Lekarze Pediatra

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Dr n. med. Alergolog, Pediatra, Dermatologia, Medycyna Sportowa IPClinic.pl
Żeligowskiego 3/5, 90-752
Łódź

Lekarz zadzwonił zgodnie z umówionym terminem i godzina, bardzo uprzejmy, miły i kompetentny. Wszystko szczegółowo wyjaśnił i poświęcił tyle czasu ile było potrzeba . Jest osobą godną polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Pediatra
                                       dr n. med. Jacek Czelej

dr n. med. Jacek Czelej

Gabinet Lekarski
ul. Dickensa 7 m 83
02-107 Warszawa

Cudowny lekarz, przecudowny człowiek. Empatyczny, wyrozumiały, uważny zawsze znajdujący czas dla małego pacjenta ale też dla rodziców, którym dokładnie wszystko tłumaczy. Dzięki Panu Jackowi moje dziecko wyszło z wielu uciążliwych chorób i już od dłuższego czasu możemy naprawdę cieszyć się zdrowiem.
Opinia dodana przez: Barbara
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Alergolog dziecięcy
                                       lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Tak dokładnego i poświęcającego tyle czasu pacjentowi lekarza trudno znaleźć. Pani doktor wypytała mnie i mojego syna o naprawdę dużo rzeczy. Przypisane lekarstwa szybko odniosły skutek. Jeżeli macie problem alergologiczny to najlepszy wybór. My byliśmy u niej w Formmedzie.
Opinia dodana przez: Paula
{'id': 1031, 'name': u'\u015arem'} Pediatra
                                       lekarz Ewa Stachowiak

lekarz Ewa Stachowiak

POLIKLINIKA ŚREM
ŚWIĘCICKIEGO 1 H /84
Śrem

Dla każdego Rodzica najważniejsze jest zdrowie jego Dzieci, stąd wybór Pediatry to jedna z najważniejszych decyzji, jakie przychodzi nam podejmować. Dlatego też spokojem napawa mnie fakt, że nasze Córeczki mogą być pacjentkami Pani Doktor Stachowiak. To co najważniejsze w relacji Rodzic-Pediatra to ZAUFANIE, wyrosłe na dziesiątkach przemiłych wizyt, bezstresowych badań, trafnych diagnoz i kontroli. To właśnie sposób, w jaki Pani Doktor Stachowiak podchodzi do swoich Małych Pacjentów. Wszystko to sprawia, ...
Opinia dodana przez: KT

dr Agnieszka Turlińska

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Polecam Panią Doktor. Jest jedynym lekarzem godnym zaufania. Wiele razy pomogła nam i zaopiekowała się dzieckiem. Dziękuję za oddanie i empatię.
Opinia dodana przez: Dominika

dr hab. n. med. Małgorzata Pańczyk-Tomaszewska

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Trafiłam pod opiekę Pani doktor w wieku ok 5 lat, w rozpoznaniu wodonercze obustronne, kamica nerkowa i zespół nerczycowy. Obecnie mam 22 lata, dzięki jej determinacji i kilku innych lekarzy z instytutu mogę prowadzić normalne życie bez stresu i większych wyrzeczeń. Pani Tomaszewska to prawdziwy anioł, umawiała mnie zawsze w szybkich terminach, na zaś robione badania aby wykluczyć inne schorzenia, pilnowanie wszelkich dalszych konsultacji w innych problemach zdrowotnych bo tez ...
Opinia dodana przez: Ewelina
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Dermatolog
                                       dr n. med. Julia  Seniuta

dr n. med. Julia Seniuta

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Poszłam do Pani doktor z problemem jaki mi wyskoczył na twarzy. Przepisała leki, które naprawdę pomogły mi zwalczyć to świństwo. Wytłumaczyła co robić, aby to się nie powtórzyło. Takich lekarzy ze świecą szukać. Prosto, szybko i konkretnie.
Opinia dodana przez: Aneta

dr Walentyna Marchut

Centrum Medyczne Białołęka (Książkowa 9)
Książkowa 9
03-287 Warszawa

Pani doktor Walentyna jest najlepszą pediatrą, jaką kiedykolwiek spotkałem. Jako lekarz nie ma wad. Niezwykle kontaktowa, rozmawia z rodzicem i dzieckiem, proponuje różne metody leczenia, antybiotyk, to u niej ostateczność. Wszystko wytłumaczy, napisze na kartce, po wizycie nie ma żadnych wątpliwości, co do diagnozy (którą zawsze stawia trafną) i dawkowania leków (które zawsze pomagają). Na dodatek jest niezwykle sympatyczną i wesołą osobą. Podczas wizyty zdąży o wszystkim porozmawiać, co więcej, ...
Opinia dodana przez: Apasz
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Pediatra
                                       lekarz Aneta Zalewska

