Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Ortopeda Pszczyna

Dr Adam to lekarz z powołania. Uwielbiam to zrozumienie moich dolegliwości i indywidualne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Iw Onka

dr Wojciech Rydzewski

NZOZ Szpital w Pszczynie, Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
Antesa 6
43-200 Pszczyna

Jestem zachwycony profesjonalizmem doktora Wojciecha Rydzewskiego - znakomitego Ortopedy, który kompleksowo zajął się leczeniem mojego kręgosłupa, bioder, stóp i rąk. Ulżył mi w bólu, serdecznie i fachowo zajął się moim leczeniem. Lekarz z wielkim powołaniem! Michał, lat 86
Opinia dodana przez: Michał, lat 86

lekarz Andrzej Partyka

Ortopeda, Traumatolog

TRAUMA-DENT
ul. Słoneczna 4
43-200 Pszczyna

Witam, bardzo serdecznie polecam pana doktora. W mojej opinii ocena 5/5 to mało, ponieważ: 1. Jako jedyny lekarz spojrzał na rezonans magnetyczny a nie tylko opis do RM, tłumacząc mi dokładnie co się stało. Według mnie powinno to być standardem, niestety wśród lekarzy nie jest. 2. Rozpoczął leczenie lekami, tłumacząc i rozpisujac wszystko tak bym nie miała żadnych wątpliwości. Na pierwszej wizycie dostałam zastrzyk sterydowy, za moją zgodą, który momentalnie ...
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Mirosław Żołądź

Dzienny Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy
dr. Witolda Antesa 1
43-200 Pszczyna

Ja niestety nie jestem do końca zadowolona te zastrzyki które są mi podawane do kolana niestety nie działają jestem dalej z bólem a co do podejścia bez zastrzeżeń

lekarz Bogumiła Boba

Ortopeda, Traumatolog

Poniatowskiego 5 lok. 4
Pszczyna

Niewielu jest już takich lekarzy, którzy nieodmawiają pomocy, którzy zostają po godzinach, żeby pomóc. Może i Pani doktor jest specyficzna, zakochana w polityce i religii, ale mnie jako pacjenta to nie interesuje. Interesuje mnie to, że jest świetnym fachowcem!
Opinia dodana przez: Tomek