Pediatra, Podkarpackie, Smuszkiewicz Majdan Krolewski

Nie znaleziono lekarzy dla frazy: pediatra podkarpackie smuszkiewicz majdan krolewski
Wyświetlamy wyniki dla: PODKARPACKIE Pediatra

lekarzRenata Grzybowska

49 opini

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ VITA-LEK, JAROSŁAW, Jarosław 1 inna

Bardzo dobra lekarka,choć leczy mnie i moje dzieci dopiero niecałe dwa lata,ale warto było do niej się przepisać,

aga69 aga69

lekarzMaria Kałamarz

20 opinii

ul.Lisińskiego, Jarosław

Bardzo dobry specjalista, jeden z najlepszych pediatrów w Jarosławiu. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, w dodatku jest bardzo miłą i życzliwą osobą. Polecam

lekarzWiesław Morawski

34 opinie

Obwód Lecznictwa kolejowego Przemyśl, 3 Maja 18, Przemyśl

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Zawsze trafia z diagnozą i lekami. Drugiego takiego nie ma w Przemyślu. POLECAM!!

lekarzKrzysztof Piotrowski

18 opinii

Rzeszowska 58, Dębica

Najlepszy pediatra po słońcem, kompetentny, ma niesamowicie dobre podejście do dzieci-dzieci Go uwielbiają, zawsze trafia z diagnozą, sympatyczny i z humorem :)

Beata

lekarzWładysław Galej

18 opinii

gabinet prywatny, ul. Zamkowa 3, Sanok

leczylam u doktora trzy coreczki, wspanialy lekarz i czlowiek, z pelna odpowiedzialnoscia POLECAM :)

dr n. med.Lucjan Langner

13 opinii

Korczyńska 40, Krosno

cudowny lekarz !!!!!!!! polcam Go bardzo , jeszcze nigdy się na Nim nie zawiodłam , zawsze pomógł mojemu dziecku , dokładnie wytłumaczył mi wszystko ...

lekarzJacek Świętochowski

16 opinii

Przemyśl

Bardzo dobry specjalista, nie przepisuje pochopnie antybiotyków

lekarzTadeusz Zych

13 opinii

Poliklinika, Tarnobrzeg

Nie jestem Polakiem, ale obecnie przebywam w Polsce z dr.Zychem spotkalem sie przez przypadek i od tego momentu ja i moja rodzina bedziemy tylko ...

Lucjan

lekarzZofia Jasińska

27 opinii

Endokrynolog, Pediatra

Piekarska 2, Sędziszów Małopolski 1 inna

Bardzo dobry lekarz!! Leczyła 13 lat temu mojego ojca z nowotworu złośliwego- ziarniaka z przerzutami z jelit do wątroby i płuc, gdzie w szpitalu ...

Barbara

lekarzJoanna Biduś

9 opinii

Miejsce Piastowe

Kazdy, kto szuka ratunku dla swego zdrowia powinien spotkac takiego lekarza. I rownierz dlatego, by zobaczyc jak ma wygladac dbalosc i troska o pacjenta.

Zobacz również
Co nowego u nas