Filtruj terminy

lekarz Bartłomiej Krawczyk

Szpital
Jagiellońska 36
97-500 Radomsko

Polecam Pana Bartosza wg.mnie specjalista 1 klasa podjął się roboty chirurgicznej ,której nie chcieli robić starsi chirurdzy wykonał ją bezbłędnie wkładając w robotę swoją wiedzę ,serce i umiejętności nie chciałbym przesłodzić w ocenie - oby to co opisuję trwało dalej powodzenia w służbie dla pacjenta
Opinia dodana przez: Grzegorz Twardzik

lek. med. Wiesław Łoba

przychodnia
Mickiewicza 5/7
97-500 Radomsko

Bardzo dobry i kompetentny lekarz... wykrył że mam uszkodzony kręg po nie udanych próbach leczenia lekarzy w Medicover (Warszawa) pół roku zmarnowałam na leczenie tam. A tu od razu dowiedziałam się co mi jest. ;)
Opinia dodana przez: Blanka

lekarz Piotr Gut

Szpital
Jagiellońska 36
97-500 Radomsko

Dobry fachowiec który uwolnił mnie od wieloletniego problemu z kolanem. Niestety, musi pracować w warunkach jakie są w służbie zdrowia. Widziałem na własne oczy. Ja bym osobiście nie wytrzymał. Szacunek.
Opinia dodana przez: Mariusz

dr Adam Godzieba

Radomsko
97-500 Radomsko

Pan doktor operował mi skomplikowane złamanie nogi po potrąceniu samochodem. Następnie byłem pod Jego kontrolą w Poradni Ortopedycznej przy szpitalu w Piotrkowie Tryb, aż do zakończenialeczenia. Doskonały fachowiec. Profesjonalista i zawodowiec od a do z. Wszyscy mi się pytali w innych ośrodkach medycznych , kto mi tak pięknie zoperował nogę po takim złamaniu.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Artur Widera

Ortopeda, Traumatolog

Ogrodowa 14
97-500 Radomsko

Nie wykrył u mojej córki,mimo 2 wizyt,usg i mojej oraz innych lekarzy sugestii ,poważnego uszkodzenia biodra,co było widać gołym okiem i mogło skutkować kalectwem do końca życia!!!!Dla mnie skandal!Odradzam wszystkim!
Opinia dodana przez: małgosia

lekarz Tomasz Krupiński