Lekarze Patomorfolog

lek. med. Krystyna Jastrzębska-Janas

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam. Mój synek miał problemy alergiczne. Pierwsza lekarka w "sieciówce" niewiele chciała i chyba umiała pomóc. W trakcie wizyty u pani doktor Jastrzębskiej zostałam o wszystko wypytana, nawet o rzeczy które wydawały mi się pierwotnie bez związku. A jednak były. Tu wyszło wielkie doświadczenie pani doktor. Zastosowane leczenie pomogło - nie od razu, ale powoli, powoli (tak jak zapowiadała pani doktor) wyszliśmy z tego. I ...
Opinia dodana przez: Kinga

dr n. med. Jan Faryna

Cytolog, Patomorfolog

Krolowej Aldony 3
Warszawa

Szkoda wymyślać słów aby określić cechy i fachowość tego CZŁOWIEKA bo łatwo jest w Jego przypadku przecukrzyć.Lepsze fakty -dzwoni do mnie o 20:23 ,by się upewnić czy to ja dostarczyłem do konsultacji rozmazy badane w innym laboratorium /na wynik-opis czekałem 3 tygodnie a sprawa dotyczy raka trzustki !!!-wynik bez diagnozy bo ponoć materiał "skąpy'' . O 21:32 dostaje mail-a z wynikiem !!! Materiał był wystarczający a za skąpy materiał zapłaciłem ...
Opinia dodana przez: Tadeusz J.

dr Krystyna Wołoszyńska-Preidl

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Trafiłam do Pani dr Wołoszyńskiej z polecenia i po wizycie mogę również śmiało polecić Panią doktor. Przesympatyczna osoba a zarazem świetny specjalista.

Jan Maj

Internista, Patomorfolog

Maj Jan, lek. med. hematolog, patolog. Diagnostyka
Warszawa

Rewelacja! Lekarz godny polecenia. Zadziwiające podejście do sprawy, do pacjenta, przede wszystkim podejście jak do człowieka. Poświęca dużo uwagi i posiada ogromną wiedzę.
Opinia dodana przez: Ania

Agnieszka Hałoń

Gabinet lekarski
51-681 Wrocław

Polecam w 100 procentach. Robiła mojej córce biopsję tarczycy. Córcia była zaskoczona, że to już, po wszystkim! Nic nie bolało. Trwało z przygotowaniem około 5 minut. Bardzo sympatyczna i młoda pani doktor. Ma dobre podejście do pacjenta. Jeśli będę musiał jeszcze kiedyś mieć biopsję, to wiem gdzie uderzę.
Opinia dodana przez: robert

dr n. med. Janusz Kopczyński

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Pan dr. naprawdę godny polecenia . Miły , życzliwy ...mogę przedstawić w samych superlatywach . Badanie przebiegło szybko i bezboleśnie . Co najważniejsze wynik tego samego dnia . Polecam .
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Wojciech Zajęcki

NZOZ Centrum Medyczne LiMED
Tylna 12
42-600 Tarnowskie Góry

Anioł, nie lekarz... Po prostu! Nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Cierpliwy, profesjonalny, pomocny. Wszystko wytłumaczył i uspokoił. Przy biopsji delikatny. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Ramona

dr Jacek Kowalski

Szpital na Zaspie
Gdańsk

Porostu chcę podziękować. Uważam że lekarz jest z powołania. Ze spokojem i Pełną uprzejmościa zostały przekazane mi wszystkie potrzebne informacje.
Opinia dodana przez: Justyna

Jarosław Szwalski

WSS Madurowicz
Łódź

Najlepsza biopsja na jakiej byłam ( najkrótsza i bezbolesna) , świetny lekarz, polecam. Robi zabieg z zaskoczenia i nagle już po wszystkim.

dr n. med. Sławomir Syrkiewicz

Chirurg ogólny, Patomorfolog

Toruń

Jest to lekarz, którego z czystym sumieniem mogłabym polecić każdemu w potrzebie. Jest bardzo kompetentny, wszystko wspaniale tłumaczy i humorem wspiera na duchu. Jeśli ktoś musi trafić pod skrzydła patomorfologa to tylko pod takie :) Zdecydowanie polecam!

dr n. med. Jan Stencel

Wojskowa Akademia Medyczna w Gdansku, Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej
Gdańsk

