Lekarze Pediatra Olsztyn

Pediatra, Gastroenterolog dziecięcy

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn

Polecam. Bardzo dobry pediatra. Kompleksowe podejście do problemów dziecka. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
Opinia dodana przez: Michał
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Kardiolog dziecięcy
                                       lekarz Michał Brożyna

lekarz Michał Brożyna

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

GABINET PEDIATRYCZNO -KARDIOLOGICZNY "ECHO"
10-305 OLSZTYN ul.Zientary -Malewskiej 21 woj .warmińsko-mazurskie
10-504 Olsztyn

Z całego serca polecam Pana Doktora. Bardzo dokładny i cierpliwy. Przeprowadzony wywiad od A do Z. Wytłumaczy wszystko krok po kroku. Na każde pytanie odpowiada bez zawahania. Oby więcej takich lekarzy 🙏🙏
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Dorota Terlik

Internista, Pediatra

Olsztyn

Byłam już u kilku pediatrów z córką (8 lat), ale wrócę już tylko do Dr Terlik. Jak dla mnie super łączy ciepłe podejście do dziecka z niezbędna stanowczością, żeby dobrze zdiagnozować. Widzę, ze córka jej ufa. Mnie jasno i przystepnie wytłumaczyła w czym problem. Przed gabinetem inna matka nie mogła się jej nachwalić. Będę u niej z córką za jakiś czas znowu, wtedy updatuję moją opinię

lekarz Anna Węgrzyn

Siewna 52
10-831 Olsztyn

Pani Doktor już nie raz ratowała nas z opresji chorobowych naszej córki, która w tej chwili ma 10 lat. Jest fantastycznym lekarzem z dużą wiedzą, doświadczeniem i sympatycznym człowiekiem, który poświęca pacjentowi tyle czasu, ile wymaga. Bada bardzo dokładnie dziecko, wypytuje rodziców,a potem szczegółowo tłumaczy leczenie i samą chorobę. Osobiście mam do niej ogromne zaufanie,gdy tylko pojawiają się wątpliwości odnośnie leczenia naszej córki u lekarza pierwszego kontaktu, zawsze korzystamy z ...

lekarz Elżbieta Stasiak-Zając

Onkolog dziecięcy, Pediatra

Kanta 14
10-686 Olsztyn

Bardzo dobra doktor wie co robi ,po zbadaniu dziecka zawsze stawia dobro diagnozę .Polecam każdemu .

lekarz Dariusz Robak

Przychodnia Specjalistyczna
Żołnierska 18a
10-561 Olsztyn

Godny polecenia lekarza. Oby więcej takich lekarzy Wzorowe podejście do pacjenta. Zawsze znajdzie czas żeby się przywitać i spytać o samopoczucie. Pełen współczucia i uśmiechu. Lekarz na medal.
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Zofia Jasińska-Budzisz

Psycholog dziecięcy, Pediatra

ulica Stare Miasto 17/21/27
10-026 Olsztyn

Wspaniały lekarz,cierpliwy ,pełen empatii...Pacjentowi poświęca bardzo dużo czasu. Ma super stosunek do dzieci, fajnie z nimi rozmawia Moje dzieci...obecnie dorosłe bardzo ją lubiły...a to ważne mieć zaufanie małego pacjenta. Serdecznie pozdrawiam.

lekarz Irena Musiatowicz

Barcza 15/30
10-684 Olsztyn

Pani doktor jest moim lekarzem od urodzenia i do dzisiaj jestem bardzo zadowolona z kontaktu z nią. Jest uprzejma i kompetentna, więc wizyty są bardzo przyjemne. Polecam.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Maria Bartkowska

NZOZ " Malarkiewicz i Spółka "
Jagiellońska 78
10-357 Olsztyn

Świetny specjalista. Trafiona diagnoza, super podejście do pacjenta, widać chęć pomocy. Jest to lekarz z powołania.Polecam.

lekarz Wojciech Dobrzeniecki

Szpital dziecięcy
Żołnierka
Olsztyn

Na początku byłam bardzo zadowolona z Pana doktora. Poświęcał dużo czasu pacjentowi, był delikatny wobec dziecka i bardzo dokładnie tłumaczył przebieg choroby i jej leczenie. Dzięki zleceniu wykonania morfologii i doborowi odpowiednich witamin wyleczył anemię u mojego 6 miesięcznego synka. Kiedy syn miał 3 miesiące dostał wysypkę na twarzy i ciele. Diagnoza postawiona przez tego lekarza była jednoznaczna - skaza białkowa. Przez 2 tygodnie byłam na diecie bez mlecznej (karmiłam ...

dr Wanda Badowska

Onkolog, Hematolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Lekarski
Elbląska 19
11-041 Olsztyn

Pani doktor jest świetnym specjalista. Ma przeogromną wiedzę. Moje dziecko w żadnym gabinecie nie było tak dokładnie zbadane. Wnikliwie słucha rodzica, skrupulatnie notuje i składa wszystko w całość. Nie bagatelizuje objawów, które przez poprzednich lekarzy były lekceważone. Odpowiada na wszystkie pytania, nie odsyła z przysłowiowym kwitkiem. Polecam!

dr Ewa Gniadek

endomedica
Olsztyn

Fachowa. Rzeczowa. Kojarząca fakty. Potrafi postawić trafną diagnozę. Konsultuje się z innymi specjalistami.
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Mariola Niedźwiecka

Hanowskiego 9/23
10-687 Olsztyn

Rewelacyjna Pani doktor!! Byłam z córką u wielu specjalistów - córka z wieloma alergiami - i dopiero dr Niedźwiecka powiedziała mi o rzeczach, o których żaden wcześniejszy lekarz nie wspomniał!! Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Jolanta Meller

Neonatolog, Pediatra

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
10-561 Olsztyn

Moja córka i syn byli pod opieką pani doktor jeszcze wówczas, kiedy była ordynatorem w szpitalu w Elblągu. Wspaniały fachowiec, z ogromnym wyczuciem i intuicją, życzliwa i zawsze w najwyższej gotowości, żeby nieść pomoc i dać wsparcie. Dzisiaj mam duże zdrowe i szczęśliwe dzieci, chociaż córka urodziła się w zamartwicy i wiele przeszliśmy.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Anna Gimeła

Alergolog, Pediatra

1 Maja 7 lok. 4
10-117 Olsztyn

Dr Anna Gimeła jest świetnym lekarzem, ze wspaniałym podejściem do dzieci. Lekarz w przychodni naszemu 4-miesiecznemu dziecku od razu przepisał antybiotyk, który niestety nie pomógł, po 4 dniach synek czuł się gorzej niż przed podaniem leku! Wezwaliśmy prywatnie Panią doktor - przepisała zupełnie inne środki (nie antybiotyki), które po kilku dniach wyleczyły zupełnie naszego synka! Od tamtej pory leczymy się tylko i wyłącznie u dr Gimeły! Sporadycznie zdarza nam się ...

lekarz Paweł Adamus

Puls
Olsztyn

Ja jestem z lekarza w 100% zadowolona, wołamy go na prywatne wizyty jeśli leczenie w przychodni nic nie skutkuje, za każdym razem w 100% trafia z lekarstwami nigdy mnie nie "olał" zawsze odpowiada na smsy i nie było sytuacji, że nie przyjechał - nawet po całodziennej konferencji znajdzie czas, żeby wieczorem przyjechać,a jak przyjedzie to siedzi i tłumaczy tak długo, aż jest pewny, że wszystko jest jasne. Nie daje od ...

dr Krystyna Ściana

Dermatolog, Pediatra

mroza 14/7 olsztyn
Olsztyn

Kiepski lekarz..Nie słucha pacjenta i nie zadaje pytań (?). Nie daje skierowania na badania w celu stwierdzenia przyczyny choroby i tylko leczy objawowo bez głębszej wiedzy ,czyli szkodzi.Okazało się ,że przepisała kurację anty-grzybową ,a przyczyna była inna. Przykre, że lekarze przestali nimi być, a raczej stają się biznesami i wypisywaczami leków. Panie w rejestracji na al. Wojska Polskiego z "muchami w nosie", szczególnie ta młodsza. Nieprzyjemne ,a pacjent to intruz ...

lekarz Krzysztof Ratyński

Laryngolog, Pulmonolog

NZOZSpecjalistyczna Poradnia Pulmonologiczna
Janowicza 1
10-684 Olsztyn

Dziecko przyszlo zdrowe a zmeczone podroza. A dostalo opinie lekarza ze niby chore. Nie rozumiem jak tak mozna.
Opinia dodana przez: Zatroskany Dziadek

lekarz Krystyna Lelusz

Wileńska 13
10-900 Olsztyn

Miła , uprzejma Pani Doktor, o nic nie trzeba prosić sama pyta o zwolnienie czy o skierowanie do innego lekarza Polecam Aby więcej takich /diagnoza zawsze trafiona
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Danuta Otręba

Zachodnia 10
42-252 Olsztyn

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Dzisiaj byłam na pomocy całodobowej z dzieckiem i jak dla mnie bardzo sympatyczna lekarka wszystko wytłumaczyła co u jak więc ja polecam dobre podejście do 3 latka. Dziękuję Pani doktor i pozdrawiam
Opinia dodana przez: Karolina