Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Ortopeda Swarzędz

dr n. med. Karol Szymański

Chirurg ogólny, Ortopeda

Prywatna Lecznica Certus Sp. z o.o.
ulica Poznańska 22
62-020 Swarzędz

Polecam wszystkim Pana doktora Karola Szymańskiego. Najlepszy specjalista z chirurgii ogólnej jak i medycyny estetycznej jakiego miałam okazję spotkać. Oprócz tego bardzo miły do pacjentów.
Opinia dodana przez: Nina

dr n. med. Krzysztof Niciejewski

Prywatna Lecznica Certus
Poznańska 15
62-020 Swarzędz

Od wrzesnia 15r cierpiałam z powodu bólu obu stawów biodrowych na skutek głębokich zmian zwyrodnieniowych w stawach.Zażywalam tramal 4xdz. aby móc jakoś funkcjonowac., chodząc o 2 kulach.Doktor Niciejewski w ciagu 3tygodni podjąl decyzje o operacji endoprotezy jednego stawu po uprzednich niezbednych badaniach.W sposóp przystepny wyczerpujący wyjaśnił przebieg operacji ewentualne powiklania jak i rokowanie.Okazał się być lekarzem z dużą wiedzą praktykiem kompetentnym i wiarygodnym .Wszczepienie endoprotezy tak trudnego zabiegu odbyło sie ...
Opinia dodana przez: UrszulaOlejniczak

dr n. med. Robert Matuszewski

Chirurg ogólny, Traumatolog

Kwant. Pracownia rentgenowska, gabinety lekarskie
Plac Niezłomnych 15
62-020 Swarzędz

Dziękuję Panu Doktorowi za zdrowie o które bardzo bałam się!!! Zadbał, udzielił porad, odpowiednie leczenie , uprzejmy miły a stres potrafi minąć!!! Dziękuję z serducha!!!

lekarz Łukasz Kalinowski

Osiedle Mielżyńskiego 92/2
62-020 Swarzędz

Cudowny lekarz. Pełen profesjonalizm i super podejście do pacjenta. Dzięki doktorowi kolano wyleczone :)
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Shambuyu Kasongo

Przychodnia Lekarska "MULTI-MEDIC"
Cieszkowskiego 100/102.
62-020 Swarzędz

Omijać szerokim łukiem. Lekarz mnie zbył chociaż mam poważny problem z kręgosłupem. Prosiłam o skierowanie na rezonans, opryskliwie odmówił. Kompletnie zbagatelizował problem. Nie wiem po co tacy ludzie idą na lekarza.. żeby szkodzić ?Poszłam prywatnie do innego lekarza i od razu wypisał mi skierowanie na rezonans mimo że nie prosiłam.
Opinia dodana przez: Alicja