Lekarze Pediatra Ostrów Wielkopolski

dr Jolanta Herzog

Internista, Pediatra

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

Świetne podejście do pacjentow w kazdym wieku, nie boi sie wypisywac skierowan na badania jesli ma jakies watpliwosci. Panią doktor uwielbiam ja, moje dziecko a takze moj dziadek :)
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Paweł Paszkowski

Ostrów Wielkopolski

Znakomity kontakt z dzieckiem. Wiedza dla rodzica doskonale i w szczegółach podana przez pana doktora pozwala czuć się bezpiecznie. Trafna diagnoza! Leczenie udane i szybki powrót dziecka do zdrowia. Gorąco polecam!!

Jolanta Czechmanowska

krzywosądów
Ostrów Wielkopolski

Cudowny lekarz, bada dziecko holistycznie, bardzo zaangażowana w analizę sytuacji. Niewiarygodne, że tacy ludzie jeszcze pracują na NFZ. Życzę wszystkim, aby zawsze trafiali do takich lekarzy,jakim jest dr Czechmanowska.
Opinia dodana przez: Ewelina

Agnieszka Nowicka

Ostrów Wielkopolski

Pani doktor Agnieszka Nowicka to lekarz, który zasługuje na polecenie. Jest niezwykle empatyczną i profesjonalną osobą, cechuje ją nie tylko ogromna wiedza, ale również znakomita intuicja. W sposób serdeczny, ciepły i zaangażowany podchodzi do dziecka, a także do nas jako rodziców, szczegółowo i zrozumiale opisując schorzenie naszego synka. Dzięki temu od wielu lat czujemy się spokojni, mając takiego wybitnego lekarza opiekującego się naszym bezcennym skarbem. Pani Doktor to nie tylko ...
Opinia dodana przez: Ewelina

Elżbieta Bartol-Podskarbi

Lekarz rodzinny, Pediatra

"Rodzina" SC Zespół Lekarzy Rodzinnych NZOZ
63-400 Ostrów Wielkopolski

zdecydowanie polecam mam 21 lat, leczę się u Pani od 3mca życia ;) i ja i moi rodzice i siostra, super podejście, jeśli jest na miejscu zawsze można liczyć na pomoc, rozmowę wyjaśnienie, naprawdę polecam Panią Doktor :)

lekarz Bożena Kubska

Cisowa 8
63-400 Ostrów Wielkopolski

zdecydowanie polecam. Pani doktor przesympatyczna z mega podejsciem do dziecka. wszystko dokładnie omawia i tlumaczy. cierpliwa i poswieca duzo uwagi

Marta Witkowska

ZZOZ Ostrów Wlkp
Ostrów Wielkopolski

Super pediatra. Pani doktor spokojnie i z cierpliwośćią podchodzi do małego pacjenta. Zawsze trafna i fachowa diagnoza. Syn uwielbia Panią Martę i zawsze chętnie przybywa na wizytę.
Opinia dodana przez: Kornelia

lekarz Sylwia Nowacka

Centrum Diagnostyki Obrazowej i Dializoterapii Cardinox Sp. zo.o. Filia Ostrów Wlkp.
BOLESŁAWA LIMANOWSKIEGO 20/22
63-400 Ostrów Wielkopolski

Przemiła pani doktor, uważnie słucha z jakim problemem się przyszło I dokładnie bada dziecko. Nie ma problemów z wypisaniem skierowania na badanie Gorąco polecam:)
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Jaromir Grześkowiak

Jarzębinowa 4
63-400 Ostrów Wielkopolski

Brat był u innego lekarza placówki który stwierdził zatrucie pokarmowe. Po tygodniu coś nas tknęło i zabraliśmy go do doktora Grześkowiaka na konsultację. Lekarz natychmiast stwierdził woreczek żółciowy, który zaraz będzie pękał. Zorganizował wszystko pod szpital i natychmiastową operację, możliwie ratując małemu pacjentowi życie. POLECAM z całą rodziną!

lekarz Ewa Jędrzak

Spichrzowa 16
63-400 Ostrów Wielkopolski

Dołączam się do pochlebnych opinii. Świetny specjalista, zawsze w humorze do swoich małych pacjentów, dużo czasu poświęca na zbadanie, zagłębienie dolegliwości i nie zapisuje niepotrzebnie antybiotykow. Synek jak dotąd ich uniknął choć niejednokrotnie myślałam że bez nich się nie obejdzie, a tu prosze czyli jednak MOŻNA:))POLECAMY Panią Dr z całego serca:))

lekarz Katarzyna Lisiecka

Ostrów Wielkopolski

Lekarz z powołania! Bardzo sympatyczna, uprzejma i pomocna. Posiada ogromna wiedze, zawsze wszystko wytłumaczy na spokojnie. Super podejście do dzieci. Z całego serca polecam!

