Lekarze Otolaryngolog dziecięcy Katowice

dr n. med. Krystyna Majzel

40-551 Katowice

Pani doktor robi dobre na mnie wrazenie. Dokladna i rzeczowa. Zwraca uwage na calego czlowieka a nie tylko jedna dolegliwosc.

lekarz Maciej Dec

Otolaryngolog

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

W czasach epidemii covid-19 chyba jeden z niewielu lekarzy, którzy nie ulegli panice koronowirusa i naprawdę dalej chcą pomagać pacjentom. Pan Doktor Maciej Dec po rozmowie telefonicznej jak jeden z niewielu laryngologów zgodził się na tradycyjną wizytę nie próbując zdiagnozować mojej przypadłości przez telefon. Poprzedni lekarze proponowali jedynie taką formę pomocy przez co byłam błędnie diagnozowana przez ponad 2 tygodnie. Oczywiście sama wizyta również przebiegła tak jak powinna, lekarz po ...
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Dorota Piekaj-Stefańska

Foniatra, Otolaryngolog

40-551 Katowice

Dziękuję Pani doktor za ciepłe podejście podczas wizyty. Pani doktor w jasny i zrozumiały sposób wyjaśniła przyczynę moich dolegliwości. Nie tylko skupiła się na problemach związanych z gardłem, ale także przeprowadziła wywiad na temat innych chorób, które mi towarzyszą mając na uwadze skuteczne leczenie. Dziękuję i pozdrawiam.

dr n. med. Janusz Czarski

Alergolog, Otolaryngolog

Centrum Medyczne PROFMEDICAL
Szarych Szeregów 46
40-750 Katowice

Do pana doktora trafilam z moim 10-tygodniowym synkiem, skierowana przez lekarza pediatre. Dziecko jest zywione mlekiem modyfikowanym, ktore dostepne jest tylko w aptece. Od zwyklego mleka maly dostawal strasznej wysypki. Pediatra stwierdzil ze dziecko musi zobaczyc alergolog bo z pewnoscia jest to alergia na jakis skladnik zwyklego mleka. Wizyta niestety przeszla moje najsmielsze oczekiwania...Byla to wizyta panstwowa dlatego tez gdy pojawilismy sie w przychodni nie zdziwila nas ogromna kolejka..Jednak zostalismy ...

lekarz Aleksandra Ślaska-Kaspera

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach
Szopienicka 65
40-431 Katowice

Wysoki profesjonalizm. Pani doktor wszystko nam dokładnie wyjaśniła przed operacją w Szpitalu MAVIT - operacja na NFZ. Od pierwszej wizyty czekaliśmy półtora tygodnia. Polecam. Tak powinny działać wszystkie szpitale
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Mariola Lupa

Otolaryngolog, Otolaryngolog dziecięcy

40-551 Katowice

Byliśmy w Żywcu, na ocenę CAPD. Z panią dr mieliśmy tylko omówienie wyników córki. Ale pełna kultura, uprzejmość, wszystko wytłumaczone, żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Nie mam zastrzeżeń. Zostały wystawione skierowania na dalsze badania.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Małgorzata Witkowska

Audiolog, Otolaryngolog

Klonowa 22
40-168 Katowice

Słaby foniatra i przeciętny laryngolog. Wiecznie zagoniona. Widać, że nie zna się na problemach pacjentów foniatrycznych, Przepisuje gotowe aerosole, dostępne be recepty. Rehabilitacji głosu nie stosuje wcale. Nie polecam, ponieważ w pobliżu są kompetentni foniatrzy , z prawdziwego zdarzenia
Opinia dodana przez: Tadeusz

dr n. med. Irena Urban

Laryngolog, Otolaryngolog

40-551 Katowice

Absolutnie nie polecam tego lekarza. Brak udokumentowania badań obrazowych krtani, diagnoza bardzo luźno uzasadniona na podstawie artykułu z gazety! potem Pani doktor napisała ją tylko w zaleceniach jak poprosiłam o dokument na piśmie. I najgorsze, nie wiem jak Pani doktor zrobiła videostroboskopie ale dziecko już 2 miesiące leczę po tej wizycie. Jak bym mogła cofnąć czas nigdy bym do tej lekarki nie poszła.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Anna Huk

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Nie polecam z całego serca.Slyszałam od pacjentów negatywne opinie,ale to był najszybszy możliwy termin.Poszłam z prośbą po skierowanie na wymaz na obecność paciorkowca,ponieważ bardzo często mam niezwykle bolesne infekcje gardła.Pani doktor z nerwem stwierdziła,że to ona decyduje i że skierowania nie dostanę,równocześnie zapisując tabletki na poprawę odporności za 120 złotych.Czyli lepiej,żeby pacjent wydał,niż żeby spróbować wykryć przyczynę.Płacimy,ale i tak trzeba się leczyć prywatnie,bo cięzko cokolwiek uzyskać.Omijajcie ludzie,szkoda czasu.

lekarz Katarzyna Knast

Szopienicka 65
40-431 Katowice

lekarz Katarzyna Przytuła-Kandzia

Otolaryngolog

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice