Lekarze Pabianice

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Poradnia Zdrowia Rodzinnego
ulica Grobelna 8
95-200 Pabianice

U pana dr Srebrzyńskiego upiększam się od 2008 r. Zabiegom medycyny estetycznej poddawałam się już wcześniej u innych lekarzy, ale gdy poznałam Pana Doktora i efekty jego pracy, pozostałam jego klientką do dnia dzisiejszego.Gdy trafiłam do Niego, nastawiona byłam na zabiegi, które pozbawią mnie wszelkich zmarszczek, lubiłam mieć wszystko na tzw "blachę"; niestety z czasem zaczęłam wyglądać nienaturalnie. To On zmienił we mnie nastawienie do tego typu zabiegów; przekonywał,że najważniejsze ...
Opinia dodana przez: Julita
{'id': 511, 'name': u'Pabianice'} Terapeuta
                                       mgr Katarzyna Fiszer

mgr Katarzyna Fiszer

Terapeuta, Psycholog

Psychoporadnia
ul. Kościuszki 30, lok.6
95-200 Pabianice

Ja do Pani Kasi trafiłem po wypadku komunikacyjnym. Miałem problemy ze snem,stany leku ale już zapomniałem o tym dzięki Pani Kasi. Dzięki rozmowa szybko wszystko ustalo. Profesjonalne podejście, no i bardzo sympatyczna jest Pani terapeuta:-) Dziękuję i polecam
Opinia dodana przez: Marcin
                                       dr n. med. Michał Mik

dr n. med. Michał Mik

NS ZOZ DIAGNOZA
ulica Traugutta 6
95-200 Pabianice

Byłam u Doktora kiedy zaczęłam martwić się o moje hemoroidy. Niesamowite podejście do pacjenta, poświęcił czas na wytłumaczenie mi tego czego zwyczajnie potwornie się wstydziłam. Pomógł, wyleczył i odmienił życie. Polecam Doktora z całego serducha.
Opinia dodana przez: Gosia
{'id': 511, 'name': u'Pabianice'} Laryngolog
                                       lekarz Krystian Rozmus

lekarz Krystian Rozmus

Laryngolog, Lekarz medycyny estetycznej

Beauty Center
Ul. Piłsudskiego 6
Pabianice

Godny zaufania specjalista. Kompetencja,kompleksowość podejścia do pacjenta,rzetelność,dokładne tłumaczenie choroby i sposobu leczenia,uprzejmość. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata
                                       dr n. med. Włodzimierz Koptas

dr n. med. Włodzimierz Koptas

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Przychodnia
gen. Romualda Traugutta 6
95-200 Pabianice

Pozostawiony kawałek tłuszczaka, nie został usunięty w całości przez p. Koptasa chirurga. Widział doktor wynik badania rezonansu, opis, podana lokalizacja, wielkość, płyta z rezonansem. Przykro że w ogóle podjął się zabiegu, jak taki jest skutek. Mam teraz kłopot, miejsce po zabiegu boli, blizna i następny zabieg i kolejna blizna na karku przede mną. Kolejne badania, koszty, które ponoszę. Pora najwyższa zastanowić Się proszę Pana czasem nad tym, co się robi ...
{'id': 511, 'name': u'Pabianice'} Dermatolog
                                       dr n. med. Małgorzata Kociak-Knytel

dr n. med. Małgorzata Kociak-Knytel

Dermatolog

Łaska 62 / 64
Pabianice

Wizyta trwała pół minuty. Pani doktor nie obejrzała problemu. Wypisala recepte i do widzenia. Nie zapytała o nic. Ledwo powiedziala jak stosować lek. Ledwo usiadłam i już musialam wstac
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marcin Rubajczyk

Gabinet Okulistyczny
Dolna 38
95-200 Pabianice

Rzadko spotykany profesjonalizm i podejście do pacjenta. Brak słów, by wyrazić pełnię superlatyw. Rzetelny, bardzo konkretny, kontaktowy, szczery. Wybitny fachowiec. Dziękuję za uratowanie wzroku Panie Doktorze :) i życzę samych sukcesów. Piotr
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Wojciech Jerzyński

NZOZ DDJ-MED
95-200 Pabianice ul.Orla 45
95-200 Pabianice

Profesjonalne podejście do pacjenta, nigdy nie ma problemu ze skierowaniem na dodatkowe badania mimo dużej ilości pacjentów zawsze znajdzie czas w nagłym przypadku.
Opinia dodana przez: Paweł. K.