lekarz Katarzyna Tuzel

Neonatolog, Pediatra

Prosta 5
63-400 Ostrów Wielkopolski

Z rad dr Tuzel miałam okazję korzystać w szpitalu jako doradcy laktacyjnego. Tylko, ze z doradztwem nie ma to nic wspólnego. Jest po prostu maniaczką karmienia piersią. Jej pogadanka z młodymi matkami na temat karmienia piersią była po prostu jednym wielkim wywodem cycoholiczki. Usłyszałyśmy, że dzieci karmione sztucznie to będą pewnie głupsze, grubsze i bardziej schorowane (najpewniej białaczki i inne nowotwory) w porównaniu z tymi na cycu. Tylko jak ktoś ...
Uważam że jest dobrym lekarzem, aczkolwiek co do niej zajde z dziećmi to osłuchowo czysto i zapisuje tylko jakieś syropy itp a za 2 dni spowrotem i już trzeba antybiotyk natomiast pare razy trafiłam na dr Aldone nazwiska nie pamiętam dokładnie i zawsze zapisała Bactrim itp i był spokuj z innymi lekami i antybiotykami, Dr Filipiak jest dobrym lekarzem tylko szkoda że choroba zawsze musi sie rozwijac dalej i tak ...

lekarz Przemysław Frąckiewicz

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Mickiewicza 28 lok. 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

Dajcie sobie spokój z tym lekarzem, aby kasa i kasa Pacjent który się leczy to jest na L4 Kończy się L4 i lekarz wysyła na badania jeszcze raz w celu dokładniejszych badań, a co za tym idzie pacjent nie jest w pracy, pojawiając się u lekarza z wynikami lekarz konczy leczenie bo choroba mineła, ale prosząc o L4 za 2 dni które straciłem na badania to lekarz mówi że nie ...
Opinia dodana przez: Jacek

Urszula Sielicka

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

Centrum "Tatko"
Śmigielskiego 20 II piętro
63-400 Ostrów Wielkopolski

Cudowna lekarka, mnie i mojego brata moi rodzice leczyli u pani doktor, teraz ja powierzam w jej ręce moje dziecko. Fachowa, cały czas dokształcająca się, wspaniała pani doktor. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Wojciech Wiącek

ulica Bojanowskiego
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jestem pod wrażeniem :-) Na początku pojechałem ze skierowaniem do poradni pulmonologicznej przy ul. Limanowskiego do p. Beaty Asankowicz-Bargiel i niestety tak jak szybko tam wszedłem tak i wyszedłem. Chamstwo totalne oczywiście zostałem "wykopany" ale tutaj nie będę się o tym rozpisywał. Oczywiście zatelefonowałem pod podany wcześniej numer do poradni do pana Wojciecha Wiącka. Bardzo miła Pani powiedziała że za 15 min. mogę przyjechać (ponieważ bardzo źle się czułem) Oczywiście ...

lekarz Piotr Podgórny

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim - Lecznictwo Ambulatoryjne
Limanowskiego 20/22
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo miły lekarz, super podejście do małego pacjenta a zwłaszcza do dziecka bardzo ruchliwego, i płaczącego.wszystko na spokojnie wytłumaczy i odpowie rodzicowi na każde pytanie. Naprawdę polecam
Opinia dodana przez: Sylwia

Bożena Sobczak

Alergolog, Pediatra

63-400 Ostrów Wielkopolski

Przyjechaliśmy z 2.5 rocznym dzieckiem na kontrolę, celem wypisania skierowania na ponowne USG węzłów chłonnych oraz ślinianek (takie było zalecenie przy poprzedniej kontroli). Zamiast tego dostaliśmy informację, że nie wiadomo czy jest to świnka czy powiększone węzły chłonne na skutek przeziębienia, skierowania nie otrzymamy, natomiast dziecko ma łykać 3 dni Ibuprofen ponieważ ma temperaturę 37.2. Zupełna strata czasu. Skierowanie na USG otrzymałam poprzez konultację online z innym lekarzem. Szczerze odradzam.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Katarzyna Kempa-Dyba

Partyzancka 26c lok. 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo humorzasta Pani doktor. Podejście do pacjenta w bardzo dużym stopniu zależy od humoru jaki posiada Pani doktor w danym dniu. Raz jest bardzo miła A innym razem wredna i opryskliwa. Rozumiem, że każdy może mieć zły dzień Ale nie musi się to odbijać na pacjentach, zwłaszcza że głównie tymi pacjentami są malutkie dzieci.

lekarz Hanna Michałkiewicz-Adam

Kaliska 24/1a
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo miła, kompetentna i poświęca tyle czasu co potrzeba pacjentowi. Jako jedyna u syna - wtedy 1 rok miał- usłyszała szmery w sercu. Teraz 10 lat później jako jedyna wykryła to że młody ma coś nie tak z 3 migdałem, a choruje na gardło prawie co m-c od 2 lat. Lekarze powtarzali "taki urok", "słaba odporność", "wyrośnie z tego" ....
Opinia dodana przez: Renata