Lekarze Parczew

lekarz Jarosław Szkurłatowicz

SPOZ
ul.Kościelna 124
21-200 Parczew

Bardzo polecam. Byłam pacjentką Dr Szkurłatowicza I bardzo miło wspominam okres leczenia I rekonwalescencji. Naprawdę warto. Jest po prostu dobry.

lekarz Tomasz Pyter

Psychiatra

21-200 Parczew

Polecam każdemu!!!. Bardzo dobry specjalista. Odpowiednio dobiera leki pozwalające normalnie funkcjonować( nie otumaniają). Miły i profesjonalny. Ma olbrzymi szacunek do pacjenta. Jeszcze z tak dobrym lekarzem nie spotkałam się. Będę zawsze polecała innym.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Katarzyna Niewęgłowska

Internista, Gastrolog

21-200 Parczew

Pani dr.bardzo profesjonalna i kompetentna.To wspaniały specjalista i wybitny fachowiec,jest przy tym miła i sympatyczna osoba,która tworzy przyjazna atmosferę w gabinecie.Wizytyzawsze

lekarz Magdalena Michałojć-Derkacz

21-200 Parczew

Jestem bardzo wdzięczny Pani Doktor za zbadanie. Pani Doktor postawiła trafną diagnozę co do mojej wady, była bardzo uprzejma, godna polecenia!:)
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Jolanta Budzyńska

Prywatny Gabinet Lekarski
Nowa 35
21-200 Parczew

Bardzo dobra Pani doktor, juz od kilku lat chodzę do niej na wizyty, kompetentna znajdzie nawet najmniejszy ubytek. Dużym plusem jest niska cena wizyty, minusem natomiast to, że zawsze sa u niej opóźnienia ale swoja fachowośćia i podejściem nadrabia;)

lekarz Abdulhakim Moqbil

21-200 Parczew

Bardzo zaangażowany poświęca dużo czasu pamiętam. Jak również wykonuje swoje obowiązki sumiennie. I z pełni zaangażowaniem.

lek. dent. Beata Geca

Ortodonta

Medikal
Parczew

Bardzo dobry stomatolog. Pani Beata jest zawsze bardzo miła, wszystko wyjaśnia i nie naraża pacjentów na stres. Leczy moje uzębienie już kilka lat i jestem z niej bardzo zadowolona czego nie mogę powiedzieć o poprzednich stomatologach.

lek. dent. Maciej Bielski

ulica 11 Listopada 14
21-200 Parczew

Pan Maciej to najlepszy dentysta u jakiego leczyłam zęby. Dokładnie tłumaczy co dzieje się z zębami i jak bedzie wyglądało leczenie.

lekarz Maria Podgórska

SPOZ
ul.Kościelna 124
21-200 Parczew

Polecam. Pani Doktor angażuje się w problem pacjenta, robi szczegółowy wywiad. Lepszego Okulisty nie spotkałem :) Wizyta odbyła 19.04.2021 r. Porada okulistyczna po infekcji oczu i skokowym pogorszeniu wady wzroku powstałej po odstawieniu antybiotyków.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Dariusz Widomski

Lekarz rodzinny

21-200 Parczew

Kompetenty, godny polecenia,sympatyczny. Dokładnie wyjaśnia i tłumaczy .Skuteczne leczenie.Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Jolanta Miszczak

Gastrolog, Internista

ulica 11 Listopada 14
21-200 Parczew

A co tu komentować? :) Pierwszy raz byłem u gastrologa - z wielkimi obawami. Obawy zostały, ale już wiem, że jestem we właściwych rękach. Fachowość (jak się później okazało w konfrontacji z badaniami),zainteresowanie pacjentem, punktualność - oto cechy Pani Doktor.

Elżbieta Sakowicz-Kozłowska

ulica Tęczowa 3
21-200 Parczew

Podejście do pacjenta bardzo miłe i przede wszystkim fachowe. A kompetencje Pani doktor są bez zastrzeżeń gdyż dzięki niej widzę dobrze bez okularów.

lekarz Andrzej Lecyk

Psychoterapeuta

Oddział Psychiatryczny
Parczew

i do tego przystojny i ten czarujący uśmiech ..................

lekarz Anna Fałek

Psychiatra

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Spółdzielcza 10
21-200 Parczew

Ta pani jest uprzejma sympatyczna bardo dobrze się z nią rozmawia naprawdę polecam tą panią
Neurolog godny polecenia. Profesjonalista w swojej dziedzinie, wspaniały człowiek, niesamowite i bardzo pozytywne podejście do pacjenta. Konkretny,wysłucha, dokładnie tłumaczy, z poczuciem humoru . Jestem pod wrażeniem, oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Agnieszka Tryniecka

Przewłoka 138
21-200 Parczew

Pani Doktor uratowała mi życie stawiając właściwą diagnozę, gdy inni lekarze zbagatelizowali moje dolegliwości i wyniki! Podjęte zostało właściwe leczenie, które teraz kontynuują lekarze specjaliści.

lekarz Elżbieta Kośmider

Laryngolog, Pediatra

Gabinet prywatny
ul. Szpitalna 2b, pok.25
21-200 Parczew

Bardzo rekomenduje wszystkim Uczciwość kompetencja wyrozumiałość i dużo dobrego jeszcze można pisać
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Edward Kisiel

Internista, Kardiolog

Pielęgniarska Opieka Domowa "e-med"
Al.Zwycięstwa 13
21-200 Parczew

Doktor nie prowadzi praktyki prywatnej pracuje tylko dla NFZ ma bardzo dużo nowoczesnego sprzętu robi echo serca, holtry próby wysiłkowe. Pacjentów jest bardzo dużo ale i długo pracuje codziennie od poniedziałku do piątku. Każdy z poważnym problemem z sercem w Parczewie i nie tylko wie że On zajmie się bardzo dobrze czlowiekiem i jeśli potrzeba ludzi odsyła na dalszą diagnostykę I leczenie do kliniki .Wiele razy pacjentów z Jego przychodni ...

dr n. med. Krzysztof Zajączkowski

Urolog

Sienkiewicza 18
21-211 Parczew

lekarz po prostu jest rewelacyjny jak na tak miłą i dokładną wizytę to koszt jest naprawdę mały. Doktor zrobił mi usg nie tylko zchorowanego miejsca ale calutkiego brzucha,jest bardzo bardzo miły i zna się na rzeczy. wcześniej bylem w Białej Podlaskiej w przychodni u urologa tam powiedziano mi ze wszystko jest w porządku że to normalne i tak ma być ale postanowiłem spróbować jeszcze u doktora Zajączkowskiego i ten odrazu ...

lekarz Robert Topyłło

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Spółdzielcza 10
21-200 Parczew

Nie polecam Pana Dr, zgłosiłam sie z prośbą o zbadanie blizny po cesarskim cięciu, potraktował mnie okropnie , poczułam sie poniżona i upokorzona.
Opinia dodana przez: Maria