Lekarze Pediatra Płock

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Medic Park Płockie Centrum Medyczne
ul. Kolegialna 18
09-402 Płock

WITAM WSZYSTKICH Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I OGROMNĄ SATYSFAKCJĄ W PEŁNI POLECAM TEGO NIEOCENIONEGO SPECJALISTĘ,PRZYJACIELA,CZŁOWIEKA PODEJŚCIE DO CHOREGO DZIECKA I PRZERAŻONYCH RODZICÓW JEST NIEBYWAŁE, NIECODZIENNE I ZASKAKUJĄCE TEN CZŁOWIEK URODZIŁ SIĘ PO TO BY SŁUŻYĆ NAM I NASZYM SKARBOM SWOJĄ WIEDZĄ DELIKATNOŚCIĄ ZROZUMIENIEM I ODDANIEM W PEŁNI ZASŁUGUJE NA MIANO LEKARZA,ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI JEST TO CZŁOWIEK KONKRETNY ZDECYDOWANY I CO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE TRAKTUJĄCY PACJENTA-NASZE DZIECKO Z GODNOŚCIĄ TAKTEM I ...
Opinia dodana przez: zanetta

dr Adam Grzelak

wolskiego 6
płock
09-400 Płock

Dr. Grzelak to wspanialy lekarz, kompetentny, rzeczowy z podejsciem do ludzi, a przede wszystkim do dzieci, naprawde polecam tego lekarza z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Mama

lekarz Mieczysław Bąkowski

ulica Kolejowa 27
09-401 Płock

Jezdzialam i jezdzic bede do Pana doktora. Wiem ze. Moge w pelni zaufac, nie to co innym ktorzy potrafia tylko wypisac recepte na antybiotyk, powiedziec 200 zl i do widzenia. Doktor podchodzi do pacjenta indywidualnie!
Opinia dodana przez: Akeksandra
Chciałbym gorąco polecić Pana Doktora P. Cegiełkę , który wykazuje niezwykłą troskę, empatię i profesjonalizm w opiece nad dziećmi. Jego podejście jest bardzo komunikatywne, zawsze starannie wyjaśniając diagnozy i plany leczenia. Dzieci czują się komfortowo w jego obecności, co sprawia, że wizyty u niego są mniej stresujące dla całej rodziny. Jesteśmy bardzo wdzięczni za jego zaangażowanie i staranność w dbaniu o zdrowie naszych dzieci :)
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jarosław Kępczyński

OMEGA
ul. Jasna 7
09-400 Płock

Świtny lekarz. Podoba mi się to, że nie przepisuje niepotrzbnie antybiotyków dziecku, zawsze poświęca pacjentom dużo czasu, rodzicom tłumaczy wszystko o chorobie, wyjaśnia dlaczego stosuje takie a nie inne metody leczenia, ma ogromną cierpliwość! Mam do niego pełne zaufanie! Szkoda tylko, że prywatnie nie przyjmuje, ale pracując w kilku przychodniach i w szpitalu raczej nie mozna znaleźć na to czasu. Za to udziela porady przez telefon! POLECAM GORĄCO wszystkim dziciom ...
Bardzo dobry i szanowany lekarz. Nie zapisuje antybiotyków na życzenie , doświadczony i zawsze pomocny. Moje dzieci i dzieci moich znajomych chwalą sobie sposób podejścia do dzieci. Leczył mnie i teraz moje dzieci. gorąco polecam

lekarz Barbara Jabłońska-Sarzalska

Przychodnia Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej
ulica Miodowa 2
09-400 Płock

Naprawdę lekarka godna polecenia jedna z lepszych pediatrów w Płocku. Sprawuje nade mną opiekę lekarską od dziecka i nie mam żadnych zastrzeżeń.

lekarz Monika Tomaszewska

Endokrynolog, Pediatra

Medic Park Płockie Centrum Medyczne
ul. Kolegialna 18
09-402 Płock

Jeździłam z synem kilka lat do Pani doktor w Dziekanowie Lesnym,cudowna i miła kobieta a przede wszystkim super lekarz.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jarosław Lemiec

