Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Pediatra Braniewo

Ta pani doktor, to po prostu chodzące cudo pod względem diagnostycznym, skuteczności leczenia, uprzejmości i pozytywnej energii jaką dodatkowo potrafi przekazać w chwili, gdy rodzic strapiony jest chorobą pociechy. Polecam z całego serca. Pani doktor wydaje się być urodzonym pediatrą z powołania.

lekarz Sławomir Jodko

Drewniana 2
14-500 Braniewo

Leczylam dziecko dosc dlugo czasu u tego dr niestety z marnym skutkiem. Mam wrazenie, ze jedyna jego metoda leczenia jest antybiotyk! Ciagle nam to samo przepisywal a okazalo sie ze moj syn to alergik, ale on na to nie wpadl! Nie polecam.

lekarz Ligia Marzjan

Neonatolog, Pediatra

Gdańska 8
14-500 Braniewo

Szczerzę polecam Panią doktor, wszystko wytłumaczy i potrafi wyleczyć dziecko. Zaletą jest to że przyjmuje prawie codziennie, nawet w weekendy jak się coś dzieje i można się konsultować telefonicznie.
Opinia dodana przez: Marta
Nie polecam tego pana!!!. Jest niemiły a pacjenta ma gdzieś. W najbliższym czasie zamierzam zmienić lekarza.
Po wielu wizytach nietety jestem w stanie stwierdzić, że Pan doktor jest mało kompetentnym lekarzem dziecko osłuchał, obejrzał nie stwierdził nic konkretnego na następny dzień wylądowaliśmy w szpitalu z zapaleniem płuc. To już druga taka wizyta wcześniej gdy pomimo iż dzievko dostało leki gorączka nie spadała kaszel się utrzymywał, nie stwierdził nic osłuchowo czysto. W ten sam dzień prywatnie u innego lekarza dziecko juz miało rozwinięte zapalenie płuc z wodą ...

lekarz Halina Chybińska

Lekarz rodzinny, Rehabilitant

Centrum Rehabilitacji
Kościuszki 91B/1
14-500 Braniewo

Ta Pani doktor to jakaś wielka pomyłka, nie uprzejma, brak podejścia do dzieci-krzyczy na dwuletnie dziecko żeby nie płakało-szok..a leki to ceny z kosmosu 1 syropek 50 zł a recepta długa, po każdej wizycie w aptece z 300 zł na katar -masakra. nawet % nie raczy wpisać obok, bo po co mimo że sie tłumaczy że ciężko z pieniążkami. Gbur i nie zna sie na katar córka leczy sie już ...
Opinia dodana przez: nikola2

lekarz Iwona Dzitkowska-Danielewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Specjalistyczna
Kościuszki 70

lekarz Krzysztof Duda

Plac Wolności 22/12

lekarz Alicja Rudzińska-Olszak

POWIATOWE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ„ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ„ W BRANIEWIE
ulica Moniuszki 13

lekarz Małgorzata Radtke