Lekarze Pediatra Leszno

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Gabinet pediatrii i neurologii dziecięcej lek. Małgorzata Sobierajewicz
Władysława Jagiełły 48
64-100 Leszno

Jestem zdecydowanie na TAK, to Pani doktor zawdzięczam to kim jestem teraz :) Zachorowałam gdy miałam 7 lat, dziś jestem już dorosła(ciągle pod obserwacją innego lekarza-ale od 10 lat nie miałam napadu), jestem pracownikiem socjalnym. To Pani doktor powtarzała że mimo choroby mam normalnie żyć,ale ostrożnie ;) to ona tłumaczyła moim rodzicom jak mają się zachowywać i dawała nadzieję. Pilnowała terminów badań kontrolnych, chętnie też wypisywała skierowania na badania kontrolne ...

lekarz Alina Masiakowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "MEDEOR" sp.z o.o
aleja Konstytucji 3 Maja 2
64-100 Leszno

Zdecydowanie najlepszy pediatra w Lesznie. Zawsze trafiona, precyzyjna diagnoza oraz leczenie. Serdeczna i cierpliwa do małych pacjentów. Można powiedzieć, że Pani Doktor jest lekarzem z powołania.

lekarz Przemysław Kozanecki

Neonatolog, Pediatra

Specjalistycza Praktyka Lekarska Przemysław Kozanecki
Macieja Rataja 11
64-100 Leszno

witam skorzystalismy z rankingu i opini lekarzy z tej stronki i sie nie zawiedlismy .Bardzo dobry lekarz , zna sie na swoim fachu, slucha co rodzice maja do powiedzenia itd warto skorzystac i polecamy !!!

lekarz Aldona Siwińska

Kardiolog, Pediatra

Poliklinika Kardiologiczna Serce
17 Stycznia 119
64-100 Leszno

wspaniała Pani Doktor,27 lat temu oprócz diagnozy serduszka u mojego syna wcześniaka zauważyła,że jest problem z nerką.bardzo sympatyczna i empatyczna,lekarz z powołania, dziś syn wyrósł na wspaniałego mężczyznę.Bardzo za wszystko dziękuję.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Kamilla Jakubowska

Rehabilitant, Pediatra

Os. Wieniawa 58 A
64-100 Leszno

Bardzo z całego serca polecam panią doctror miła uśmiechnięta pełna empati moja córeczka ją uwielbia. Moja córeczka zazwyczaj płaczę u lekarzy a u pani Kamili zero płaczu sam uśmiech polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Wojciech Słabiak

EKG, Pediatra

Juranda 20
64-100 Leszno

Wspaniały lekarz, lepszego nie znam. Korzystam z pomocy w razie choroby już kilkanaście lat z całą moją rodziną. Zawsze stawia trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Barbara Franka-Goździecka

Zespół Pielęgniarek Środowiskowo-Rodzinnych "Patronaż" Sp.C. w Lesznie
Marcinkowskiego 5A
64-100 Leszno

Super lekarz. Leczę u tej lekarki dzieci od kilku lat i jestem bardzo zadowolona

lekarz Sławomira Bajsert

ul.dowbora musnickiego
64-100 Leszno

świetne podejście do pacjenta, pani doktor jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała, po prostu pediatra z powołania!
Opinia dodana przez: pacjent

POZ w Bystrej, ul. Fałata, tel. 334991877

lekarz Weronika Piotrowska

Os. Wieniawa 58 A
64-100 Leszno

Profesjonalne podejście Pani Doktor, dzieci z przyjemnością przychodzą na wizyty. Nie ma przesady w niepotrzebnych lekach, stawia na naturalne sposoby, które bardzo dobrze się sprawdzaja. Podczas wizyty oprócz badania małego pacjenta, edukuje rodziców co owocuje w przyszłości. Bardzo serdecznie polecam 🙂
Opinia dodana przez: Jagoda
Zadzwoniłam rano w sobotę czy lekarz nas przyjmie bo dziecko kaszlało nam w nocy , lekarz uprzejmy poprosił abyśmy przyjechali w południe :) zero kolejek w przychodzi , weszliśmy o 12 . Lekarz osłuchał dziecko , sprawdził gardło , na szczęście wszystko ładnie , czysto :) pan Doktor pokazał jak odciagac gile z nosa . Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z wizyty :) polecamy Pana Doktora z czystym sumieniem. PS ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Danuta Wesołek

Pediatra, Neurolog dziecięcy

ul. Artyleryjska 8 A
64-100 Leszno

Byłam z synem, super polecam ,czekamy na następna wizyte i to na NFZ,przyjęci zostaliśmy tak jak byśmy byli prywatnie.
Opinia dodana przez: edyta

lekarz Wojciech Slabiak

indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
korcza 3
Leszno

kompetentny,życzliwy godny zaufania lekarz POLECAM !!!

lekarz Teresa Gerting

Endokrynolog, Pediatra

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Pani doktor bardzo miła oraz kompetentna. Na wizycie poświęca dużo czasu. Szybka reakcja na wykryty problem.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Jacek Hendzelek

Muśnickiego 4
64-100 Leszno

Pań Doktor jest cierpkawy do dziecka, wspomaga naturalnymi produktami. Nie ma różnicy czy prywatnie czy na NFZ.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Donata Organista

Poradnia Zdrowia Psychicznego Dorośli, Młodzież, Dzieci
Wołodyjowskiego 55
64-100 Leszno

Odkąd trafiliśmy do pani dr. zapomnieliśmy o antybiotykach. Od kilku lat leczymy się homeopatią i nie chodzimy po lekarzach, którzy za zapisywanie antybiotyków ( wszystkim tych samych) jeżdżą na wakacje.
Opinia dodana przez: Dominik

lekarz Barbara Górecka

szpital leszno, gabinet gronowo
64-100 Leszno

Jednym słowem porażka niemiła odbebnia wizytę lekceważy chore dziecko zapisuje drogie syropki bez recepty i mówi że wszystko ok poco przyszłem wieczorem już dziecko z gorączką inny lekarz stwierdza zapalenie oskrzeli i szmery na sercu których pani niesłyszala podczas 20 wizyt jako lekarz pierwszego kontaktu niepolecam dzieci płaczą przed wizytą że niechca do tej pani
Pani Doktor nigdy nie ma czasu na swoich pacjentów. Byłam z dzieckiem do tej pory około 10x i za każdym razem było zastępstwo. Jest tez problem z wypisaniem specjalistycznych recept. Pomimo zaświadczenia od specjalisty Pani doktor wypisuje recepty na najmniejszą możliwą ilość opakowań - chyba tylko po to by kupować bez refundacji lub przychodzić co tydzień i wypraszać się o swoje. Dla mnie to nie lekarz z powołania - jeśli ...

lekarz Ewa Misiak

Gastrolog, Gastrolog dziecięcy

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Kiepury
64-100 Leszno

I would give 0 - ZERO - if it would be possible. She is not a doctor. She is not doing visits, she just makes a big mess and loudly telling off everyone. I have had the unfortunate chance to meet with her in the Hospital of Leszno on the 29th of March, 2020. My daughter was hospitalized with a high fever and dehydration. The "doctor" hasn't showed any signs ...
Opinia dodana przez: Gábor

lekarz Ewa Misiak - Szewczak

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszno

Głucha lekarka powinna iść na emeryturę wypuściła moje dziecko 5- miesięcy z zapaleniem oskrzeli do domu twierdząc że osłuchowo czysta a większy kaszel to znak leczenia. Omijać takich
Opinia dodana przez: Donata