lekarz Aneta Zalewska

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Super lekarz z powołaniem .Do tego przemila i pozytywnie nastawiona do dzieci.Polecam bardzo bo to jeden z najlepszych lekarzy jakich znam .
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Pediatra
                                       dr n. med. Wojciech Strojny

dr n. med. Wojciech Strojny

Skopia Centrum Medyczne
Josepha Conrada 79
31-357 Kraków

Pan Doktor wzbudził moje zaufanie świetnym podejściem do dziecka oraz wyczerpującymi odpowiedziami na moje pytania. Bardzo uprzejmy, sympatyczny, uśmiechnięty. Niezmiernie polecam!
Opinia dodana przez: Anna G.
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Pediatra
                                       lek. med. Katarzyna Wiśniewska

lek. med. Katarzyna Wiśniewska

Specjalistyczne Centrum Medyczne LacusMed
Rzeszowska 1A
60-468 Poznań

Panią Doktor poznałam w szpitalu będąc w nim niespodziewanie z synem. Urzekło mnie jej podejście, analiza, dociekliwość do przypadku:) Lekarze Specjaliści postawili diagnozę - dojrzewanie jak to zazwyczaj jest w okresie nastoletnim jednakże Pani Doktor zdecydowanie drążyła dalej jako nasz Lekarz prowadzący. Jestem i zawsze będę jej za to wdzięczna bo znalazła przyczynę, nie odpuściła! TO LEKARZ Z PASJĄ, ZAANGAŻOWANIEM I CUDOWNYM PODEJŚCIEM DO DZIECI I RODZICÓW. Będę korzystać prywatnie ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Leszek Karolewicz

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Lekarz bardzo przemiły, spokojnie tłumaczy , ma bardzo dobre podejście do dzieci, i co najważniejsze dobiera odpowiednie lekarstwa. Polecam !

lekarz Ingryda Krzemińska

Drzymały 12/1
41500 Chorzów

Fantastyczna pani doktor! Profesjonalny i rzetelny specjalista. Nowoczesny gabinet i sprzet. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Ania
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       lekarz Anna Truskolaska-Mojzesowicz

lekarz Anna Truskolaska-Mojzesowicz

Psychiatra, Pediatra

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Warszawa

doświadczony lekarz starej szkoły - pomimo lat praktyki nie podchodzi do pracy schematycznie. Słucha mnie i dzięki temu ustawia dobrze leki.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Marzena Gajewska

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Lecznica Ursus Filia Nr 2 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Plutonu Torpedy 47
02-495 Warszawa

Bardzo kompetemtna lekarka, szczegółowo odpowiedziała na całą, naprawdę długa listę naszych pytań, dostaliśmy dokładne wytyczne co i kiedy robić. Nasza córeczka ma dopiero 4 tygodnie, a ja jestem początkujacą, mocno zatroskana mamą - pani doktor nie wykazywała zniecierpliwienia, tłumaczyła wszystko spokojnie i dokładnie zbadała dziecko. Z pewnościa jeszcze do niej wrócimy i gorąco polecamy innym rodzicom.

lekarz Bożena Kociszewska-Najman

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z leczenia moich dzieci przez Panią doktor.Zawsze stawia trafne diagnozy ,jest kompetentna ,spokojna i miła.Życzymy wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów w pracy.
Opinia dodana przez: anonim
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Pediatra
                                       lekarz Beata Kowalewska

lekarz Beata Kowalewska

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dr n. med. Eliza Wasilewska

Alergolog, Pediatra

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Chciałabym się z panią skontaktować ale nie mam jak ponieważ ostatnio byłam na wizycie we wrześniu i przyjmowała pani w klinice laifemedical w Gdańsku ..a potrzebuje jak najszybszego kontaktu czy ktoś by mógłby mnie poratować nr telefonu do pani doktor? Była bym wdzięczna z góry dziękuję .
Opinia dodana przez: Monika Zasada

lek. med. Anna Nowicka

Pediatra, Lekarz medycyny podróży

Sympatyczna i cierpliwa Pani Doktora. Odpowiedziała wyczerpująco na każde moje pytanie :) Jestem bardzo zadowolona po wizycie :)
Opinia dodana przez: Lilka
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Alergolog
                                       prof. dr hab. n. med. Ewa Czarnobilska

prof. dr hab. n. med. Ewa Czarnobilska

Alergolog, Toksykolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Świetny lekarz który slucha wnikliwie pacjenta. Bardzo dobry diagnosta, polecam.