Lekarze Pediatra Rybnik

dr n. med. Tadeusz Sobański

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

Najwspanialszy lekarz z jakim się spotkałam!! (A było ich wielu w kilku pierwszych latach życia mojej córki ). Pan Doktor zawsze wysłucha i bierze pod uwagę nawet błahe dla wielu innych lekarzy spostrzeżenia rodzica. Jest miły, sympatyczny, cierpliwy, przyjemny dla dziecka ale również dla rodzica. Patrzy na swojego małego pacjenta wielowymiarowo i zawsze ( w naszym przypadku zawsze) stawia trafna diagnozę. Jest oddany swojej pracy a jego ogromne doświadczenie i ...

Ewa Wątroba

Przychodnia Nr 3
ks. Jana Pojdy 25
44-213 Rybnik

Polecam, niestety nie zdarzyło mi się mieć dobrych wspomnień związanych z lekarzami z publicznych przychodni. Panią doktor jak najbardziej polecam, kompetentna i uprzejma.
Opinia dodana przez: Basia

dr n. med. Anna Świerczek

Neonatolog, Pediatra

Zawiszy Czarnego 50
44-210 Rybnik

lekarka bardzo dociekliwa, indywidualnie podchodzi do dziecka, godna polecenia

lekarz Anna Pfeifer

Lekarz rodzinny, Pediatra

AD MEDICO Przychodnia Lekarska
Jankowicka 18
44-200 Rybnik

Świetna, cierpliwa i kompetentna pani doktor. Od lat leczy mnie i całą moją rodzinę. Zawsze ma czas na dokładne zbadanie pacjenta na rozmowę i wytłumaczenie diagnozy. Jeśli trzeba bez problemu kieruje do specjalistów lub na badania.

lekarz Rafał Woźnikowski

Lekarz medycyny ratunkowej, Pediatra

Barwna 18
44-218 Rybnik

Pan doktor wykonywał mi badania prenatalne w ciąży, bardzo miły uprzejmy, wszystko tłumaczył co widzi i co sie dzieje na monitorze USG. Mysle ze jak maluszek sie urodzi to bedzie pacjentem Pana Dr Woźnikowskiego:) Jestem zadowolona , polecam :)
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Katarzyna Kiwic

Reumatolog, Pediatra

ulica Plac Wolności 13
44-200 Rybnik

Wspaniały lekarz godny polecenia zawsze ma czas dla pacjenta dobrze wyjaśnia sposób leczenia i robi wszystkie potrzebne badania
Opinia dodana przez: Mariola
Długo szukałam pediatry któremu zaufam. Po 2 zmianach przychodni w końcu trafiłam z córką do Pani dr i jestem zachwycona. Wysłucha, doradzi, zawsze przemiła i uśmiechnięta a przy tym niesamowicie kompetentna. Świat byłby lepszy gdyby lekarze brali z Pani przykład! Pozdrawiam serdecznie (mama Klaudii z AZS)
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Ludwik Stołtny

Władysława Warneńczyka 16
44-200 Rybnik

Wiele lat temu Pan Doktor wyleczył mnie z ciągłych angin i innych dolegliwości. Podczas gdy inni lekarze wypisywali antybiotyk za antybiotykiem, ten lekarz zaproponował leczenie, które naprawdę przyniosło mega rezultaty. Zawsze życzliwy, pogodny i wyczerpująco odpowiadał na pytania. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Marzena

dr Mirosław Filec

Alergolog, Pediatra

Medikor
44-253 Rybnik

Trafiłam z córeczką 10msc do Pana Doktora na świąteczną opiekę w Szpitalu w Raciborzu-Pan Doktor dokładnie córkę zbadał i przepisał odpowiednie leki a przy tym był bardzo uprzejmy co w dzisiejszych czasach rzadko spotykane wśród lekarzy. Bardzo dokładnie opisał jak podawać leki. Chętnie poszłabym w razie potrzeby na wizytę prywatną do Pana Doktora. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Gosia
dobry pediatra nie lekceważy przekroczonych ponad 100 - krotnie norm z badan krwi. Tak było w przypadku mojego syna. Prawie 2 miesiące chodziliśmy z synem do przychodni na ul. Orzepowickiej: powracające biegunki, bóle brzucha, stany podgorączkowe. Dwóch lekarzy, w tym pani Chmielińska,nieustannie diagnozowało jelitówkę: syropki, leki antywirusowe, zero kompleksowych badań. Poszliśmy prywatnie, badania za ciężkie pieniądze wykazały chorą wątrobę. Kiedy poszłam z koszmarnymi wynikami syna do pani Chmielińskiej skierowała mnie ...
Jestem bardzo zadowolona z dr. KRUPKI . Moja córka zawsze jest dokładnie zbadana . Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Halina Frater

