Pediatra, Płock, Piechna

Nie znaleziono lekarzy dla frazy: pediatra płock piechna
Wyświetlamy wyniki dla: Płock Pediatra

drAdam Grzelak

11 opinii

wolskiego 6, płock, Płock 1 inna

Najlepszy lekarz jakiego znam... polecam BARDZO... zawsze bardzo miły i kompetentny... zawsze znajdzie czas dla swoich pacjentów.

Kasia

lekarzMieczysław Bąkowski

5 opinii

ulica Kolejowa 27, Płock

Konkurencyjne stawki, godziny przyjęcia dopasowane do pacjenta, mój syn go lubi. Standardowy lekarz z zainteresowaniami homeopatycznymi, co znacznie zwiększa zakres leczenia.

klaudia

lekarzJolanta Dorabialska

4 opinie

Pediatra, Wizyty domowe

mjr. Sucharskiego 3 lok. 4, Płock 1 inna

Bardzo dobry pediatra, od lat mamy z nia stycznosc w dwoch przychodniach, dzieci zawsze wyleczy a chorowaly nam chyba na wszystko, w opinii mojej ...

Anonim.Plock

lekarzBarbara Sosnowska

3 opinie

Północna 11, Płock

Od 6 lat chodzę z dziećmi do Pani doktor, zawsze jestem zadowolona z wizyt u niej ponieważ trafnie stawia diagnozę. Polecam wszystkim, bo jest ...

lekarzMarek Sławiński

2 opinie

Płock

Byłam u wielu pediatrów w Płocku,ale z radością muszę stwierdzić,że ten jest najlepszy.Kompetentny.Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy

lekarzBarbara Jabłońska-Sarzalska

1 opinia

Miodowa 2, Płock

Naprawdę lekarka godna polecenia jedna z lepszych pediatrów w Płocku. Sprawuje nade mną opiekę lekarską od dziecka i nie mam żadnych zastrzeżeń.

lekarzPaweł Cegiełka

1 opinia

Płock

Bardzo dobre podejscie do dzieci, zna się na swojej pracy. trafnie diagnozuje.Wzbudza zaufanie rodziców jak ich swoich małych pacjentów. Polecam bez obaw

drMarianna Rybicka

3 opinie

Lekarz sportowy, Pediatra

Dybowskiego 14, Płock

To bardzo stary madry czlowiek... Jsjjdkdkdldpdpahajskdjdjododd

Zobacz również
Co nowego u nas