Filtruj terminy

Lekarze Ortopeda Świętochłowice

Jacek Matysiakiewicz

Med-Korn Poradnie Specjalistyczne Henryk Sosna
41-600 Świętochłowice

Dr Jacek Matysiakiewicz , jeśli są anioły na ziemi to Pan doktor jest jednym z nich !!! Bardzo dokładna diagnoza przed badaniem rezonansem magnetycznym. Lekarz bardzo miły i grzeczny w rozmowie z pacjentem. Jestem mu bardzo wdzięczna za usunięcie chirurgiczne guza w palcu V prawej dłoni. Lekarz u którego nie jest się złem koniecznym, lecz człowiekiem , któremu chce pomóc. Polecam z całego serca . Daniela T.
Opinia dodana przez: Daniela

lekarz Dominik Dziadecki

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

41-600 Świętochłowice

Doskonały lekarz ,bardzo pozytywne i cierpliwe podejście do dzieci ,właściwy człowiek na odpowiednim miejscu.Dziękujemy
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jerzy Derkacz

Ortopeda, Traumatolog

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice

Z pełną odpowiedzialnością polecam dr J Derkacza, wyleczył mnie z nerwobólów. Borykałam się z tym problemem kilka lat. Szukałam pomocy u wielu lekarzy. Jeden z nich stwierdził, że jeśli dotychczasowe leczenie nie przyniosło pozytywnych rezultatów to muszę się do nerwobólów przyzwyczaić, bo nie ma możliwości ich wyleczenia. Profesjonalną pomoc uzyskałam u dr J Derkacza. Teraz mogę cieszyć się życiem bez nerwobólów. Serdecznie dziękuję. Krystyna S.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Tomasz Stołtny

41-600 Świętochłowice

UWAGA! Ten człowiek najpierw spóźnił się na badanie 45 minut (przyjechal o 20.45), po czym spojrzał na przygotowane mu wcześniej wyniki badań i bez żadnego wywiadu zaopiniował syna do wykonywania sportu (wspinaczki). Za te 3 minuty mieliśmy zapłacić 70 zł. Lekarz nie miał wydać reszty, więc schował dokument i stwierdził, że nie wyda go dopóki nie dostanie zgodnych i że to mój problem że nie mam zgodnych... Następnie rozmieniliśmy pieniądze ...
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Tomasz Wądek