Filtruj terminy

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Klinika Alfa
Polna 9
96-500 Sochaczew

Trafiłam do Pana Doktora w związku z problemem z biodrem. To wspaniały człowiek i świetny specjalista. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Zofia
{'id': 21850, 'name': u'Sochaczew'} Chirurg ortopeda
                                       dr n. med. Jarosław Blicharz

dr n. med. Jarosław Blicharz

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Klinika Alfa
Polna 9
96-500 Sochaczew

Cudowny P.Doktor...polecam, profesjonalne podejście do pacjenta a co najważniejsze,skuteczne leczenie i mimo młodego wieku, facet zna się na rzeczy.Polecam z czystym sercem 👍👍👍
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Błażej Pruszczyński

Ortopeda dziecięcy

KECENA s.c.
ulica Piłsudzkiego 16/2A
96-500 Sochaczew

U Pana doktora byliśmy na kontroli bioderek. Jest to lekarz z prawdziwym powołaniem jakich teraz mało. Pan doktor rzeczowy, odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie tłumaczy a do tego wykonuje swoją pracę z pasją i uśmiechem. Wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Magda

dr Andrzej Bartczak

Ortopeda, Lekarz sportowy

ul. Stanisława Staszica 3
96-500 Sochaczew

Zdecydowanie najlepszy ortopeda z jakim się zetknąłem, a kłopotów ze zdrowiem mam sporo (kolana, kręgosłup) zdecydowanie polecam. Do niedawna przyjmował w przychodni lekarskiej WAT w Warszawie i jak wielki smutek mnie dopadł, gdy dowiedziałem się, że już tam nie pracuje. Wielka strata dla tych pacjentów. Lekarz który wykazuje więcej niż tylko sam wywiad z chorym. ON tej choroby szuka, znajduje i skutecznie leczy. Zyczeniem moim byłoby gdyby otaczali mnie tylko ...
Opinia dodana przez: Zbigniew Błachowicz

lekarz Tomasz Świdrowski

Szpital
Batalionów Chłopskich 3/7
96-500 Sochaczew

Pan Tomasz to lekarz z powołania. To On uratował mi nadgarstek. Po wypadku samochodowym, karetka zabrała mnie do szpitala w Grodzisku Mazowieckim tam po wielu godzinach oczekiwań i badań stwierdzono, że muszę mieć strzaskany nadgarstek natychmiast operowany, niestety nie ma miejsc. Lecz inni pacjenci byli cały czas przyjmowani na oddział. Trafiłam do szpitala na Lindleja. Dwukrotna wizyta w tym miejscu i konsylium w mojej sprawie zakończyło się informacją, że czas ...
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Artur Stronias

KECENA s.c.
ulica Piłsudzkiego 16/2A
96-500 Sochaczew

Jeśli w ogóle mam prawo oceniać lekarza: doskonały specjalista!!!. Przez 3 miesiące miałam problem z kolanem nim trafiłam do dr Stroniasa. Pan doktor zbadał, postawił diagnozę, a po zastosowanym leczeniu dolegliwości ustąpiły. Uważam, że nie kwiecista mowa, ale wiedza, doświadczenie , a czasem i intuicja czynią z lekarza dobrego specjalistę.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Krzysztof Rzewuski

MEDICAMED
ulica Hanki Sawickiej 3A
96-500 Sochaczew

Pan Doktor Rzewuski jest wybitnym specjalistą ortopedą. Po moim wypadku motocyklowym miałem połamane kolano (12 kawałków kłykcia kości piszczelowej...). Pan Doktor poskładał mi to kolano tak, że mam pełny zakres ruchu i żadnych dolegliwości - z drugim, "zdrowym" kolanem mam więcej problemów. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Elżbieta Jagoda

ul. Gawłowska 47A/34
96-500 Sochaczew

Pani doktor bardzo niemiła, podeszła olewczo do tematu, nie zainteresowała się urazem, ledwo wybłagałam ją o skierowanie na dalsze badania, chciała uznać uraz jako stłuczenie, okazało się to wybiciem barku oraz uszkodzeniem mięśnia łopatkowego i możliwym uszkodzeniem nerwów splotu ramienmego. Nie polecam, uciekajcie.
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Michał Bartoszewicz