Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Ortopeda Wieluń

lekarz Mateusz Grabicki

98-300 Wieluń

Najlepszy specjalista do jakiego chodziłem nie ma lepszego w Wieluniu i okolicach pełen profesjonalizm w dodatku normalny uśmiechnięty można o wszystko zapytać ma czas dla pacjenta a nie wszystko na szybko i w dodatku nie jest dusi groszem jak większość naprawdę polecam w 100 procentach.
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Jerzy Białas

Ortopeda, Traumatolog

szpital miejski
Kopernika
43-843 Wieluń

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u tego lekarza. Zbadał mnie,udzielił porady.Moje dolegliwości bólowe ustapily

lekarz Arkadiusz Kuranda

Lekarz sportowy, Ortopeda

UNI-DENT sc.
ulica Sieradzka 56
98-300 Wieluń

Pan doktor ma specyficzne metody leczenia .Na moje bolace biodro wypisal mi recepte na lek dostepny bez recepty. Nie dysponujac zadnymi badaniami ( nawet zdjeciem rentgenowskim ) , bazujac na swoim bardzo pobieznym badaniu( platnym), zalecil serie platnych zabiegow w swoim gabinecie. Zabiegi te pogorszyly moje samopoczucie i po ich wykonaniu wystapil dodatkowy sympton - lupanie w biodrze . Porazka.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Piotr Pleciński

98-300 Wieluń

Polecam tego lekarza. Ma dużą wiedzę i doświadczenie. Podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem i empatią. Mi zoperował staw skokowy bez komplikacji. Polecam!

lekarz Maciej Górski

Ortopeda, Traumatolog

Paderewskiego 26
98-300 Wieluń

Nie polecam! Jeździłam z dzieckiem które ma 2 miesiące na badanie bioderek, w gabinecie byłyśmy max 3 minuty, zero wytłumaczenia czy jest dobrze czy źle kazl tylko co miesiąc przyjeżdżać. Pojechaliśmy prywatnie na badanie USG okazało się, że dziecko ma dysplazja bioderka, a według lekarza bioderka były najpierw niedojrzałe, później prawidłowe, a okazało się że jest dysplazja jednego bioderka... NIE POLECAM!
Opinia dodana przez: MAGDALENA

lekarz Bartosz Sobociński