ortopeda w okolicach pasłęk

Sortuj
lekarz Gniewosław Zieliński

lekarz Gniewosław Zieliński

Ortopeda

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37

Średnia ocen: 5/5

Leczymy się u Doktora całą rodziną. Nikt nie mógł mi pomóc a Pan Doktor przy pierwszej wizycie dokonał trafnej diagnozy. Widać, że ma doświadczenie i wiedzę. Jest bardzo kontaktowy i czuje się, że zależy Mu na zdrowiu pacjentów.
Bardzo dziękujemy za pomoc.

Opinia dodana przez: Pcjentka z rodziną

lekarz Mirosław Kamiński

Średnia ocen: 5/5

Człowiek cierpliwy, pełen zrozumienia, łagodny, życzliwy.

Człowiek cierpliwy, pełen zrozumienia, łagodny, życzliwy.

lekarz Andrzej Walczyński

None
Moniuszki 19/7

Średnia ocen: 5/5

Po trzech latach borykania się z bólem kolana i zaliczeniu wielu wizyt u różnych ortopedów dopiero ten lekarz dał mi zlecenie na rezonans magnetyczny na podstawie którego można było ocenić stan kolana i potwierdzić konieczność wykonania artroskopii. Całkowicie profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam!

lekarz Adam Klewicki

Elbląg

Świetny wyrozumiały i uprzejmy lekarz. Doskonały specjalista. Z zaangażowaniem podchodzi do każdego pacjenta.

lekarz Maciej Zgutka

Szpital Wojskowy

Bydgoszcz

Dobry specjalista. Cierpliwy, fachowy. Jeden z lepszych w Szczecinie. Dużo tlumaczy. Wizyty są krótkie ale konkretne.

Opinia dodana przez: Grzegorz

Cezary Kuciński

ELBLĄG ul.Żeromskiego
Elbląg

Wiecej takich lekarzy.Pelen profesjonalizm i do tego bardzo mily czlowiek. Dziekuje Panie doktorze.Dzieki Panu juz 2 lata zyje bez bolu.

Opinia dodana przez: Teresa
lek. med. Michał Dąbrowski

lek. med. Michał Dąbrowski

NZOZ Nasza Przychodnia Michał Jędrzyński
Żeromskiego 2B

Średnia ocen: 4/5

Fachowość na najwyższym poziomie, konkretne kompleksowe podejście. Miły, kompetentny. Po prostu polecam.

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Henryk Mielczarek

Jaśminowa 3
Malbork

Super lekarz :)

Super lekarz :)
Jego podejście do pacjenta jest niesamowite, potrafi rozładować całe napięcie towarzyszące podczas wizyty. Przede wszystkim jest delikatny przy tym co robi i doskonale tłumaczy.
Chciałabym mieć taką cierpliwość do ludzi jak ten lekarz :)

Opinia dodana przez: Sylwia Janyszko

lekarz Tomasz Olechnowicz

Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka
ul. Żeromskiego 2b, (I piętro)

lecze sie u Pana Tomasza ,jestem zadowolona z opieki nad moim kolanem, polecam

lecze sie u Pana Tomasza ,jestem zadowolona z opieki nad moim kolanem, polecam

Roman Kałduński

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu

Elbląg

najlepszy najlepszy polecam wszystkim z całego serca nie ma lepszego anioł dla ludzi nikt taki nie jest