Lekarze Pediatra Bydgoszcz

dr n. med. Jadwiga Wozikowska

ulica Czackiego 19
85-138 Bydgoszcz

Pani Doktor jest wspaniałym człowiekiem. Serce na dłoni, doświadczenie, fachowość, profesjonalizm, klasa. Polecam.
Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Inga Adamska

Na Wzgórzu 2
85-327 Bydgoszcz

Pani doktor jest bardzo wrażliwą i empatyczną osobą która martwi się o swoich pacjentów. Cierpliwie tłumaczy jak dziecko powinno się rozwijać i też zna przyczyny alergii i zawsze wysłucha,bardzo dokładnie bada niemowle. Prawdziwy lekarz z połowania! Polecam serdecznie

lekarz Zofia Zmysłowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Kapuściska
al. Planu 6-Letniego 40
85-806 Bydgoszcz

Polecam Panią dr w 100%, jest bardzo dokładna i można jej zaufać, wysyła na wszystkie potrzebne badania i widać że zna się na rzeczy. My jesteśmy bardzo zadowoleni, jeździmy do Pani doktor ponad 10 km do przychodni, ciężko teraz o tak dobrego pediatrę. Pozdrawia Filip, Kubuś i Kacperek J. :)
Opinia dodana przez: Anita

Sylwia Domżalska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowia "Błonie" w Bydgoszczy
Bydgoszcz

Witam, własnie jesteśmy z dzieckiem po wizycie u Pani doktor, uważam ją za świetnego lekarza, bardzo skupiona przede wszystkim na małym pacjencie, świetne podejście, tłumacząca, słuchająca, skupiona na tym co się do niej mówi. Bardzo uprzejma, jestem zachwycona, wierze, że leki przepisane szybko zaczną działać. Chciałabym tak przy okazji pochwalić i podziękować ośrodkowi zdrowia na ul.Ogrody, zostałam natychmiast przyjęta, bez kolejek, bez zbędnych pytań, szybko i bardzo sprawnie, Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Izabela Pałgan

Hematolog dziecięcy, Onkolog

Bydgoszcz

Bardzo kompetentna, uprzejma pani doktor. Moja coreczka leczona przez innych lekarzy antybiotykami przez dr Pałgan wyleczona z nawracających angin bez inwazyjnych terapii. trudno się do niej dostać, ale warto poczekać.

lekarz Krystyna Słaboszewska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

NIEAKTUALNE
Moczyńskiego 3
Bydgoszcz

Dzisiaj rozmyslalam sobie o życiu i zaczęłam wspominać Panią Doktor. Od kilku lat nie wiedziałam, co się z Nią dzieje, gdyż po udarze, z wiadomych względów nie pracowala, a ja po 40 latach musialam zmienić lekarza. Gdy trafiłam do Pani Doktor, bylam 10 letnią dziewczynką. Jeździłam na wizytę najczęściej z tatą. Oprócz opieki lekarskiej byla po prostu ciepła i dobra. Traktowala mnie jak córkę. Wszystkie ważne dla mnie momenty w ...
Opinia dodana przez: ALDONA

lekarz Krystyna Kopa

"Krystyna Kopa i Wspólnicy" Sp. z o. o. Centrum Zdrowia "Błonie"
Broniewskiego 9
85-316 Bydgoszcz

Super lekarz i człowiek! polecam wszystkim.

lekarz Alicja Salamon-Górna

Ogrody 19b/53
85-870 Bydgoszcz

Bardzo miła i kompetentna osoba. Wszystko bardzo dokładnie objaśnia. Ma podejście nawet do bardzo małych dzieci. Trafnie ocenia stan malca. polecam.
Opinia dodana przez: Żaneta Zawadzka

lekarz Grażyna Jóźwicka

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy
ulica ks. Ryszarda Markwarta 6-8
85-015 Bydgoszcz

Godna polecenia i zaufania pediatra. Pochyla się skrupulatnie do badania dziecka, z którym się przychodzi. Analizuje, tłumaczy dlaczego to zaleca zastosować. Szuka różnych alternatyw, niekoniecznie zapisując odrazu antybiotyk. To już w skrajnych przypadkach..

lekarz Maria Brygman

Szpital MSWiA - Oddział Urologii
ul. ks. R. Markwarta 4-6
Bydgoszcz

Bardzo polecam tą panią. Leczyłem się u niej do 18 roku życia, więc jakieś pojęcie mam. Cóż mogę powiedzieć... Jedynie tyle, że polecam wszystkim pod każdym względem. PS. Nie jestem z rodziny czy znajomych. Zupełnie nie spokrewniony (już były) pacjent pani Brygman.

