Czy chodziło Ci o lekarzy:

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Ortopeda   (+2 więcej)

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Opinia dodana przez: Łukasz A.J.W.

dr n. med. Konrad Słynarski

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3

Mogę tylko potwierdzić opinie poprzednich pacjentów. Doktor Słynarski to wybitny fachowiec. Więcej takich prosimy.

prof. dr hab. n. med. Krystyna Księżopolska-Orłowska

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

jest madrym i wspanialym lekarzem, rozpoznala umnie mlodziencze zapalenie stawow

Najbliższy termin: jutro o 12:15

dr n. med. Maciej Luterek

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Świetny lekarz i specjalista gorąco polecam.Posiada bardzo dużą wiedzę i ma ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie.

Opinia dodana przez: Pacjentka
Najbliższy termin: jutro o 15:30

lek. med. Tomasz Rudnicki

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
Ochota, Warszawa

Jeszcze nie wiem jak rozwinie się dalszy przebieg mojego leczenia. Niemniej jednak chciałam wystawić pozytywną ocenę temu specjaliście. Trafiłam do dr przypadkiem, spokojny, miły, rzeczowy. Mam nadzeję, że nasze drogi jeszcze się zejdą. Niebawem wracam z wynikami badań.

Najbliższy termin: jutro o 15:30

dr n. med. Piotr Strzelczyk

SK Dzieciątka Jezus
Lindleya

Robił mi 2 operacje, w 2013 cieśń nadgarstka, a w 2014 trzaskający palec. Z obu jestem bardzo zadowolona i nie mam absolutnie żadnych zzastrzeżeń. Polecam każdemu.

Opinia dodana przez: Iwona
Najbliższy termin: jutro o 16:30

lek. med. Jakub Janowicz

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Naprawdę polecam.Trafilam na ostry dyżur z ręką ,którą inny lekarz wyjął z gipsu i stwierdził, że wszystko jest ok i nawet nie chciał dac rehabilitacji ,Kość okazała się być niezrosnieta. Pan Jakub i drugi doktor okazali pełen profesjonalizm.zrobili rentgen .zlecili założenie gipsu i dalej przepisanie ortezy.Wypisali skierowanie na rehabilitację .I jeszcze przejrzeli rentgen biodra.na ktorego lekarz ze Stepinskiej nawet nie chcial okiem rzucic i wyslal mnie z niezrosnieta koscia do domu i tak chodzilam z bólem trzy dni.
Brawo dla pana Jakuba i drugiego lekarza , ktorego niestety nazwiska nie pamiętam.
Natomiast pamiętam nazwisko lekarza, który wysłał mnie z nie zrośnięta ręką. To był Jacek Krupa , przed którym przestrzegam

Opinia dodana przez: Małgorzata
Najbliższy termin: 28 Lip o 10:00

lek. med. Paweł Nosarzewski

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
Ochota, Warszawa

Średnia ocen: 5/5

Polecam jak najbardziej tego lekarza. tydzień temu wykonał u mnie operację kręgosłupa. jestem bardzo zadowolona!!!

Opinia dodana przez: Klaudia