność,kompetencja, niesamowity , kulturalny i bardzo przystępny człowiek przy tym bardzo konkretny i wzbudzający zaufanie. Polecam chorym i cierpiacy. Małgorzata z Krakowa