lekarz Małgorzata Sobolewska-Pilarczyk

Wojewódzki Szpital Obserwacyjno - Zakaźny im. Tadeusza Browicza
ulica Świętego Floriana 12
85-030 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo ludzkie podejście do pacjenta, dużo empatii, rewelacyjny kontakt. Pani doktor traktuje pacjentów tak jak sama chciałaby być potraktowana. Wykracza poza utarte schematy wychodząc naprzeciw potrzebom pacjenta. Szczerze polecam i dziękuję.
Opinia dodana przez: ms

lekarz Anna Szaflarska-Popławska

Alergolog, Gastrolog

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy
Marii Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Bardzo wspaniała Pani Profesor, super podejście do pacjenta i jego rodziny. Jednym słowem takich lekarzy jest naprawdę mało. Dziękuję
Opinia dodana przez: Genowefa

lekarz Beata Stępień-Jaszowska

Pulmonolog, Pediatra

SOKOŁÓW BYDGOSKICH 1
85-153 Bydgoszcz

Odkąd pojawiłam się z 2 letnią córką u Pani Doktor, zawsze do niej wracamy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy, zagłębia się w problem i co najważniejsze jest skuteczna. Mamy odczucie, że wkłada w pracę masę serca. Dla przeciwników lekarstw może minusem okazać się to, że przepisuje ich dużo. Jednak w naszym przypadku leczenie było skuteczne. Polecam.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Sylwia Kołtan

Szpital Uniwersytecki im. dr. A. Jurasza
ul. Marii Skłodowskiej Curie 9, Bydgoszcz
85-094 Bydgoszcz

Pani doktor to najwspanialszy lekarz pod słońcem jest bardzo konkretna i rzeczowa po poł roku latania z dzieckiem od lekarza do lekarza to w końcu ona zlecila takie badania z ktorych wiadomo co jest Asi bede Pani doktor wdzieczna z calego serca do konca zycia :) bardzo dziekujemy i do zobaczenia za miesiac w poradni:)
Opinia dodana przez: Beat

lekarz Joanna Piotrowska

Iglasta 5
85-391 Bydgoszcz

W kwietniu 2016 roku w 34 tygodniu ciąży urodziłam dziecko z zespołem Downa. Dziecko przebywało w szpitalu Biziela w inkubatorze. Pani doktor zajmowała się podległymi jej noworodkami profesjonalnie i całym sercem. Nie uszedł jej uwadze mój stan emocjonalny po porodzie. Spędziliśmy wiele czasu na rozmowie. Mam do niej wielkie zaufanie.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Janusz Gburzyński

N ZOZ "DOKTOR"
Pielęgniarska 13
85-790 Bydgoszcz

Pan doktor to pediatra, który poświęca każdemu przypadkowi tyle czasu ile potrzeba. Nie jest typem lekarza, który jak najszybciej "wyrzuca" małych pacjentów z gabinetu. Dodatkowym plusem jest to, że antybiotyki dla niego to ostateczność, zawsze najpierw szuka rozwiązania jak najbardziej naturalnego (i neutralnego dla małego organizmu dziecka). Jedyny minus, ale bardzo malutki to fakt, że Pan doktor troszkę niewyraźnie mówi. Bez problemu wystawia skierowania do specjalistów oraz na badania, aby ...

Ewa Muzalewska

Indywidualna Praktyka Lekarska Ewa Muzalewska
Bydgoszcz

Bardzo miła i kompetentna osoba.Warto spędzić kilka godzin w kolejce,aby spędzić w gabinecie kilkanaście minut ,a nie 5.
Opinia dodana przez: dak

lekarz Andrzej Chrobot

ulica Rysia 22/26
85-809 Bydgoszcz

Fantastyczny lekarz.Wymarzone podejście do dzieci.Jestem Panu Doktorowi wdzięczna za pomoc mojej córce
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Barbara Główczewska

ulica Podhalańska
85-132 Bydgoszcz

Leczyła mnie całe dzieciństwo. Profesjonalizm i wspaniałe podejście - te cechy wyróżniają panią doktor.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anna Hagner

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski w Bydgoszczy
ulica Szpitalna 19
85-001 Bydgoszcz

Hej! Anka, razem pracowałyśmy na IP w Juraszu. Beata Matuszak. Ratownik. Potrzebuję Twojej pomocy. Proszę, odezwij się, 669-189-279. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Beata