ortopeda w okolicach zakliczyn

Sortuj

lekarz Jakub Florek

Ortopeda

szpital wojewódzki im św łukasza w tarnowie
lwowska 178

Średnia ocen: 5/5

Bardzo uprzejmy, miły, ciepły, rzetelny, dokładny w swojej pracy, którą wykonuje z zamiłowaniem. Do każdego pacjenta ma inne podejście potrafi słuchać i bardzo chętnie udziela pomocy. Na prawdę godny polecenia !

Opinia dodana przez: Laura

lekarz Jacek Ślipek

CenterMed
ul. Węgierska 188
Nowy Sącz

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista, zainteresowany pacjentem, posiada duże umiejętności. Po wizycie prywatnej, zabieg wykonany w szpitalu w krótkim czasie. Polecam

Opinia dodana przez: Darek

lekarz Tomasz Wikarjak

ALERGO-MED
ul.PCK 26

Średnia ocen: 5/5

Świetny specjalista. Wykonał doskonale rekonstrukcje mojego wiezadla krzyzowego. Wygląda na to, ze w Tarnowie mozna spokojnie poddac sie takiem zabiegom - w koncu. Polecam!

Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Robert Bargieł

Dąbrowa Tarnowska

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista.Dr.jest bardzo uprzejmy i miły.

Bardzo dobry specjalista.Dr.jest bardzo uprzejmy i miły.

lekarz Wieslaw Orlecki

adma

Grybów

Średnia ocen: 5/5

dziękuję i polecam /podejście/do pacjęta godne pochwały i uznania kompetencji w moim odczuciu pełna profesja i zaangażowanie w wykonywany zawód

Opinia dodana przez: krzysztof

lekarz Jacek Migdał

None
ul. Zygmunta Augusta 10/17
Limanowa

Średnia ocen: 5/5

Polecam Pana Doktora. To nie tylko wspaniały Lekarz ale i Człowiek. Jego troska o pacjenta jest wręcz nadzwyczajna. Lekarz,który ofiaruje swój czas,wiedzę i doświadczenie. Bezbłędnie postawił diagnozę i ocenił możliwości oraz drogę leczenia. Jest konkretny i bardzo prosto tłumaczy, na czym polega uraz i na czym będzie polegał zabieg. Jestem tydzień po zabiegu , przeszczep kości i zespolenie śrubami kłykcia bocznego kości ramiennej . Jestem zadowolona , bardzo dziękuję panu doktorowi.
Szkoda tylko że tak mało się uśmiecha .

Opinia dodana przez: Sabina

Grzegorz Tomasik

Gorlice

Bardzo dobry specjalista, kompetentny, uprzejmy potrafił we właściwy sposób kierować moim leczeniem.Gorąco polecam

lekarz Maciej Wójtowicz

Tarnów

Lekarz godny polecenia,super opieka nad pacjentem,bardzo uprzejmy,operacje zrobił mi na najwyższym poziomie,jelsi chodzi o operacje biodra najlepszy lekarz w Tarnowie,naprawdę zawdzięczam mu zdrowie.

Opinia dodana przez: Marek

lekarz Wiesław Małek

Madejewskich 2
Jasło

wspanialy lekarz-dzieki jego raczka mam sprawna noge-polecam,uprzejmy,mily,w szpitalu dba o swojego pacjeta

lekarz Artur Korzec

REHA-MED NZOZ
SZKOLNA 6
Dąbrowa Tarnowska

Bardzo dobry lekarz. Godny polecenia. Dwa kolana wyleczone dzięki niemu - więc wiem o czym mówię. Wysokiej klasy specjalista w swojej dziedzinie.

Opinia dodana przez: Jarek