Lech Karwicki

Zakład zaopatrzenia w środki pomocnicze (dobór aparatów słuchowych)
Jana Pawła II 68
95-200 Pabianice

Lekarz bardzo miły, uprzejmy i pomocny. Nie traktuje pacjenta jako petenta lecz jako człowieka. Wysłucha dokładnie oraz odpowie na każde pytanie. Polecam absolutnie.

lekarz Miłosz Klimecki

Internista, Lekarz rodzinny

ul. Osikowa 29
95-200 Pabianice

Całkowicie zgadzam się z opiniami powyżej. Do kultury osobistej i wiedzy fachowej pana doktora ,mogę dodać umiejętność słuchania pacjenta i jego rodziny oraz stawiania trafnych diagnoz. Fachowość i zaangażowanie jest na wysokim poziomie także w trakcie wizyty w ramach świątecznej i nocnej pomocy lekarskiej. Polecam każdemu, pan doktor Miłosz Klimecki przywraca wiarę w ludzi i lekarzy z prawdziwego powołania.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Marek Janiszewski

Pabdent Centrum Stomatologii i Protetyki
Łaska 46/48
95-200 Pabianice

Dzień dobry, gdzie w Łodzi przyjmuje Pan doktor bo nie moge nigdzie znaleźć. Dziękuje z góry za odpowiedź.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Elżbieta Kubasiewicz

Ogrodowa 1
95-200 Pabianice

Pani doktor prowadziła mnie przez cały okres ciazy. Serdecznie polecam. Powinno byc więcej takich lekarzy.

lekarz Mariola Matyjaszczyk

Urolog

Podgórna 1
95-200 Pabianice

Kobieta Anioł!! Do każdego pacjenta podchodzi z sercem na dłoni. Konkretna, stanowcza, z zasadami - co nie wszystkim może odpowiadać, ale przecież lekarz ma przedewszyskim leczyć a wym pani dr jest najlepsza!!!

lek. dent. Violeta Biskupska

Nawrockiego 12 m.2
Pabianice

Polecam serdecznie Panią stomatolog Violete (Violeta Biskupska). Pani stomatolog to profesjonalistka przez duże P! Posiada ogromną wiedzę, wieloletnie doświadczenie, ale co najważniejsze- jest Wspaniałą Pozytywną Osobą :) U Pani stomatolog leczymy zęby. Oraz poddajemy się systematycznym badaniom lekarskim stomatologicznym z instruktażem higieny jamy ustnej. Każde wizyty przebiegają w super atmosferze. Polecam z całego ❣️Jeszcze raz dziękuję za cudowne podejście do pacjenta. Pani Violeta tłumaczy każdy aspekt i infirmuje o każdym ...
Opinia dodana przez: Maria

lek. med. Aneta Piotrowska

Endokrynolog

Pabian-Med
Kilińskiego10/12
Pabianice

Chciałam jeszcze dodać do komentarza Pani Doktor to anioł. Bardzo mi Pan Doktor brakuje, nie wiem czy już Pani wyzdrowiała, cały czas czekam na Panią Doktor....Pozdrawiam serdecznie życząc powrotu do zdrowia...Bardzo mi brakuje tego wsparcia którego otrzymałam od Pan Doktor, mam nadzieję że Pani wróci do nas. Z poważaniem Szewc Jadwiga...

Janusz Jabłoński

Neurolog

Konopnickiej 17 lok. 1
95-200 Pabianice

Serdecznie polecam. Lekarz, który na prawdę lubi swój zawód i kontakt z ludzmi. Wyczerpująca konsultacja w każdym aspekcie.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Maciej Migus

Zakład zaopatrzenia w środki pomocnicze (dobór aparatów słuchowych)
Jana Pawła II 68
95-200 Pabianice

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora. Pana profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta, empatia, wsparcie i pomoc są nieocenione. Otacza Pan fachową opieką, życzliwością i zrozumieniem każdego pacjenta, poświęca czas na szczegółową analizę przypadku. Dziękuje Panu za zakończony sukcesem zabieg, dzięki któremu mogę normalnie funkcjonować, cieszyć się życiem bez bólu i strachu. Życzę Panu wszelkiego dobra i pomyślności w realizowaniu swych celów, niesieniu pomocy innym i satysfakcji z wykonywanej pracy.
Opinia dodana przez: Paweł K

lekarz Małgorzata Maciejewska-Franczak

Alergolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MAC-MED
ulica Podleśna 4/2
95-200 Pabianice

Przecudowna Pani doktor. Dokładnie wszystko tłumaczy, profesjonalne podejście do pacjenta. Mogła bym wymieniać tych zalet bez końca. Z całego serca polecam Panią doktor :-)
Opinia dodana przez: Donata

lekarz Katarzyna Wyrzykowska-Rabe

Dermatolog

Zamkowa 61
95-200 Pabianice

Kompetentna Pani doktor , cierpliwa , bardzo sympatyczna . W moim przypadku zastosowane leki zadziałały już po tygodniu .Byłam u innych lekarzy ale efektu nie było.Polecam.

lekarz Karol Krajewski

SPORTALL Karol Krajewski
ul. Jana Pawła II 17/19
95-200 Pabianice

Powiem krótko NAJLEPSZY LEKARZ NA JAKIEGO TRAFIŁAM PRZEZ SWOJE DŁUGIE ŻYCIE. POLECAM WSZYSTKIM Z URAZAMI ORTOPEDYCZNYMI. UPRZEJMOŚĆ, PROFESJONALIZM, CIERPLIWOŚĆ I GODNE TRAKTOWANIE PACJENTA. U TEGO LEKARZA CZUJEMY SIĘ WAŻNI, A NIE JAKO ZAWADZAJĄCY MARUDERZY.
Opinia dodana przez: Małgorzata