Czy chodziło Ci o lekarzy:

lekarz Cezary Klank

ARTIMED
ul. Paderewskiego 4B
Kielce

Byłam wczoraj u doktora tj. 06,11,2013. Lekarz przesympatyczny, ludzki bez tej lekarskiej maniery charakterystycznej dla większości z nich. Jestem bardzo zadowolona. Podejście w sam raz ani na wyrost szukając dziury w całym ani nie bagatelizuje problemu. Dla mnie lekarz w sam raz. Polecam.

Opinia dodana przez: Monia z Kielc

świętokrzyskie ortopeda

Sortuj

lekarz Dariusz Hudzik

PROMEDICA
Pakosz 68

Średnia ocen: 5/5

Świetny ortopeda, bardzo sympatyczny człowiek. Leczyłam u niego naderwane wiązadła w kolanach, jestem bardzo zadowolona z otrzymanej pomocy. Polecam

Opinia dodana przez: Karolina Szczepanik

Grzegorz Kuterasiński

NZOZ Nowe Życie

Włoszczowa

Średnia ocen: 5/5

Jest bardzo dobry,kompetentny,interesuje sie pacjentem, z poczuciem humoru.Goraco polecam takiego lekarza.

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Zbigniew Milewski

Średnia ocen: 5/5

Miły,sympatyczny dobre podejście do pacjenta.Dobry specjalista.

Miły,sympatyczny dobre podejście do pacjenta.Dobry specjalista.

lekarz Marcin Uniejewski

None
Mleczarska 11
Włoszczowa

Średnia ocen: 5/5

Doktora Uniejewskiego najbardziej szanuję za identyczne podejście do każdego pacjenta, bez względu na to, czy jest to wizyta w prywatnym gabinecie, przyszpitalnej przychodni czy na oddziale. Zawsze okazuje wielką troskę o pacjenta. Szkoda, że mamy tak niewielu podobnych do niego lekarzy.

lekarz Andrzej Kokosa

None
ul. dr. Aleksandra Dobkiewicza 10
Sandomierz

Średnia ocen: 5/5

Świetny specjalista, wysokie kompetencje. Badając kolano, na które narzekałam, słuchał uważnie i sprawdził biodro. Okazało się, że to jest mój problem. Dokładnie wyjaśnił na czym polega moja choroba, odpowiadał na moje pytania, nie okazywał pośpiechu. Uprzejmy, godny polecenia specjalista!!!

Opinia dodana przez: Grażyna

dr Tomasz Sikora

CENTRUM ZDROWIA PROMEDICA
ul. Pakosz 68

Średnia ocen: 5/5

Jak na razie najbardziej kompetentny ortopeda na jakiego trafiłem. Bardzo indywidualne podejście w przypadku obu wizyt (inne dolegliwości). Odniesienie się do uprawianego sportu. Bardzo sympatyczna osoba, z pewnością godny polecenia specjalista.

Opinia dodana przez: jashiu

dr n. med. Artur Oberc

Ortopeda dziecięcy

Centrum Medyczne Batorego
ul. Stefana Batorego 10
Busko-Zdrój

Średnia ocen: 5/5

Nie zapeszając, mieliśmy szczęście w nieszczęściu trafić z problemem wyrośli chrzęstno-kostnej na nodze syna właśnie do Pana Doktora Artura Oberca.

Od pierwszego kontaktu Pan Doktor zrobił na nas bardzo dobre wrażenie sympatyczny,rzeczowy,z empatią i zrozumieniem podchodził zarówno do syna jako pacjenta jak i do nas jako rodziców. Jeśli ktoś trafił do szpitala dziecięcego w Prokocimiu to ogólny harmider,walka z rejestracją, papierologią rozdrażniony personel i "lawina" rozdrażnionych ,przestraszonych i zagubionych pacjentów. A tu TAKA MIŁA NIESPODZIANKA w postaci Pana Doktora Oberca. Dodam że syn jest po operacji (oczywiście operował Doktor Oberc w szpitalu „Górka” w Busku Zdroju. ) chwalić Boga na razie wszystko w porządku i nie ulega wątpliwości że niemała w tym zasługa Doktora Oberca.
Dziękujemy za wszystko Panie Doktorze.
Rodzina Woźniaków.
Ps.
Miło jest przekonać się na własnej skórze o życzliwości lekarza .

Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Łukasz Jastrzębski

Ortopeda dziecięcy

Centrum Medyczne ZDROWE DZIECKO
Klonowa 55/33

Średnia ocen: 5/5

świetny lekarz polecam z czystym sumieniem, ma świetny kontakt z pacjentem... polecam z czystym sumieniem umie wyładować stres u dziecka a przy tym bardzo mu pomoże. Miły sympatyczny polecam

lekarz Piotr Żywiecki

Prywatna Praktyka Lekarska
Kielce, ul.Mazurska 61 gab 12
Kielce

Świetny specjalista, życzliwy człowiek, oby więcej było takich lekarzy.
B

Świetny specjalista, życzliwy człowiek, oby więcej było takich lekarzy.
B

Opinia dodana przez: aga

lekarz Michał Śledzik

PROMEDICA
Pakosz 68
Kielce

Jeden z najlepszych lekarzy, z jakimi miałam do czynienia.

Jeden z najlepszych lekarzy, z jakimi miałam do czynienia.