racibórz ortopeda

Sortuj wg:

Marek Sibistowicz

Średnia ocen: 5/5

Ja jeżdżę do doktora z ościennego województwa. Leczę u niego biodra. Fachowe podejście, nieskomplikowane wytłumaczenie istoty choroby oraz procesu rekonwalescencji, jak także nienaganne zachowanie Pana doktora sprawia że nie można go ocenić inaczej jak na ocenę bardzo dobrą. Przemiły człowiek, poświęca dużo czasu pacjentowi, a przede wszystkim sprawia że po wizycie (tzn. po wykonaniu jego zleceń/zaleceń) problemy bólowe ustępują. POLCECAM PANA DOKTORA

Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Czesław Komarnicki

Szpital Rejonowy im. dr. J. Rostka w Raciborzu

Racibórz

Do rozmownych lekarz nie należy, za to jest w 100% perfekcjonista godnym polecania

Michał Jaśnikowski

Szpital
Gamowskiego 3
Racibórz

Doskonały lekarz znający się na rzeczy.
Prosty, kulturalny i co najważniejsze trafna diagnoza. Dziękuję i pozdrawiam Joachim

Doskonały lekarz znający się na rzeczy.

Opinia dodana przez: Joachim

dr n. med. Zbigniew Górka

Poradnia Ortopedyczna
ul.Ocicka58a
Racibórz

Przemiły i bardzo profesjonalny specjalista. Na pewno w razie jakiegokolwiek problemu zgłoszę się ponownie. Zdecydowanie polecam.

dr n. med. Antone Handall

ks. Staszica 27

Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą. Mogę bardzo polecić

Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą. Mogę bardzo polecić

lekarz Roman Urbańczyk

wojska polskiego
Racibórz

Świetny specjalista,dobrze diagnozuje i bardzo profesjonalnie przeprowadza zabiegi.Najlepszy raciborski ortopeda.

Ij Urbańczyk

Racibórz

Jako człowiek nie należy do przyjemniaczków, ale jako lekarz- chylę czoła, ponieważ wyleczył moje dziecko, któremu inni lekarze nie dawali większych szans.Tak mimo wszystko polecam.

lekarz Andrzej Kocjan

Rewelacyjnie diagnozuje.Jest pragmatyczny.Dziekuje.