Lekarze Pediatra Biała Podlaska

lekarz Aleksandra Turuk

ulica Reymonta 21B
21-500 Biała Podlaska

Pani doktor jest bardzo wyrozumiała wobec małych pacjentów, cierpliwa, sympatyczna. Jest to jedyna Pani doktor do której moja córeczka idzie w "podskokach" i w dodatku pierwsza wchodzi do gabinetu. Zdecydowanie polecam wszystkim którzy szukali odpowiedniego i przede wszystkim kompetentnego lekarza. Wszystko skrupulatnie wytłumaczy, porozmawia, szuka przyczyn choroby u podstaw, a nie od razu objawy i diagnoza. Jestem mile zaskoczona, że istnieją jeszcze tacy lekarze jak Pani Aleksandra. Polecam wszystkim. Dbajcie ...
Opinia dodana przez: Kinia28

Riad Hajdar

Neonatolog, Pediatra

21-500 Biała Podlaska

Bardzo dobry lekarz, przemiły człowiek.Od lat leczy dzieci w mojej rodzinie. Odkąd mam swoje dzieci również do Niego chodzę. Mam do Niego ogromne zaufanie i tylko po wizycie u Niego jestem spokojna o zdrowie swoich dzieci :-) Ma wspaniałe podejście do dzieci i rodziców także :-) Wytłumaczy wszystko o co się zapytam, jeśli chodzi o poświęcony czas uważam ze jest adekwatny do dolegliwości dziecka-jeśli kontrola jest krócej jak się pójdzie ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Karolina Korycka-Turuk

ulica Reymonta 21B
21-500 Biała Podlaska

Bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek. Pani doktor jest skromna , miła i kompetentna. Polecam
Opinia dodana przez: przypadkowa pacjentka

lekarz Joanna Sobczak

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
ul. Terebelska 57-63
21-500 Biała Podlaska

Przyjmowała nas na sorze. A raczej badała naszego synia. Genialna kobieta. Z podejściem do malucha i na prawdę cierpliwa w stosunku do rodziców. Na spokojnie wszystko wytlumaczyla i widać kobieta naprawdę ma wiedzę 😁
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Jolanta Niedziela

Pulmonolog, Pediatra

Armii Krajowej 14
21-500 Biała Podlaska

Świetny pulmonolog. Pomogła mojej córce gdy borykalismy się dlugo z problemami pluc. Kieruje na badania. Nie daje leków w ciemno. Kompetentna. Ma ogromną wiedzę. Uratowala mi dziecko.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Krystyna Srzednicka

ulica Łukaszyńska 25/32
21-500 Biała Podlaska

Lekarz Krystyna Srzednicka jest bardzo nieuprzejma i pretensjonalna, wymyśla różne schorzenia aby pacjent przychodził jak najczęściej. Inni lekarze wyeliminowali diagnozy pani Krystyny.

lekarz Alicja Juchimiuk

Orzechowa 21a
21-500 Biała Podlaska

Jak taki człowiek może pracować z chorymi ludźmi? Totalna znieczulica. Brak szacunku do człowieka. Lekarka opryskliwa, nerwowa i nie miła. Nie polecam. Ta Pani nie powinna pracować w służbie zdrowia!!!
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Agnieszka Borek

Stacja Pogotowia Ratunkowego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Białej Podlaskiej
21-500 Biała Podlaska

Wg mnie tej pani pediatra i lekarzem nazwać nie można ,wogóle to jakas pomyłka.Pojechalam z dzieckiem na nocna pomoc bo nie mogłam zbić dziecku gorączki nie wyszlam stamtąd z żadną wiedzą dziecko 9miesieczne gorączkowało 39stopni 39.5 ta pani tylko go osluchala,nawet nie zmierzyła temp,nie zajrzała Do uszu nie sprawdziła ciemiączka.temp sprawdziła dopiero gdy zwróciłam jej uwagę ,jej termometr wskazywał o wiele niższa temp niż moje 2 w domu zresztą był ...
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Marta Smołecka

Pulmonolog, Pediatra

Gabinet Stomatologiczny
Sapieżyńska 10/11
21-500 Biała Podlaska

Pani doktor zła że pracuje. Wkurzona że lekarz rodzinny podejrzewa u dziecko astmę. Naskoczyła na dziecko że nie chce dmuchnąć. Powiedziała do matki Pani ją zostawi niech sobie płacze ona się brzydko zachowuje. W takiej atmosferze ciężko wykonać badania z dzieckiem wrażliwym. Nie pytała mnie o kaszel co i jak. Mimo że wziewy dzialają ona uznała żeby ich nie dawać. Wyszłam z niczym.

lekarz Jadwiga Sadownik

Alergolog, Pediatra

Łukaszyńska 40 lok. 2
Biała Podlaska

Bardzo nie polecam, nie słucha rodziców, wszystko robi jakby z łaski, bardzo nie uprzejmą i wyniosła. Nigdy wiecej tam z dzieckiem nie pójdę.

lekarz Monika Moczybroda

21-500 Biała Podlaska

Pani doktor-bez jakiegokolwiek podejścia do dziecka,nie potrafiła powiedzieć dziendobry do trzylatka-cytuje co powiedziała:”nie chce oglądać tego cyrku -lepiej aby pani wyszła z tym dzieckiem,...”niewyobrażam sobie jak można przyjąć takie dziecko na oddział,,”(dziecko płakało,wystraszone-a pod jej wpływem stał się jeszcze bardziej roztrzęsiony) Zupełny brak podejścia do dziecka-kogoś kto tytułuje się PEDIATRĄ-pani doktor jakby nigdy nie miała kontaktu z dziećmi: zimna ,chłodna,-chyba trenowała tylko na lalkach, być może humorki z życia przekłada ...
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Mirosław Jasiński