Lekarze Pediatra Krotoszyn

lekarz Mirosława Choińska

Kopernika 18a
63-700 Krotoszyn

bardzo miła i sympatyczna pani doktor,zna się na tym co robi.bez problemu odpowiada na wszystkie pytania,zawsze stawia dobrą diagnozę i odpowiednio dobiera leki.zawsze bez problemu przyjmie nawet w święta czy w weekendy, bardzo polecam wszystkim

lekarz Adam Szmigiel

Ogrodowskiego 18
63-700 Krotoszyn

Bardzo Dobre podejscie do dziecka,spokoj z jakim bada placzace dziecko nie do opisania,polecam doktora

lekarz Aurelia Dorosz

Psycholog dziecięcy, Pediatra

Przychodnia
Wojciechowskiego 3
63-700 Krotoszyn

Bardzo dobra lekarka, miła, kompetentna, rzetelna, pomogła nam w problemach z synem, jestem bardzo zadowolona z udzielonej pomocy, porad i leczenia. Polecam
Opinia dodana przez: Ewa

dr Jerzy Przewoźny

Koźmińska 62
63-700 Krotoszyn

Pan Doktor to prawdziwy anioł nasz synek meczyl sie z kolkami Pan Doktor nam bardzo pomógł nie znam innego takiego który ma tak ogromną wiedzę inni lekarze mogli by się od niego uczyć a nie tylko brać pieniądze za nic oby więcej takich ludzi z taką pasją do leczenia i z takim podejściem.Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Donata

lekarz Alicja Sadlik

al. Powstańców Wielkopolskich 60
63-700 Krotoszyn

Zawsze po wyjściu z gabinetu jestem spokojniejsza bo odpowiednio objaśnione postępowabie w chorobie pozwala myśleć pozytywnie. W niejednoznacznych objawach (ból brzucha) zawsze rozważa kilka możliwości i robi badania. Nie ma znaczenia czy to wizyta prywatna czy nz NFZ zawsze tak samo uprzejma. Lekarz z powołania.

lekarz Andrzej Korczak

Dermatolog, Pediatra

Stacja Dializ
Bolewskiego 4-8
63-700 Krotoszyn

Pan Doktor jest lekarzem sympatycznym . Bardzo szybko nawiązuje kontakt z dzieckiem. Jest na bieżąco z nowoczesnymi lekami.Odpowiada na wszystkie pytania.Potwierdzone wielokrotnie ze potrafi postawić prawidłowe rozpoznanie.

lekarz Jolanta Aleksandrzak

Łąkowa 57
63-700 Krotoszyn

Od 01.05.2004 Polska jest członkiem UE. Do roku 2013 ani Pani Dr. ani pracownicy recepcji nie znają procedur obsługi pacjenta z innego kraju UE i odsyłają chorego z "kwitkiem" a dosłownie po kwitek do NFZ w Kaliszu. W Innej placówce w Krotoszynie nie było problemu ze znajomością procedur.

lekarz Halina Nadstawek-Żylak

Flebolog, Pediatra

Zdunowska 68
63-700 Krotoszyn

Niestety największą wadą tego lekarza jest jego przekonanie o nieomylności,co w konsekwencji ogranicza elastyczność diagnozowania, a także wiedza nie do końca kompetentna na temat alergii,czy konserwowanej żywności. Potencjał poświęcenia się pacjentowi traci na wartości poprzez monotematyczność, a szkoda,bo zaangażowanie jest ogromne.

lekarz Jerzy Bąkowski

Pediatra, Internista

NZPOZ Filia w Krotoszynie
Jastrzębia 4
63-700 Krotoszyn

Bardzo przyjemny człowiek.dobry lekarz i doskonały specjalista.

lekarz Maria Nowaczyk

Stacja Dializ
Bolewskiego 4-8
63-700 Krotoszyn

Nie polecam.Przyjechalismy z rodzina na wakacje z Niemiec,Pech chcial ze corka zachorowala.Pojechalismy do przychodni,tam juz na dzien dobry panie na recepcji potraktowaly nas jak ludzi drugiej kategorii,pretensje ze przyjechalismy i dlaczego akurat do nich.Dopiero po tam jak poprosilam o zaswiadczenie ze Nas nie przyjma laskawie Nas zarejestrowali.Weszlismy do Pani Doktor,niby zbadala corke,ale co z tego ze dziecko zamiast zdrowiec czulo sie coraz gorzej.Do tego jak zapytalam czy moge przyjsc w ...
Opinia dodana przez: Md

lekarz Adela Krakowska

Gabinet Położniczo - Ginekologiczny
ul. Witosa
63-700 Krotoszyn

jak dla mnie super lekarz mój synek chodzi do niej zawsze trafia mu w leki.polecam!!!

lekarz Grażyna Głowinkowska

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie
ulica Młyńska 2
63-700 Krotoszyn

Miałam okazję być ostatnio z synem na wizycie u Pani Doktor w przychodni na NFZ. Lekarka była spóźniona ponad pół godziny, w dodatku w czasie wizyty zachowywała się lekceważąco i niegrzecznie. Pojechaliśmy, ponieważ otrzymałam skierowanie od lekarza rodzinnego, który zasugerował, że ostatnie badanie było 3lata temu, gdy Syn był dużo młodszy i z wiekiem, gdy dorasta należy je powtórzyć, żeby wykluczyć potrzebę dalszego leczenia i upewnić się, że zmiany nie ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Krystyna Ratajska