Lekarze Pediatra Siedlce

lekarz Barbara Sołowińska

ul. gen. Franciszka Kleeberga 2
08-110 Siedlce

Bardzo dobry specjalista. Dokładnie przebada dziecko, zapyta rodziców o wszystko, poradzi. Po wizycie wszystko jest dokładnie zrozumiałe, nie ma niedomówień. Polecam serdecznie Panią DOKTOR
Opinia dodana przez: Lena

lekarz Barbara Tchórzewska

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Cudowny lekarz. Konkretny, dokładny. Dzięki Pani doktor wiemy co dolega dziecku. Fachowa i profesjonalna. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy!
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Barbara Chełstowska

NZOZ Centrum Laryngologii
ulica 3 go Maja 28
08-110 Siedlce

Według mnie najlepsza laryngolog w Siedlcach. Rzetelna i wnikliwa. Bardzo dobre podejście do małych pacjentów.

lekarz Maria Pniewska

Nefrolog, Pediatra

ul.bema
08-110 Siedlce

Leczyłam się u pani doktor 9 lat . Niestety ze względu na swój wiek (18+) musiałam ją opuścić ;-) jednak wszystkim bardzo bardzo polecam :) Pani doktor to jedna z lepszych lekarzy do jakich było mi dane chodzić ( a trochę tego jest ) :) Wszystko wytłumaczy , wyjaśni na spokojnie , dla każdego pacjenta ma czas .

lekarz Bożena Wereszczyńska

Poradnia dla dzieci. Przychodnia Rejonowa Nr 4. Samodzielny POZ
ul. Bolesława Chrobrego 17
08-110 Siedlce

Opinie pozytywne widze ze sprzed kilku lat . Kobieta okropna. Nie przyjęła chorego dziecka ,mowila takim tonem ze dziecko uciekło wystraszone w kąt. Nie polecam.

lekarz Marta Wysocka-Mincewicz

Diabetolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "VITA-DENT" s.c.
Ks. Niedziałka 14
08-110 Siedlce

Bardzo kompetentna lekarka, do każdego pacjenta ma indywidualne podejście. Współpracuje z chorym, dostosowuje leczenie do trybu życia i nie narzuca określonych terapii, a ostateczny wybór daje pacjentowi. Bardzo życzliwa i gotowa do pomocy o każdej porze dnia i nocy. Chętnie dzieli się swoją wiedzą w różnych zagadnieniach medycznych.
Opinia dodana przez: Joanna

dr Ewa Czajka

Mazurska 1 (Poradnia POZ)
08-110 Siedlce

Najlepszy pediatra w Siedlcach. Mojemu dziecku uratowała życie! Po jej diagnozie i leczeniu juz 2 lata jest super. Leki dobrała w punkt. Wcześniej częste infekcje. Kończące się zapaleniem oskrzeli i pluc. Bardzo dobry i wnikliwy lekarz. Nie ma absolutnie żadnego problemu z dostaniem skierowania do specjalistow. Którzy w naszym przypadku każą kontynuować zalecenia przez doktorCzajkę sprawdziłam i dlatego jej ufam! Minęły 2 lata i moje dziecko cieszy się dobrym zdrowiem. ...

lekarz Wiesława Czupryńska

Poznańska 105/4
08-110 Siedlce

Polecam bardzo serdecznie. Fajny lekarz, uprzejmy. Niestety godziny w jakich pracuje sa troche krotkie.

lekarz Alicja Serafin

Pediatra, Pulmonolog

Pułaskiego 1/3 lok. 10
08-110 Siedlce

Kobieta powinna dawno przejść na emeryturę i ewentualnie niech leczy swoich wnukow. Porażka kobieta z tylo letnim doświadczeniem nie potrafi zbadać dziecka, nie zagląda ani do uszu ani gardła. Za każdym razem przeziębienie tylko. A o wpisaniu opieki? Zapomnij jak już człowiek czegoś mocniej nie powie to nie ma szans. Katar nie choroba. A z kataru wyszło zapalenie ucha.
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Joanna Orchowska

Pulmonolog, Alergolog

Sokołowska 81 lok. 30
Siedlce

Moi drodzy radzę ustrzegać sie od wizyt u tej alergolog. Zmarnowała zdrowie mojemu synkowi. Opiszę sytuację. Trafiłam do gabinetu prywatnego ponieważ słyszałam raczej dobre opinie. Niestety ja nie mogę powiedzieć o niej nic dobrego. Dziecko miał podwyższone IGE, chorowało od długiego czasu jak nie na oskrzela to płuca. Trafiliśmy do dr Orchowskiej. Nie robiąc dziecku testów ani dodatkowych badań dr Orchowska stwierdziła że to astma oskrzelowa. Podała 2 latkowi całą ...

