pediatra rybnik

Sortuj wg:

dr n. med. Tadeusz Sobański

Byłych Więźniów Politycznych 8

Średnia ocen: 5/5

Genialny specjalista nie faszeruje antybiotykami cierpliwie odpowiada na pytania na każdej wizycie bada całe dziecko bardzo dokładnie

Opinia dodana przez: Anita

Ewa Wątroba

ks. Pojdy 25

Średnia ocen: 5/5

Polecam, niestety nie zdarzyło mi się mieć dobrych wspomnień związanych z lekarzami z publicznych przychodni. Panią doktor jak najbardziej polecam, kompetentna i uprzejma.

Opinia dodana przez: Basia

dr n. med. Anna Świerczek

Zawiszy Czarnego 50

lekarka bardzo dociekliwa, indywidualnie podchodzi do dziecka, godna polecenia

lekarka bardzo dociekliwa, indywidualnie podchodzi do dziecka, godna polecenia

lekarz Ewa Musielska

Rybnik

REWELACJA ! LEKARZ GODNY POLECENIA ! Profesjonalizm, niesamowicie sympatyczne podejście do pacjenta, pełna informacja dla rodziców.

dr n. med. Ludwik Stołtny

Władysława Warneńczyka 16
Rybnik

Bardzo kompetentny lekarz, jak trzeba to przyjmie nawet w niedziele w porze obiadowej, antybiotyków nigdy nie zaproponował, wyczerpująco odpowiada na pytania zmartwionych rodziców

dr Mirosław Filec

Medikor

Rybnik

A ma ktoś może nowy nr.telefonu aby się zarejestrować do Pana doktor.Mam przyjechac do kontroli ale nie mogę się dodzwonic a naprawdę LEKARZ SUPER!! godny polecenia.

Opinia dodana przez: Klaudia

dr Iwona Chmielińska

Rybnik

Pani doktor leczyła mnie przez 18 lat a byłam dzieckiem chorowitym i często u niej bywałam. Jestem jej wdzięczna za ten cały czas, jak dla mnie bardzo dobry lekarz o odpowiednim podejściu

lekarz Tomasz Krupka

Rybnik

Jestem bardzo zadowolona z dr. KRUPKI . Moja córka zawsze jest dokładnie zbadana . Polecam z czystym sumieniem

Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Halina Frater

Prywatny Gabinet Lekarski
Piownik 15
Rybnik

Mam dla Pani doktor jak największy szacunek jedyna doktorka z Rybnika i okolic która przyjechała do mojego dwu tygodniowego dziecka( była zima mróz około -18 niedziela ósma rano) reszta tylko mi odpowiadała ze nie maja czasu.Osoba kompetentna, otwarta, uważna, dobrze doradzi polecam wszystkim!! koszt wizyty 50zł

lekarz Halina Laska

VITAMED
POLIGONOWA
Rybnik

Najlepszy lekarz jakiego znam chodzi do niego cała moja rodzina, pomaga w bardzo wielu problemach o różnym charakterze(dermatologicznym, laryngologicznym itd.)