ortopeda starachowice

lekarz Sławomir Marcinkowski

Ortopeda   (+1 więcej)

praktyka prywatna

Starachowice

Miałam operacje stopy (paluchy). Jestem zadowolona. Bardzo dobry specjalista. Konkretny, nie obiecuje cudów ale zawsze stara się pomóc. Przy tym bardzo miły i sympatyczny człowiek. Zapracowany ale uśmiechnięty i dba o swoich pacjentów. Polecam!

Opinia dodana przez: Halina

Tomasz Tatarek

Ortopeda

Starachowice

Operował mi bark. Inni lekarze byli pod wrażeniem że wróciła mi sprawność ręki. Przed operacją informowany mnie że będzie problem ze sprawnością. Dziękuję

Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Marcin Biesiada

Ortopeda

szpital miejski

Starachowice

Šwietny operator, wspaniały lekarz, pełen empatii i zrozumienia. Dzięki doktorowi chodzę, a nawet bieganie!Polecam!

lekarz Stanisław Dobrucki

Ortopeda   (+1 więcej)

Piaskowa 4
Starachowice

Strasznie: protekcjonalnie i bez skutku.Brak czasu i chęci do chociażby zawodowych podstaw kontaktu z pacjentem.
El.Rnik

El.Rnik