Prywatny Gabinet Lekarski
Piownik 15
44-217 Rybnik

Konkretnie i na temat. Zwykle bez antybiotykow. A na NFZ tylko antybiotykiem faszeruja i koniec ich roboty
Z Panią.dr. zetknęłam się w szpitalu gdzie przyjechałam z synkiem na SOR. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej kompetencji. Błyskawicznie rozpoznała chorobę i podjęła stosowne kroki co uratowało nas przed pobytem na oddziele. Poświęciła nam bardzo dużo czasu i uwagi, a przy tym miła genialne podejście do syna. POLECAM Z CALEGO SERCA i dziękuję , że jeszcze są tacy lekarze jak ona.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Halina Laska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED"
Poligonowa 13 d
44-251 Rybnik

Wizyta trwa 2-3 razy dłużej niż powinna. Dwukrotnie złe diagnozy dla naszego rocznego synka. Leczenie nic nie pomagało, wręcz stan z dnia na dzień się pogarszał. Po wizycie u innego pediatry stan następnego dnia był dużo lepszy. Kilka razy przekonaliśmy się że leczenie pani Laski, naszego rocznego syna nie pomaga. NIE POLECAM
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Grażyna Chrząstek-Kowalska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy Elektrowni Korporacji Medycznej KMK Spólka z o. o.
ulica Podmiejska
44-207 Rybnik

Pani Doktorka jest niezwykle kompetentna, wyrozumiała, a co najważniejsze jej diagnoza jest zawsze prawidłowa, leczenie natomiast skuteczne. Pani Grażyna pracuje w przychodni od lat i jest gwarancją trafnego wyboru. W swoim podejściu do naszych milusińskich profesjonalna i stonowana. serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Adrianna

lekarz Wiesława Bielawska

Wandy 17 lok. 15
44-217 Rybnik

Pani doktor przepisuje ciągle te same leki. Na wszystko. Pół roku leczyła córkę na alergię pokarmową a okazało się, że to gronkowiec! W ostatnim czasie swoim leczeniem syropkami i Zyrtekiem doprowadziła córkę do anginy i zapalenia oskrzeli. Niestety powikłania ciągną się już miesiąc a błąd Pani doktor naprawia inny lekarz.

lekarz Małgorzata Sadowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Budowlanych 43a
44-217 Rybnik

Bardzo źle oceniam dzisiejszą wizytę. Pani doktor gdy usłyszała, że córka chodzi na terapię si, przeprowadziła wywiad sama ze sobą. Cały czas mówiła o córce "takie dzieci". Nie zabadała córki w ogóle. Stwierdziła, że skoro córka ma problemy z czuciem głębokim, to ma bardzo duże problemy z małą i duża motoryką. Gdy zwróciłam uwagę na to, że terapeuta wyraźnie zaznaczyła, że córka nie ma najmniejszych problemów w tym zakresie, pani ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Izabela Sekulak

Pulmonolog, Pediatra

ulica Arki Bożka 67c
44-213 Rybnik

Ta kobieta to porażka i dramat- nie nadaje się do pracy z dziećmi, jest arogancka i „wszechwiedząca”, obraża rodzica podważa autorytet przy dziecku. Stwierdza że dziecku nic nie jest po czym przepisuje nebud i każe siedzieć w domu, kwestionuje stawianie baniek, komentuje że nie ma sensu z rodzicem dyskutować. Podczas badania osluchowego zwróciła się do syna „szybciej chłopcze oddychaj bo ja tu jestem od 13 i mam już dość „ ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Lidia Pisarek-Kosiak

Pediatra, Rehabilitant

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Mikołowska 94
44-203 Rybnik

Potwierdzam wszystkie powyższe opinie. Bardzo niemiła i nieuprzejma. Arogancka nie słucha pacjenta nie odpowiada na pytania. Pogardliwe podejście do pacjenta. Po prostu relikt przeszłości.

lekarz Barbara Gajos-Szymura

Cegielniana 20
Rybnik

Lekarka o wyjątkowo niskiej kulturze osobistej i fatalnym, niedelikatnym podejściu do dziecka. Kto to widział żeby po pierwszych 5 minutach trzeba było ustawic lekarza do pionu ze względu na jego skandaliczne zachowanie? Lekarka sprawia wrazenie znudzonej życiem i wściekłej, ze ktokolwiek mial czelność przyjechac na opiekę nocna. Badanie przeprowadzone po łebkach, wręcz agresywnie, tak, że miałem wrażeniu że ma dziecko boleć. W niczym to nie przypominało poprzednich badań przeprowadzonych przez ...
Opinia dodana przez: Jakub