Kazimierza Wielkiego 34/60
09-400 Płock

Bardzo dobry pediatra - z wielkim doświadczeniem; leczył troje moich dzieci. Uważny, spostrzegawczy, stawia bezbłędne diagnozy, kontroluje skuteczność leczenia. Świetnie nawiązuje kontakt z małymi pacjentami. Polecam.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Barbara Sosnowska

Północna 11
09-402 Płock

Dziś byłam z córką pierwszy raz i jestem zadowolona z podejścia Pani dr. Jest bardzo uprzejma, powoli i skrupulatnie wytłumaczyła wszystko i zaskoczona jestem pozytywnie tym, że po pierwszym telefonie w ciągu godziny nas przyjęła. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Gorąco polecam

lekarz Jolanta Dorabialska

Pediatra, Wizyty domowe

mjr. Sucharskiego 3 lok. 4
09-409 Płock

Bardzo dziękuję pani (Doktor) za tak (fantastyczną) diagnozę grypy, dzięki pani (doktor) i jej naprawdę cudownej diagnozie po tygodniu leczenia nie było poprawy była wizyta u innego lekarza odrazu zmiana leków ale niestety już było za późno, tak więc od czwartku przebywamy w szpitalu pediatrycznym w Warszawie zostalismy tu przekierowani ze szpitala w plocku, syn jest po zabiegu drenowania i od czwartku leży z drenem jednak okazało się że syn ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Mikołaj Danko

Prestige Medical
Medyczna 8
09-400 Płock

Świetny specjalista i bardzo miły czlowiek. Dziękuję Panie Doktorze. Szczerze polecamy. Bardzo pozytywnie.

lekarz Jolanta Kobylska

wizyty domowe u dzieci
Gintera 10 m28
09-407 Płock

Wspaniała i kompetentna Pani Doktor, która chce i potrafi zrozumieć i fachowo zająć się chorym. Zdecydowanie polecam .
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr Marianna Rybicka

Lekarz sportowy, Pediatra

Dybowskiego 14
09-400 Płock

Moim zdaniem takie osoby nie powinny wykonywać zawodu lekarza. Pani doktor nie uprzejma tłumaczy młodej osobie cytuję ,,Chyba nie chcesz żeby cię wywieźli w czarnym worku ". Przed pójściem do doktor polecam zastanowić się 10 razy.

Elżbieta Kamińska-Kolloch

Internista, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne PetroLek Płock
09-411 Płock

Świetny lekarz z genialnym podejściem do pacjenta - zarówno tego małego, jak i już całkiem dorosłego:)
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Dorota Dudziak

Wańkowicza 46
Płock

Jako jedyna odebrała telefon w sobotę popoludniu. Przyjęła nas i bardzo jej z tego powodu dziękuję. Dokładnie zbadała i dała leki. Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Władysław Steckiewicz

Alergolog, Pediatra

Słoneczna 6a
Płock

totalna tragedia to nie lekarz niewiem jak on uzyskal ten tytul chyba sie pomylili to stary debil itd. itd. ktory na niczym sie niezna wymysla aby wziasc pieniadze i zbyc pacjenta
Opinia dodana przez: radek

lekarz Joanna Tim-Kanar

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku
ul. Gwardii Ludowej 5
09-400 Płock

Gdyby byla ostatnim lekarzem na swiecie, za nic bym do niej nie wrocila. Wymyslila mojemu synowi powazna chorobe, nastraszyla nas a w warszawie okazalo sie ze syn jest zdrowy.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Bogusława Świecka-Frydrysiak

Endokrynolog, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "OMEGA " Sp. z o.o.
ulica Jasna 13
09-400 Płock

Nigdy więcej wizyty u tego lekarza. Zastanawia mnie jakim cudem ma specjalizację w endokrynologii. W ogóle nie słucha pacjenta. Natomiast w karcie pisze: samopoczucie zgodne w wiekiem pacjentki. To żałosne, ponieważ ani razu nie pozwoliła opowiedzieć sobie o samopoczuciu. Hm ponoć leczy się pacjenta a nie tylko sprawdza wyniki. Nie w tym przypadku. Tu nawet bardzo zły wynik jest kwitowany wpisem w kartę: pacjentka twierdzi, że przyjmuje regularnie tabletki. Niskie ...
Opinia dodana przez: x

lekarz Paweł Chrobot