Filtruj terminy

lekarz Sławomir Marcinkowski

Traumatolog, Ortopeda

praktyka prywatna
Starachowice

Miałam operacje stopy (paluchy). Jestem zadowolona. Bardzo dobry specjalista. Konkretny, nie obiecuje cudów ale zawsze stara się pomóc. Przy tym bardzo miły i sympatyczny człowiek. Zapracowany ale uśmiechnięty i dba o swoich pacjentów. Polecam!
Opinia dodana przez: Halina
Lekarz godny polecenia. Diagnoza okazała się trafna w 100% mimo ,że nie lekarz nie specjalizuje się w neurochirurgii, z rezonansu magnetycznego stwierdził,że przepuklina kwalifikuje się do operacji. Bardzo miły i uprzejmy i przede wszystkim bada swoich pacjentów.
Opinia dodana przez: Angelika

dr Marcin Biesiada

szpital miejski
27-200 Starachowice

Świetny specjalista. Jestem pacjentem Pana Doktora od 2 miesięcy i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z podejścia z jakim się spotkałem. Miałem robiony zabieg chirurgiczny przez Pana Doktora na palcu wskazującym, rozpoznanie - palec zatrzaskujący. Wcześniej lekarz rodzinny zdiagnozował cieśń nadgarstka co okazało się nieprawdą. Pan Doktor szybko postawił diagnozę, wytłumaczył w czym jest problem i zaproponował leczenie. Na jutro jestem umówiony na kolejny zabieg, tym razem palca środkowego.i ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Stanisław Dobrucki

Ortopeda, Chirurg ogólny

Piaskowa 4
Starachowice

Strasznie: protekcjonalnie i bez skutku.Brak czasu i chęci do chociażby zawodowych podstaw kontaktu z pacjentem. El.Rnik