Joanna Tylżanowska-Kisiel

Alergolog, Pediatra

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Siedlcach
ul. Kleeberga 2C
Siedlce

Trafiłem do Pani "doktor" z córką z podejrzeniem i ewentualną diagnoza alergii. Pierwsza wizyta trwała 2 minuty dostaliśmy skierowanie na testy i tyle. Podczas 2 wizyty z wynikami żona usłyszała że wyniki ma sobie skonsultować z wujkiem Google bo ona nie od tego jest.. "przyjmowane leki można odstawić ale jeżeli Pani uważa inaczej to można podawać dalej" - cytat zacnej Pani "doktor" Uważam że Pani jest już wypalonym "lekarzem" i ...
Opinia dodana przez: Bartosz
"NIGDY. NIE POLECAM WROGOWI. POWINNA MIEĆ ODEBRANE PRAWA DO WYKONYWANIA ZAWODU." POTWIERDZAM. SYNOWI WYKRYŁA ANGINĘ I PRZEPISAŁA ANTYBIOTYK, PODCZAS GDY INNY PEDIATRA WYKRYŁ ZAPALENIE JAMY USTNEJ. PRZEZ BŁĘDNĄ ANALIZĘ, SYN PŁAKAŁ KILKA DNI Z BÓLU. MI, JAKO KOBIECIE KARMIĄCEJ PRZEPISAŁA NA PRZEZIĘBIENIE 3 LEKI, KTÓRE W INSTRUKCJI SĄ ZAKAZANE DLA KOBIET KARMIĄCYCH. (tIOCODIN, NASIVIN, SCORBOLAMID).
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Janusz Szyszko

Alergolog, Pediatra

Salus
08-110 Siedlce

Lekarz "diagnozowal" syna w kierunku astmy oskrzelowej. Faszerując go od lata do wiosny nebbudem dzień dnia. Zrobił testy i powiedział tylko to co sama widziałam na co ma alergie. Powinien z nich wyczytać m.in. że ma również alergie na mleko krowie i powinnam odstawić nabial.... z całego serca radzę omijać szerokim łukiem..... ahhh. Dodatkowo zawsze spóźniony i z kolejki wybiera swoich pacjentów....
Opinia dodana przez: Syn z astma oskrzelową

dr Justyna Kordys

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Z przykrością stwierdzam że ostatnia wizyta z moim niespełna 3 letnim synkiem to była tragedia. Doktor Kordys była oburzona tym że przyszedłem z chorym dzieckiem ( a z jakim miałem przyjść ? ). Następnie kazała założyć mu maskę choć dziecko ciężko oddychało i kasłało. Zostaliśmy potraktowani bardzo nieprzyjemnie. Z pewnością po tej wizycie zmienię pediatrę choć pani Kordys towarzyszyła nam od pierwszych wizyt.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Barbara Lutrzykowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Gabinet prywatny
ul.Kilińskiego
08-110 Siedlce

Nie polecam nikomu Dr Lutrzykowskiej. Zimna, oziębła, nieprzyjemna starsza Pani, która powinna przejść na emeryturę, aby nie wyżywać się na młodych matkach i nie tylko. Zarzuciła mi nieodpowiedzialność, ponieważ w rejestracji Panie popełniły błąd i nie zapisały dziecka w odpowiednim terminie na szczepienie. Chciała mi wmówić, że to ja przekładałam termin wizyty z dzieckiem, gdzie dzwoniłam tylko raz i zgodziłam się na podany termin. Doktor w gabinecie stwierdziła, że dziecko ...
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Bożena Grabarska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego RM-MEDITRANS
ul. bp. Ignacego Świrskiego 38
08-110 Siedlce

Pani doktor jest zawsze nadąsana i mało uprzejma. Robi łaske ze wystawi skierowanie do specjalisty lub na dodatkowe badanie tłumaczac ze dziecko symuluje gdyz pewnie nie chce isc do szkoły. Nie polecam . Odradzam

lekarz Jadwiga Ognik-Jagodzińska

Endokrynolog, Pediatra

SZCZEPAN WASZCZUK WASZ-MED ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE ZESPÓŁ PORADNI SPECJALISTYCZNYCH
Katedralna 32

lekarz Wiesława Wysocka-Sikorska

Czackiego 13/16

lekarz Ewa Leduchowska

RM Meditrans Ratownictwo Medyczne
Biskupa Świrskiego 38

lekarz Anna Kołodziej

Kardiolog, Pediatra

NZOZ "Medica" Zespół Lekarzy Specjalistów
ulica 3-go Maja 3