pediatra bydgoszcz

Sortuj

dr n. med. Monika Pogorzała

Średnia ocen: 5/5

To nasza kochana Pani Doktor. Dziękujemy jej bardzo, za wszystko, za to że była z nami przez całe leczenie.

dr n. med. Inga Adamska

Na Wzgórzu 2

Średnia ocen: 5/5

Najlepszy pediatra jakiego poznałam. Pani doktor uratowała życie naszemu synkowi. Jest bardzo dociekliwa, inteligentna, poświęca bardzo dużo czasu swoim pacjentom a przy tym jest przesympatyczna! Jeszcze nie spotkałam tak zaangażowanego lekarza w leczenie swoich pacjentów.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Sylwia Domżalska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowia "Błonie" w Bydgoszczy

Średnia ocen: 5/5

Witam, własnie jesteśmy z dzieckiem po wizycie u Pani doktor, uważam ją za świetnego lekarza, bardzo skupiona przede wszystkim na małym pacjencie, świetne podejście, tłumacząca, słuchająca, skupiona na tym co się do niej mówi. Bardzo uprzejma, jestem zachwycona, wierze, że leki przepisane szybko zaczną działać. Chciałabym tak przy okazji pochwalić i podziękować ośrodkowi zdrowia na ul.Ogrody, zostałam natychmiast przyjęta, bez kolejek, bez zbędnych pytań, szybko i bardzo sprawnie, Pani doktor czekała na nas w gabinecie-w Polsce chyba zaczynamy mieć jakieś standardy. Jestem pod ogromnym wrażeniem i bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Izabela Pałgan

Pediatra   (+2 więcej)

Średnia ocen: 5/5

Bardzo kompetentna, uprzejma pani doktor. Moja coreczka leczona przez innych lekarzy antybiotykami przez dr Pałgan wyleczona z nawracających angin bez inwazyjnych terapii. trudno się do niej dostać, ale warto poczekać.

lekarz Krystyna Kopa

lekarz Alicja Salamon-Górna

None
Ogrody 19b/53

Średnia ocen: 5/5

Bardzo sympatyczna pani doktor i co bardzo ważne tłumaczy dokładnie przebieg leczenia. Lekarz godny polecenia.

dr n. med. Bogusław Sakson

Cieszkowskiego 5 lok. 1a

Średnia ocen: 5/5

Polecam wszystkim matkom, które maja juz dosyc błakania sie po niedouczonych lekarzach. Moje dzieci oczywiście choruja,ale bardzo mało i leczenie trwa krótko. To jest lekarz który potrafi zdziałac cuda. U nas skonczyly sie wizyty w szpitalach( a w roku bylo ich przynajmniej 3), nie wydaje strasznych pieniedzy na leki, które pozniej okazuja sie nietrafione.

lekarz Iwona Zawadzka

BARTODZIEJE

Średnia ocen: 5/5

Jestem bardzo zadowolona z skutecznego leczenia mojej córki przez Panią Doktor. Dobre podejście do małego pacjenta. Polecam.

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Joanna Piotrowska

None
Iglasta 5

Średnia ocen: 5/5

W kwietniu 2016 roku w 34 tygodniu ciąży urodziłam dziecko z zespołem Downa. Dziecko przebywało w szpitalu Biziela w inkubatorze. Pani doktor zajmowała się podległymi jej noworodkami profesjonalnie i całym sercem. Nie uszedł jej uwadze mój stan emocjonalny po porodzie. Spędziliśmy wiele czasu na rozmowie. Mam do niej wielkie zaufanie.

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Andrzej Chrobot

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Cekcynie
ulica Dworcowa 6
Cekcyn

Średnia ocen: 5/5

Fantastyczny lekarz.Wymarzone podejście do dzieci.Jestem Panu Doktorowi wdzięczna za pomoc mojej córce

Opinia dodana przez: Sylwia