Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Pediatra Radzymin

Lecze swoje dzieci u Pani dr Grzegorek od dlużeszego czasu i nie spotkałam tak wspaniałego czlowieka i rewelacyjnego lekarza. Jest wspaniała, ciepła, zabawna, słucha nie tylko rodzica ale i dziecko; moj synek raz przy okazji badania kontrolnego zaczal jej tlumaczyc ze boli go jeszcze paluszek itd, Pani dr bardzo uwaznie go wysluchala, zbadala to miejsce i wyjasnila co ma robic - CUDOWNE to było. Synek był zachwycony. innym razem jak ...
Opinia dodana przez: Ilona
BARDZO DOBRY SPECJALISTA, POLECAM JAK TYLKO SĄ JAKIEŚ NIEJASNOSCI ZLECA DODATKOWE BADANIA
Opinia dodana przez: LIDON3

lekarz Anna Kwiatek-Dąbska

Endokrynolog, Pediatra

05-250 Radzymin

Bardzo miła lekarka w kontakcie z pacjentem, uprzejma, życzliwa, bardzo rzeczowa. Czułam, że zajmuje się mną naprawdę. Gorąco polecam.

lekarz Hanna Krakowska

Centrum Medyczne na Reymonta
ulica Reymonta 12
05-250 Radzymin

W dniu.z16/17 grudnia 2022 byłam na nocnej pomocy z dzieckiem u dr Krakowskiej Z całego serca nie polecam tej lekarki Ja jako rodzic przebywający z chorym dzieckiem w domu wiem od czego zaczęła się choroba i jaki był jej przebieg U dziecka było zapalenie krtani i został męczący kaszel z którym niestety nie dawałam sobie rady mimo doraźnych środków dostępnych bez recepty Pani doktor spytała dziecko co jadło a gdy ...

lekarz Maria Mikoszewska-Żołędziowska

Klinika Medyczna na Reymonta, Elżbieta Główka Sp. jawna Centrum Medyczne na Reymonta
ul. Władysława Reymonta 12/125
05-250 Radzymin

NIE POLECAM. Pani zna panaceum na wszystkie rodzaje przeziebien/infekcji flavamed... nie badając dziecka i diagnozując przyczyny objawów. Pani jest "głucha" na sugestie rodziców.
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Marta Macyszyn-Bulej