Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Ortopeda Włocławek

świetny lekarz, szkoda ,że już niewielu takich

lekarz Jacek Korecki

ul. Królewiecka 1A
87-800 Włocławek

Panie Doktorze, jeszcze raz bardzo dziękuję. Jest Pan wspaniałym człowiekiem i kompetentnym lekarzem. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, którą niejednokrotnie udzielił Pan mojej córce.
Opinia dodana przez: Marzena

dr Bartosz Nowakowski

Chirurg ogólny, Ortopeda

ul. Wieniecka 43
87-800 Włocławek

Najlepszy ortopeda, jakiego znam !!! Bardzo ciepły, życzliwy, z poczuciem humoru. Bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem podchodzi do każdego problemu i z szacunkiem odnosi się do pacjentów. Operacja, którą przeprowadził Pan Doktor całkowicie zmieniła komfort mojego życia. Pan doktor wytłumaczył wszelkie wątpliwości, odpowiedział na każde pytanie, na jesieni poddam się drugiej operacji i mam nadzieję że operować mnie będzie Dr. Nowakowski. Szczerze polecam wizytę u Pana doktora.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Andrzej Kwiatkowski

ulica Zduńska 2
87-800 Włocławek

Po raz pierwszy spotkałam się z takim spławieniem pacjenta za opłaconą nie mało wizytę,byłam w gabinecie dosłownie 3 minuty,lekarz nawet nie zbadał mi stopy,spojrzał i doradził żeby kupić wkładki a to co nabazgrał na kartce to ani ja ani sprzedawca w sklepie nie mógł odczytać.Nie polecam
Opinia dodana przez: Agata
Skoro Pan dr rzeczywiście jest taki niemiły to dlaczego co wtorek i czwartek są do niego kolejki po 50 i więcej pacjentów. A skoro tylu ich jest tzn. że jednak się nadaje. Proszę się nie dziwić, że lekarz nie poświęca na pacjenta 20 czy 30 minut. U niego jest po prostu konkretnie, solidnie, szybko i na temat. Przy takiej ilości chorych pacjentów nie ma po prostu na to czasu. W ...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Stanisław Jurkowski

Szpital Wojewodzki we Wloclawku
87-800 Włocławek

Bardzo polecam dr.Jurkowskiego.Bardzo miły i konkretny lekarz .Jestem po operacji haluksa ,wszystko wytłumaczył,zawsze uśmiechnięty i miły.

lekarz Adam Konopko

Stacja Pogotowia Ratunkowego we Włocławku
ulica Lunewil 15
87-800 Włocławek

Lekarz oprócz uprzejmości nie potrafił ani zdiagnozować kolana, które ma wysoki stopień zwyrodnienia i nadaje się na endoprotezę kolana ani nie chciał skierować mnie na badania (rezonans). Oczywiście nie omieszkał na koniec wizyty zaoferować zastrzyku z kwasu hialuronowego, który w tym stopniu zwyrodnienia nie jest w stanie pomóc, w cenie 610 zł za 1 kolano!!!!!!!!!! brak empatii, brak profesjonalizmu oraz komercyjne działanie!!! nie polecam -unikać
Opinia dodana przez: Dorota

Bogdan Wojtecki

ul. Wieniecka 43
87-800 Włocławek

Wiedze medyczna i umiejetności zawodowe pozostawiam bez oceny. Na prosbe o skierowana do lekarza oddzialowego o zmiane adresu zameldowania na adres zamieszkania na zleceniu do NFZ , zaproponowal lekarzowi oddzialowemu - wypisanie oswiadczenia na brzegu zlecenia o nastepujacej tresci: "UROCZYSCIE OSWIADCZAM, iz wnuczka p.XXX podaje, ze pani XXX zamieszkuje obecnie XXXX" - typowa "demonstracja wladzy", utrudniajaca pacjentowi dostepu do sprzetu medycznego. Zlecenie mozna po takim oswiadczeniu wyrzucic do kosza. Zartobliwy ...

lekarz Paweł Kołucki

Ortopeda, Traumatolog