ortopeda żywiec

Sortuj

lekarz Mariusz Ładoś

Żywiec

Bardzo dobre podejście do dziecka. Wszystko spokojnie wyjaśnia i odpowiada na zadane pytania dotyczące wady i sposobu leczenia.
POLECAM!

POLECAM!

lekarz Maciej Król

żywiec
Żywiec

Świetny specjalista, godny polecenia, poświęca się pacjentowi. Odpowiada na różnorodne pytania dotyczące choroby, spokojny, profejsonalny!

lekarz Krzysztof Jarco

Ortopeda   (+1 więcej)

Żywiec

Wypadek na nartach operacja w srodku nocy pełna informacja o zabiegu jego konsekwencjach i rokowaniach .Fachowy zespół operacyjny. Bardzo miła pani anestezjolog. Dobra opieka pielęgniarska mimo dużego obłożenia oddziału pacjentami

lekarz Tomasz Toman

Żywiec

Lekarz bardzo uprzejmy indywidualne podejście do pacjenta, kompleksowa pomoc, wspaniały lekarz polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Jacek Szot

Żywiec

Słyszałem ze swietnie operuje jak lezałem na sali. Wszyscy pacjenci go chwalili których operowal . Miałem szczescie ze mnie tez operował. To dobrze ze taki lekarz pracuje w zywieckim szpitalu.

lekarz Artur Munk

Ortopeda   (+5 więcej)

Gabinet Ortop. USG
Os. Młodych 1
Żywiec

kompetentne podejście do pacjęta pomocny profesjonalny nie boi się poprawiac po innych lekarzach wyprowadził mi kolano po żywcu

lekarz Wojciech Jagoszek

Ortopeda   (+3 więcej)

Średnia ocen: 1/5

nieprzyjemny, nadęty i zarozumiały, należałoby paść przed nim na kolana by raczył zbadać czy wysłuchać, na swoim koncie lekarskim ma jednak udaną transplantacje ręki.

lekarz Tomasz Toman