Lekarze Ozimek

dr n. med. Przemysław Dąbrowski

46-040 Ozimek

Pan Doktor jak najbardziej godny polecenia! Przywrócił mi wiarę w lekarzy, ponieważ do tej pory na swojej drodze spotykałam wielu, o których chciałabym zapomnieć. Bardzo kompetentny, sympatyczny, uśmiechnięty, otwarty na słuchanie pacjenta - co niestety jest rzadkością…Przekazuje informacje w przystępny dla pacjenta! polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Alicja
{'id': 21168, 'name': u'Ozimek'} Terapeuta
                                       mgr Wioleta Lange

mgr Wioleta Lange

Terapeuta, Psycholog

46-040 Ozimek

Pani Wiola jest bardzo miłą, przyjemną, pozytywnie ciepła osobą, bardzo fachowo i z sercem podchodzi do swoich pacjentów, czy też do swojego zawodu. Miałam okazje odbyć dosyć dużo terapii, w tamtym momencie czułam że jest ktoś kto mnie rozumie, ktoś kto chce mi pomóc. Pani Wiola jest najlepszym terapeutom jakiego miałam "okazje" doświadczyć w swoim życiu.
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Elena Marguła

Rehabilitant, Neurolog

46-040 Ozimek

Pani Doktor to wspaniały człowiek, empatyczna, konkretna, bardzo uprzejma. Lekarka, która ma podejście do pacjenta, w sposób prosty i zrozumiały tłumaczy schorzenie pacjenta. Godna polecenia. Diagnozę postawiła bardzo szybko, zleca badania kompleksowo. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Elżbieta Kulisa

Lekarz medycyny pracy, Internista

Dłuskiego 2b/7
46-040 Ozimek

Pani doktor, pomimo pandemi,nie zmieniła swojego podejścia do pacjenta.Zawsze uprzejma i kompetentna.Dokładnie wytłumaczy w czym jest problem.Godna polecenia

lekarz Marek Głąb

46-040 Ozimek

MAM NA IMIĘ BRONISŁAW.JESTEM PO OPERACJI I MOGĘ Z PEŁNOM ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ POLECIĆ PANA DOKTORA JAK I SZPITAL W KTÓRYM PRACUJE.PROFESJPNALIZM CAŁEGO ZESPOŁU SZPITALNEGO.POLECAM.

lek. dent. Wojciech Czech

Wyzwolenia 26/2
46-040 Ozimek

Lepszego dentysty , mimo relatywnie młodego wieku jeszcze nie spotkałem. Pełen profesjonalizm, konkretyzm, przejrzystość adekwatność ceny do świadczonych usług. Bogaty zakres zabiegów, muzykoterapia i niezwykła szarmanckość i uprzejmość personelu:)
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Jerzy Trybuła

46-040 Ozimek

Super lekarz! Pierwszy, który zdołał mi pomóc z dosyć poważna choroba. Byłam u dziesiątek lekarzy, lezalam tygodniami w szpitalach, co trwało około 5 lat i kosztowało dużo energii i czasu. Dopiero kiedy trafiłam do dr.Trybuly dowiedziałam się, co mi dolega. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jacek Wyrąbek

Lekarz rodzinny, Pediatra

46-040 Ozimek

Miałam przyjemność skorzystać z porady Pana Doktora. Rzadko spotyka się tak kulturalnego lekarza, u którego wyczuwa się niezwykłą dbałość o zdrowie pacjenta. Nie odbębnia wizyty poprzez zapisywanie antybiotyku i odesłanie do domu. Bardzo dokładnie bada pacjenta i przepisuje adekwatne do jego stanu leki, w tym naturalne.. Po sylwetce doktora widać, że dba o swoje zdrowie i od razu wzbudza zaufanie. Niektórzy mogą odnieść wrażenie, że jest małomówny, ale według mnie ...
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Leszek Wyrwa

46-040 Ozimek

Serdecznie polecam. Mój ulubiony lekarz w rodzinnych stronach. Kontakt z przychodnia bardzo sprawny i szybki. Rodzicie również zadowoleni.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Jerzy Grodzki

Laryngolog, Lekarz medycyny pracy

Wyzwolenia 42
46-040 Ozimek

Jestem zadowolona, bardzo dobry lekarz, gdyby nie on to pewnie czekał by mnie szpital. Wielkie dzięki za uzdrowienie... Polecam

lekarz Mariusz Wierzbicki

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Pracownia EMG,opole, dębowa 5
Dłuskiego 17
46-040 Ozimek