Moja opinia jest zapytaniem gdzie sie podziala moja opinia na temat tego lekarza, jako iz sama go dodalam i byla jaknajbardziej pozytywna. Po zmianie wizazu na rankingu nie mam pojecia co sie stalo i jak sie tu w ogole poruszac. Stara wersja byla zdecydowanie lepsza. Z pewnoscia ta nota zostanie usunieta, bo nie ma nic wspolnego z ocena lekarza, ale moze dzieki temu dotrze do czyjejs wiadomosci. Z powazaniem patatina.
Opinia dodana przez: patatina

lekarz Mamady Sano

Chirurg ogólny, Patomorfolog

Warszawa

Świetny człowiek. Brał próbki ode mnie, zbadał i nic nie znalazł. Nie ma zmian w wątrobie, bo się sama odbudowała. Nerki też mam dobre, poza kamieniem, który lekarz kazał wyczyścić. A tak się tego bałem.
Opinia dodana przez: Łukasz W.
Lekarz bardzo zaangażowany i kompetentny. Godny polecenia.

dr n. med. Bogumiła Łabudzińska-Kasprzak

Cytolog, Patomorfolog

Lompy 22
40-038 Katowice

Bazując na moim przypadku, szczerze odradzam wizytę u Pani doktor. Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam wykonać biopsje tarczycy. Niestety po wizycie u endokrynologa okazuje się ,ze biopsja została fatalnie wykonana i należy ja powtórzyć. Dodatkowo Pani Doktor zaleciła szereg kosztownych badań, które okazują się być kompletnie niepotrzebne. Dodam również, ze zostałam nie kulturalnie potraktowana już na początku wizyty. Mam nadzieje,ze jestem pojedynczym przypadkiem i Pani Doktor wykazuje więcej profesjonalizmu względem innych ...
Opinia dodana przez: K

lekarz Jan Gorczyński

Lekarz rodzinny, Patomorfolog

marsz. Piłsudskiego 76 lok. 26a
64-600 Oborniki

Bardzo dobry lekarz, poswieca tyle czasu ile trzeba. Nigdy nie ma problemu by skierowal na jakieś badania, do specjalisty czy szpitala. Potrafi postawic prawidlowa diagnoze i leczenie. Kontakt bardzo dobry. Otwarty, przede wszystkim ludzki i wszystko potrafi wyjaśnić jak trzeba. Polecam jak najbardziej.
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Urszula Wojciechowska

Konopackich 3
87-100 Toruń

Witam, czytałem wszystkie opinie i muszę się do nich odnieść bo nie pozostanę w spokoju. Na badaniu byłem około miesiąca od momentu w którym to piszę. Czas oczekiwania na badanie wydłużył się raptem kilka minut, ale jako rodzynek w towarzystwie Pań które tam oczekiwały szybko upłynął. Samo badanie było raczej bezbolesne strach większy niż ból. Przyszedłem zbadać guz w okolicach piersi dość spory bo na wygląd jak brzoskwinia , ale ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Artur Antolak

Szpital Specjalistyczny Św. Wojciecha Gdańsk Zaspa
Gdańsk

Biopsja przeprowadzona w miłej i serdecznej atmosferze. Pobranie materiału do badania wykonane w sposób bezbolesny i profesjonalny. Gdyby nie fakt,.że trzeba jeszcze poczekać na wynik,nie pamiętałabym,ze w dniu dzisiejszym miałam przeprowadzoną biopsjè.Życzę sobie i innym pacjentom, by tylko takich lekarzy spotykać na swojej drodze, gdy niestety zajdzie taka konieczność. Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Janusz Jankowski

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego SANVITA
Osadników Wojskowych 13
69-210 Lubniewice

Najlepszy z lekarzy jakich znam!!! Dr. Jankowski jest godny polecenia. Trafne diagnozy, cierpliwy, spokojny całkowicie oddany człowiekowi i zawsze otwarty na jego potrzeby.
Opinia dodana przez: Barbara Slawinska

dr n. med. Antoinette Urbaniak

Onkolog, Patomorfolog

Słowackiego 12
25-365 Kielce

Pani Urbaniak - specjalista wysokiej klasy

dr hab. n. med. Michał Jeleń

Patomorfolog

Centrum Zdrowia Kobiety "CORFAMED" sp. z o.o.
Kluczborska 37
50-322 Wrocław

Użytkownik anonimowy Anonim 83.27.214.57 Komentarz: W prokuraturze dostał amnezji: wyparł się stwierdzonych w badaniach nacieków nowotworowych w mózgu zmarłego na czerniaka złośliwego : jest jednym z lekarzy którego należy zaliczyć, iż swoim postępowaniem bierze udział w przestępstwie aby bezkarnie zarabiać na umierającym nie zważając na cierpienia człowieka tj.: doprowadzenie do śmierci poprzez zaniechanie leczenia i diagnozowania choroby nowotworowej /dr Marek Bębenek-ONKOMED, DCO Wrocław, od ponad 16 lat Koordynator Programu z ...