pediatra

Sortuj

dr n. med. Jacek Czelej

Gabinet Lekarski
ul. Dickensa 7 m 83

Moje dzieci miały problem z obniżoną odpornością oraz alergiami. Często chorowały: syn, infekcje bakteryjne, wirusy, córka zapalenie krtani. Oboje są po rocznych wizytach u Pana Doktora. Dziękujemy. Na dziś jesteśmy na dobrej drodze do sukcesu. Antybiotyki? ostatnie 2 lata temu i to na siłę przez lekarza POZ wciskane. Pan doktor, udziela też konsultacji telefonicznych, gdy pojawiają się jakieś podbramkowe sytuacje. Szczerze polecamy doktora i wiemy, że możemy zawsze liczyć na JEgo wsparcie. Wizyty, też nie należą do najdroższych.

Opinia dodana przez: Mariusz
Najbliższy termin: 3 Sie o 18:00

lekarz Włodzimierz Wojciechowski

Przychodnia Lekarska TRIMED
ul. Ludowa 5

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor ma świetne podejście do dzieci, córka nawet razu nie zapłakała, super, pierwszy raz spotkałam tak kompetentnego i miłego Pediatrę :) Polecam!

Opinia dodana przez: Lidia
Najbliższy termin: 16 Sie o 08:15

lekarz Joanna Zaleska-Zatkalik

Pediatra   (+3 więcej)

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
Wola, Warszawa

Super specjalista! Nic dodać nic ująć! Syn uwielbia Panią Doktor, która ma super podejście do dzieci

Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Ewa Cichocka-Kurowska

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
Olsztyn

Średnia ocen: 5/5

Polecam. Bardzo dobry pediatra. Kompleksowe podejście do problemów dziecka. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Opinia dodana przez: Michał P

lekarz Ewa Stachowiak

Centrum Medyczne MEDEUS
ul. Powstańców Wlkp. 7G lok. H
Śrem

Bardzo mila i sypatyczna pani Dr. zawsze mojej corce po moze. Zawsze trafiona djagnoza i leki a jak trzeba to i badania zleci

Opinia dodana przez: Marta

dr hab. n. med. Dorota Polak-Jonkisz

Pediatra   (+2 więcej)

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI
ul. Przyjaźni 111A
Wrocław

Wspaniały człowiek i lekarz. Zawsze do pacjenta podchodzi z należytym szacunkiem.
Szczerze polecam !

Szczerze polecam !

Opinia dodana przez: Piotr
Najbliższy termin: dzisiaj o 10:15

lekarz Beata Jackowska

Średnia ocen: 5/5

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!

Opinia dodana przez: Kasia
Najbliższy termin: dzisiaj o 10:20

lekarz Danuta Wasilewska-Kuźma

Piaseczno

Przyjechałam z synkiem na wizytę "szczepienną", okazało się jednak, że minął zbyt krótki okres od tzw. trzydniówki i nie może być zaszczepiony (o tym ile trzeba poczekać zapomniano nam powiedzieć ostatnio). Więc poprosiłam o zbadanie dziecka, bo pokasływał, miał katarek, więc żeby osłuchać- z wielką łaską Pani Dr ruszyła się z krzesła, do gardła nie raczyła zajrzeć bo "małe dzieci nie chorują na gardło". A jak wspomniałam że ma zmiany skórne na buzi i szyi i czy to może być od mleka, bo one się pojawiają i znikają właściwie od początku z tym że teraz się nasiliły to stwierdziła że "teraz to zawsze mleko winne, pewnie od suchego powietrza". Generalnie, okropna kobieta, nie polecam. Zero podejścia do dzieci, szorstka, nie uprzejma, poczułam się jak intruz który zabiera cenny czas pani Dr.

Opinia dodana przez: Magda
Najbliższy termin: dzisiaj o 11:40

lekarz Aneta Zalewska

Średnia ocen: 5/5

Bardzo kpmpetentny lekarz, dokładnie badający, poświęcający dużo uwagi dziecku. Do tego przemiły i bardzo pozytywnie nastawiony do dziecka.