Pan doktor bardzo kompetentny, rzeczowy, cierpliwy. Bez problemu na prywatnej wizycie wszystko wytłumaczył. Dał skierowanie do szpitala. Tam w 3 dni dziecku zrobiono kompleksowe badania. O to chodziło, by nie tułać się po przychodniach. jeździłam do dr. z dwójką swoich dzieci. Cenię sobie jego wiedzę i empatię. Naprawdę POLECAM! Natomiast stanowczo odradzam kontakt z "panem" z rejestracji. Chyba mu się funkcje pomyliły, albo jak ktoś wcześniej gdzieś słusznie zauważył, być ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Danuta Płuciennik

Lekarz rodzinny

46-040 Ozimek

Świetny specjalista, kieruje na badania. Rzeczowo i kompetentnie opisuje chorobę Bardzo uprzejma i miła. Polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Krystyna Wierzbicka

Neurolog

Pracownia EMG,opole, dębowa 5
Dłuskiego 17
46-040 Ozimek

Choruje na padaczkę. Do Dr Wierzbickiej chodzę od ponad roku, praktycznie brak zainteresowania. Pomimo ataków nie zmieniła mi leków, nic. Tylko wysyła cały czas na badania EEG które i tak wychodzą nieprawidłowo. Praktycznie brak zainteresowania. Ostatnio na wizycie byłam 2 dni temu. Powiedziałam ze bardzo boli mnie głowa na to ona "każdego czasem boli" rozumiem powiedzieć tak do osobyktóra na to nie choruje, ale jak mówi to osoba która choruje ...
Opinia dodana przez: anonim
Przede wszystkim skuteczna (do tego miła i takie tam). W miejsce kropli (które nie były skuteczne) zapisanych przez innego okulistę zaordynowała krople i maść które spowodowały poprawę już po kilku godzinach (sic!). Polecam.
Opinia dodana przez: Robert
Polecam. Urodziłam syna w styczniu 2019 i naprawdę polecam tylko kochane kobietki.... Jak coś Was niepokoi/ zainteresowało to trzeba ten temat na wizycie poruszyć. Z mojego doświadczenia wiem ( teraz), ze pytałam o bzdury ale to była pierwsza ciąża i chciałam wiedzieć od dr, a nie od wujka Google.... Wystarczy pytac :) Pozdrawiam- pacjentka która co wizytę miala kartkę z pytaniem :)
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Zbigniew Kuzyszyn

ulica Kopernika 6
46-040 Ozimek

Bardzo dokładny, fachowy, pracowity, etyczny lekarz . Wiedza ogromna. Bardzo gorąco polecam . Przykre, że anonimami ktoś chce mu zrobić na złość. Dobry człowiek obroni się jakością.
Opinia dodana przez: Wdzięczny pacjent

Anna Gumińska

46-040 Ozimek

Tak czytam te negatywne opinie i nie mogę się im po prostu nadziwić. Ktoś opisuje traumatyczne przejścia z wkładaniem szpatułki do buzi dziecka tak, jakby za traumę szpitalną, poprzedzającą opisane zajścia też odpowiadała Pani Gumińska. Na tej samej zasadzie można powiedzieć, że stomatolog jest beznadziejny, bo moje dziecko wrzeszczy, gdy boruje mu ząbek. Bez sensu. Z kolei ktoś inny daje same "1" nie wysilając się nawet aby to uzasadnić (oprócz ...

lekarz Teresa Fujak

Dębowa 5 lok. 4
46-040 Ozimek

Ta kobieta nie zasługuje na mino lekarza. Totalny brak profesjonalizmu. Zatrzymała się z podejściem do pacjenta i wiedzą na poziomie lat 80- tych. Przepisuje leki bez poprzedzających ich badań. O skierowania na badania trzeba się prosić i w konsekwencji i tak się nie otrzymuje.Skandal. Nie polecam

lek. dent. Małgorzata Gąsiorowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

46-040 Ozimek

Zdecydowanie nie polecam Lekarka nieuprzejma, antypatyczna traktująca pacjenta jako zło konieczne. Pedodonta z definicji powinien posiadać predyspozycje do pracy z dziećmi. Niestety Pani doktor potrafiła tylko krzyczeć na przerażone dziecko i nie zrobiłabym by złagodzić stres związany z pierwszą wizytą w gabinecie stomatologiczym
Opinia dodana przez: Justyna
Byłem w ZUS-ie w Opolu i trafiłem na Orzecznika Pana Tomasz Adolfa. Dużo ludzi straszyło mnie, np. pojedziesz do ZUS-u to zobaczysz... tacy, siacy ludzie... Trafiłem do pokoju gdzie przyjmował Pan Tomasz (bodajże gabinet nr. 8), i co?... bardzo konkretny lekarz, orzeczenie wydane bardzo szybko, sprawnie wytłumaczył ważne dla mnie kwestie. Opanowany, konkretny człowiek! Bardzo pozytywnie się zaskoczyłem, chociaż na piętrze jest kilka pokoi, gdzie wydawane są opinie lekarzy i ...
Opinia dodana przez: Łukasz M