Filtruj terminy

lekarz Czesław Komarnicki

Ortopeda, Traumatolog

Szpital Rejonowy im. dr. J. Rostka w Raciborzu
47-400 Racibórz

Do rozmownych lekarz nie należy, za to jest w 100% perfekcjonista godnym polecania

Michał Jaśnikowski

Szpital
Gamowskiego 3
Racibórz

Bardzo dobry specjalista, wspanialy czlowiek. Lekarz, ktory chce pomóc czlowiekowi. Wysoka kultura osobista. Dziękuję za pomoc mamie.
Opinia dodana przez: joanna
Hm ... Mieszane uczucia. Lekarz powtarza jak mantra, że w moim przypadku rehabilitacja biodra nic nie da. Mimo to chodzę do fizjoterapeuty i po tych wizytach czuję poprawę w funkcjonowaniu więc nie zgadzam się z opinią doktora.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Zbigniew Górka

Ortopeda, Chirurg urazowy

Poradnia Ortopedyczna
Ocicka 58a
47-400 Racibórz

Ciężko stwierdzić czy kompetentny, w miarę uprzejmy. Jednak sugerowanie komuś, że zarabia więcej niż w rzeczywistości i że ma skorzystać z jego zabiegów, ale prywatnie pozostawia wielki niesmak (bez wspomnienia, że może jest możliwość opcji na NFZ). Człowiek przychodzi z bólem, a dostaje takie rekomendacje. O ile wiadomo jak wygląda publiczna służba zdrowia to sugerowanie, że ktoś z pewnością ma pieniądze na prywatne wizyty i zabiegi to wielkie nie porozumienie. ...
Opinia dodana przez: Janusz

dr n. med. Antone Handall

ks. Staszica 4 lok. 2
47-400 Racibórz

Nieuprzejmy lekarz , obrażające wysłowienia co do mojej osoby . widocznie zapomniał dlaczego chciał zostać lekarzem . nie polecam

lekarz Roman Urbańczyk

Wojska Polskiego 26b
47-400 Racibórz

Koleś niszczący ludzkie życie... który chciałby być lekarzem lecz na to nie zasługuje. A co do wcześniejszych opinii jeżeli ktoś jest lekarzem to powinien wykonywać swój zawód w 100 % niezależnie od tego czy idzie sie do niego prywatnie czy z NFZ. A jeżeli tak jak w tym przypadku chodzi tylko o pieniądze to taki człowiek jest ZEREM. I mam nadzieję że wielce pan doktor to przeczyta i pomyśli nad ...
Opinia dodana przez: Mateusz
Jako człowiek nie należy do przyjemniaczków, ale jako lekarz- chylę czoła, ponieważ wyleczył moje dziecko, któremu inni lekarze nie dawali większych szans.Tak mimo wszystko polecam.

lekarz Andrzej Kocjan

Chirurg urazowy, Ortopeda

Racibórz

To skandal zeby "Pan"dr nawet nie spojrzał na zdjęcie kontrolne(zrobione z laską i na prośbę).o miejscu urazu nie wspomnę.Pamietajcie Państwo idąc na RTG(uwijajcie się),bo "Pan"dr nie będzie czekał!-"ile można czekać,chciałem już iść do domu bo jesteście ostatni".(3 godz.przed końcem dyżuru).Po co My płacimy te składki!Porażka!!!!(szukam specjalisty bo noga sina,spuchnięta,boli itp.)