podkarpackie pediatra

dr n. med. Lucjan Langner

Korczyńska 40
Krosno

Średnia ocen: 5/5

cudowny lekarz !!!!!!!! polcam Go bardzo , jeszcze nigdy się na Nim nie zawiodłam , zawsze pomógł mojemu dziecku , dokładnie wytłumaczył mi wszystko , i zawsze leki przez Niego były trafne i zawsze pomogły , lekarz naprawde z powołania, jak miał dużo pacjentów to i tak jak zaszła taka potrzeba nigdy mi nie odmówił przyjęcia , ufam mu bezgranicznie

lekarz Małgorzata Jórasz

Sanok

Średnia ocen: 5/5

Jest naprawdę dobra zawsze mogę na niej polegać!!!!

Jest naprawdę dobra zawsze mogę na niej polegać!!!!

dr n. med. Piotr Kosmalski

Przemyśl

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz, cudowne podejście do dzieci. Serdeczny i wyrozumiały dla zmartwionych rodziców :-)

lekarz Wanda Bosak

Mickiewicza 6
Jasło

Średnia ocen: 5/5

dobra lekarka :) bardzo lubię do niej chodzić, miła uprzejma i wgl :)

dobra lekarka :) bardzo lubię do niej chodzić, miła uprzejma i wgl :)

lekarz Elżbieta Koprowska

Nowa Dęba

Średnia ocen: 5/5

Pani Doktor jest bardzo uprzejma, nie wynosi się, nie jest puszałkowata jak większość lekarzy w tej placówce.Chętnie wytłumaczy i udzieli rzetelnej informacji. Jest opanowana, umie rozmawiać z dzieckiem - dla mnie to wzór leakrza pracującego w Nowej Dębie. Inni lekarze powinni czytać te informacje i się od Pani Doktor uczyć.

lekarz Krzysztof Marchewka

Mickiewicza 34d
Tarnobrzeg

bardzo dobry specjalista z dużą wiedzą i doświadczeniem

bardzo dobry specjalista z dużą wiedzą i doświadczeniem

lekarz Elżbieta Gaczyńska

Przemyśl

Średnia ocen: 5/5

lekarz godny polecenia oddana swoim małym pacjentom , stawia trafne diagnozy , idealne podejście do dziecka

Opinia dodana przez: Kasia

dr hab. n. med. Ryszard Korczowski

Króla Stanisława Augusta 44b
Rzeszów

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz. Wybitny specjalista w dziedzinie pediatrii. Niejednokrotnie oszczędził moim dzieciom nieuzasadnionych pobytów w szpitalu całkowicie odwracając błędne diagnozy lekarzy ( pediatrów rodzinnych), za co jesteśmy mu z mężem niezmiernie wdzięczni. Każda wizyta to kompleksowe badanie dziecka ze wskazaniem cennych opinii i porad.
Naprawdę polecam.

dr Maria Łukasik-Brożbar

Krakowska 287
Rzeszów

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor jest świetnym lekarzem,zawsze postawi właściwą diagnozę,bardzo dokładna,pogodna miła kobieta,najlepszy lekarz jakiego znam.Polecam wszystkim

Opinia dodana przez: Ewelina