kujawsko-pomorskie otolaryngolog

lekarz Helena Gosk

Reumatolog

Uniwersytecka 17 (Laboratorium) lok. 1c
Toruń

Tej kobiecie należałoby zabrać prawo wykonywania zawodu. Szkodzi!!!
Totalny brak kompetencji i nieuprzejmość. Lekceważący stosunek do pacjenta.
W trakcie wizyt ...

Tej kobiecie należałoby zabrać prawo wykonywania zawodu. Szkodzi!!!
Totalny brak kompetencji i nieuprzejmość. Lekceważący stosunek do pacjenta.
W trakcie wizyt potrafi jeść coś ukrytego pod biurkiem.
Nie radze tam bywać.

lekarz Tadeusz Pietrykowski

SP ZOZ w Rypinie
ulica 3 Maja 2
Rypin

Średnia ocen: 5/5

Świetny specjalista, lekarz z powołania, ma niesamowity kontakt z pacjentem, posiada dużą wiedzę i umiejętności. Jeśli skomplikowana ekstrakcja zęba mądrości to tylko u Pana Doktora - szczerze polecam wszystkim, którzy mają ten problem i obawy. Lekarz - człowiek. Panie Doktorze dobrze, że Pan jest :) dziękuję!"

Opinia dodana przez: Kamila

dr n. med. Elżbieta Dębniak

Otolaryngolog   (+1 więcej)

CORDIMED
ul. Biała 7A

Średnia ocen: 5/5

Przesympatyczny i bardzo kompetentny lekarz. Jeżeli ktoś potrzebuje laryngologa, to do tego można iść bez wahania.

Opinia dodana przez: Danuta
lekarz Dawid Matyniak

lekarz Dawid Matyniak

None
ulica Powstańców Warszawy 6A/131
Bydgoszcz

Średnia ocen: 5/5

Doktor Dawid Matyniak to pełen ciepła i profesjonalizmu lekarz traktujący pacjentów tak jak tego oczekują. Sprawia, że pacjent czuje się u Niego w gabinecie komfortowo, i strach jaki się odczuwa przed badaniem przestaje istnieć. Emanuje ciepłem i spokojem. Był lekarzem prowadzącym podczas mojego pobytu w szpitalu i każdemu życzę takiego opiekuna. W czasach kiedy tak wiele mówi się o ignorancji lekarzy to perełka.Podczas kontaktu z osobą Doktora daje się odczuć, że lubi swoją pracę i jest lekarzem z powołania. Polecam każdemu, kto szuka pomocy dobrego, kompetentnego specjalisty. Pacjentka z Włocławka Krystyna W.

Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Dominika Jesikiewicz

Otolaryngolog

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27

Średnia ocen: 5/5

Super podejście do pacjenta. Problem z ością miałem, ale Pani Doktor mega zaangażowana w rozwiązanie problemu. Gorąco Polecam !!!

Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Katarzyna Poławska

Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna Wojewódzkiego Centrum Onkologii
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2

Średnia ocen: 5/5

Super lekarz, szczerze polecam.Pani doktor robiła mi septoplastykę przegrody nosowej w UCK Gdańsk. Bardzo delikatny lekarz z super podejściem do każdego chorego.Dziękuję pani doktor.

Opinia dodana przez: Andrzej
lekarz Jakub Piątkowski

lekarz Jakub Piątkowski

Klinika Otolaryngologii
Smoluchowskiego 17
Gdańsk

Pan doktor to człowiek na odpowiednim miejscu .Uratował mi życie za to bardzo dziękuję.Młody lekarz bardzo dociekliwy szukający przyczyny i postawi trafną diagnozę ,rozmawia tłumaczy i leczy . POLECAM tego lekarza on ci pomorze

Opinia dodana przez: IWONA

lekarz Jarosław Kijewski

Przychodnia Rejonowa w Żukowie
ulica Pożarna 4
Żukowo

Świetny specjalista z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Lekarz z powołaniem.
Polecam całym serduchem!!!!!

Polecam całym serduchem!!!!!

Opinia dodana przez: Ola

lek. med. Grażyna Urbańska

Otolaryngolog   (+2 więcej)

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Bardzo dobry specjalista. Spokojna, opanowana i przede wszystkim rzeczowa. Pełny profesjonalizm. Lekarz godny polecenia.

lekarz Dorota Szyszko-Maziuk

Otolaryngolog

Armii Krajowej 74 (NZOZ Medica)
Tczew

Średnia ocen: 1/5

Pani potwornie chamska. To nie jest tylko moja opinia. Nie wiem jakim jest lekarzem ale wiem jaka jest osobą. Zdecydowanie nie polecam. Kierownik przychodni jak usłyszał jak pani się zachowuje to nie miał nic do powiedzenia tylko spuścił głowę. Smutne.

Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Anna Ludwichowska

Otolaryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasz Dom"
ul. Szeroka 1
Góra

Średnia ocen: 1/5

Wczoraj (4 lipca) bylam u tej Pani w szpitalu Miejskim w Gdyni. Z takim chamstwem i prostactwem nigdy sie nie spotkałam. Bol ucha jest jednym z najbardziej przykrych i każdy laryngolog powinien o tym wiedzieć. Byla to moja 3 wizyta u lekarza w przeciągu 2 dni. Każdy lekarz bardzo obcesowo sie mną zajął i miał mnie głęboko w poszanowaniu. A ta Pani zachowala sie jak rasowa prostaczka doprowadzając mnie do okrutnego placzu. Stwierdziła, że szpital powinien mnie obciążyć za wizytę.
Mialam ochotę wyjsc z tego gabinetu, a ta kobieta tylko sie ze mnie śmiała i powiedziala ze mam przestać płakać. Jesli nie chce byc badana to mam napisać ze odmowilam zbadania. Wiec z płaczem dalam sie badać dalej.
Mam nadzieje, ze kiedys tez ktos tak chamsko i prostacko ja potraktuje. Nigdy tak zle sie nie czulam po żadnej wizycie u lekarza jak u niej. Dochodzilam do siebie przez godzinę. Powinnam napisać skargę do szpitala. Skandal!

Opinia dodana przez: Alicja