Lekarze Pediatra Jarosław

lekarz Artur Winiarczyk

Kardiolog, Pediatra

37-500 Jarosław

Miły i jak narazie nigdy nie wystawił błędnej diagnozy a mamy 3 dzieci. Wizyty zawsze na konkretna godzinę. Posiada usg w gabinecie.

lekarz Wanda Baran

zdrowe serce
kraszewskiego 24
Jarosław

Doktor przez duże D, polecam z całego serca!

lekarz Ryszarda Dejniak

Alergolog, Pediatra

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY
Słowackiego 4/19
37-500 Jarosław

Świetna lekarka. Przechodzilam ciężkie objawy alergii i astmy i mi pomogła. Teraz jako osoba dorosła jestem całkowicie zdrowa
Opinia dodana przez: Regina

lekarz Halina Kaczyńska

Ośrodek Zdrowia
Wiązownica
Jarosław

Pani doktor niezwykle oddana dzieciom.

dr n. med. Artur Mazur

37-500 Jarosław

Fajny gość tylko w Jarosławiu gość już dawno tam nie przyjmuje

lekarz Alina Giżycka

ulica Kraszewskiego 22
37-500 Jarosław

Pani doktor jest świetna. Chodzę do niej już od bardzo dawna i nigdy sie nie zawiodłam. Ma też bardzo dobre podejście do dzieci.

lekarz Maria Kałamarz

37-500 Jarosław

Najlepszy lekarz pediatra w Jarosławiu nie znam bardziej otwartej osoby niż pani doktor Kałamarz, zawsze przyjmnie osobę kiedy trzeba, zawsze trafną diagnozę, wypisze właściwe leki, skieruje na badania oraz wypisze skierowane jeśli potrzeba. Ze względu na mój wiek muszę zmienić lekarza, ale napewno wśród lekarzy pediatrii pani doktor otrzyma Pierwsze miejsce pod tym względem
Opinia dodana przez: Dominik

lekarz Jan Gdula

37-500 Jarosław

Doktor Gdula uratował mojego synka, gdyby nie przyjechał na dyżur do Jarosławia dzisiaj mój synek by nie żył. Dzięki Jego szybkiej reakcji, zastosowania leczenia i zabrania go do Rzeszowa dzisiaj możemy się cieszyć naszym zdrowym synkiem. Jestem mu wdzięczna z całego serca za to co zrobił i jak się nim zajął . Prawdziwy lekarz z powołania
Opinia dodana przez: Katarzyna

Zdzisław Kozak

Jarosław

Bardzo dobry lekarz polecam go małym dzieciom

lekarz Halina Koperda

Endokrynolog, Pediatra

37-500 Jarosław

Bardzo miła Pani Doktor! Wizyta przebiegła bardzo miło i profesjonalnie. Pani Doktor dokładnie przeprowadziła wywiad oraz badanie jak również wszystko na spokojnie wytłumaczyła. Podejście do 3letniego dziecka ekstra! Po kolei tłumaczyła córce co będzie robić dzięki czemu dziecko w ogóle się nie stresowało a wręcz uśmiechała się do Pani Doktor i wyszła dumna z naklejkami oraz dyplomem dzielnego pacjenta. Bardzo polecam Panią doktor! ;)
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Roman Derbisz

Choroby zakaźne, Pediatra

Królowej Jadwigi 19
37-500 Jarosław

Super lekarz ,nie liczą się u niego pieniądze ,zbadał dzieciaki i wszystko się dobrze skończyło ,polecam go i napewni jeszcze będziemy jeździć do doktora
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Renata Grzybowska

jarosław
37-500 Jarosław

Pani Doktor Grzybowska to wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista. Nigdy nie odmówi pomocy. Lekarz z powołania. Miła, uprzejma i wyrozumiała🙂
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Danuta Hadryś

Neurolog dziecięcy, Pediatra

37-500 Jarosław

Byłam niedawno z dzieckiem u pani Hadryś. Córka ma wzmożone napięcie mięśniowe czego dowiedziałam się od pani Hadryś. Pani Hadryś pokazała jak mam nosić córeczkę. Zaprezentowała, że maluch ma być oparty o moją klatkę a ja mam go jedną ręką podtrzymywać na jego klatce piersiowej a drugą ręką podtrzymywać pupę. Po kilku dniach córka stała się jeszcze bardziej rozdrażniona i poszliśmy do fizjoterapeuty, który stwierdził że w żadnym wypadku nie ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Jolanta Homa

os. Braci Prośbów 2/2
37-500 Jarosław

Jestem pacjentem pani dr. już od dawna. Mogę powiedzieć że Pani dr. jest bardzo doświadczonym lekarzem ponadtto jest miła i bardzo symaptyczna.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Bożena Szkodny

ulica Kraszewskiego 22
37-500 Jarosław

Bardzo niemiła i niekompetentna osoba. Nie polecam. Nie potrafi wskazać dokładnej choroby po kilku wizytach i przeprowadzonych badaniach (po jednej wizycie u innego lekarza dowiedziałem się odrazu).
Opinia dodana przez: .

lekarz Anna Baraniak

Neonatolog, Pediatra

37-500 Jarosław

Pani Doktor ma przeogromne serce do maluszków, dba o niej jakby to były Jej własne dzieci. Pani Doktor ma bardzo duża wiedzę i bardzo dobre podejście. Na oddziele dysponuje świetnym sprzętem dzięki którym ratuje życie malutkim dzieciom. Z całego serce mogę polecić Panią Doktor. Moja malutka Coreczka, dzięki Tej wspaniałej Kobiecie zaczęła normalnie się rozwijać, przybierać na wadze, jesc z piersi oraz dzięki sprzętu którym Pani Doktor dysponuje moja Milenka ...
Opinia dodana przez: Dominika Jurczyk

lekarz Anna Głogowska

Czarnieckiego 12
37-500 Jarosław

Nie polecam! Zero profesjonalizmu i brak kompetencji. Według niej moja 11 miesięczna córka ponownie przechodziła trzydniówkę. Nie zaufałam jej diagnozie i udałam się do innego lekarza który skierował moje dziecko do szpitala ponieważ od razu poznał że to ostra pokrzywka a nie jak twierdziła p. Głogowska trzydniówka. Uważam że ta pani ma braki w wykształceniu ponieważ jak można jako pediatria nie rozpoznać u dziecka pokrzywki.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Władysław Potoczny

os. Pułaskiego 14/16
37-500 Jarosław

Ten lekarz to dramat!!!!1Całe szczęście ze skończyły się jego rządy na dziecięcym bo to byla masakra i największy dramat znalezdz sie tam za jego czasów.

lekarz Małgorzata Pelc

Flisacka K/16