ortopeda starachowice

lekarz Sławomir Marcinkowski

Ortopeda   (+1 więcej)

praktyka prywatna

Starachowice

Miałam operacje stopy (paluchy). Jestem zadowolona. Bardzo dobry specjalista. Konkretny, nie obiecuje cudów ale zawsze stara się pomóc. Przy tym bardzo miły i sympatyczny człowiek. Zapracowany ale uśmiechnięty i dba o swoich pacjentów. Polecam!

Opinia dodana przez: Halina

Tomasz Tatarek

Ortopeda

Starachowice

Fachowiec w 100% Miałem połamane ramię i przedramię. Brzydko to wyglądało. Pan Dr. Tatarek ślicznie mnie poskładał. Co prawda na śrubach ale inaczej się nie dało. Teraz jak mi się uda do niego dostać,usunę płytkę i rękę będę miał jak nową. Naprawdę polecam tego ortopedę.Pozdrowienia z Kielc

Opinia dodana przez: Darek

dr Marcin Biesiada

Ortopeda

szpital miejski

Starachowice

Šwietny operator, wspaniały lekarz, pełen empatii i zrozumienia. Dzięki doktorowi chodzę, a nawet bieganie!Polecam!

lekarz Stanisław Dobrucki

Ortopeda   (+1 więcej)

Piaskowa 4
Starachowice

Strasznie: protekcjonalnie i bez skutku.Brak czasu i chęci do chociażby zawodowych podstaw kontaktu z pacjentem.
El.Rnik

El.Rnik