Filtruj terminy

lekarz Regina Araszkiewicz

Przychodnia Rejonowa
Westerplatte 1
76-200 Słupsk

Wspaniala kobieta,zawsze trafna diagnoza,wszystko wytlumaczy,polecam

lekarz Andrzej Zakrzewski

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA AMBULATORYJNEGO
al. 3 Maja 1
76-200 Słupsk

Andrzej Zakrzewski był wspaniałym lekarzem rodzinnym a z upływem czasu stał się naszym przyjacielem ,dużo mogłabym tu napisać o tym jakim cudownym lekarzem był dla mojej rodziny, ale to i tak było by za mało bo jak opisać człowieka który był aniołem stróżem mojej rodziny? Niestety odszedł na zawsze i trudo sie z tą stratą pogodzic, na zawsze zostanie w sercach moich bliskich i moim....
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Mariola Stępniewska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POLO w Słupsku
ul. Wileńska 30/g.109
76-200 Słupsk

Bardzo uprzejma kompetentna cierpliwa podchodzi z zaangażowaniem do każdego pacjęta godna zaufania pani doktor

Jadwiga Stawnicka

Internista, Pediatra

SPMZOZ Słups
76-200 Słupsk

Pani doktor leczy mnie już prawie 16 lat. Mam sporo problemów ze zdrowiem i nigdy się na niej nie zawiodłam. Dzięki niej została u mnie szybko zdiagnozowana choroba i trafiłam do odpowiedniego specjalisty. Poza tym jest bardzo miła, zawsze uśmiechnięta i nigdy się nie śpieszy. Wszystko zrozumiale i dokładnie tłumaczy. Polecam!
Opinia dodana przez: Lena

lekarz Dorota Wagner

Prof. Romera 11/23
76-200 Słupsk

Pani doktor ma świetne podejście. Idę zawsze z przyjemnością. Nie myślę że znowu muszę iść zestresowana, tylko idę ze spokojem, bo wiem że uprzejmość ze strony Pani doktor jest zawsze.
Opinia dodana przez: Jowita

lekarz Barbara Błasiak

Limanowskiego 49
76-200 Słupsk

Moje córki są pod opieką p.Błasiak od kilkunastu lat - może 2 razy były leczone antybiotykiem. Zauważyła,że jedna z nich ma skoiliozę i skierowała na leczenie. Zawsze bardzo dokładnie bada dzieci. Fachowiec najwyzszej klasy, a przy tym dobry człowiek. Szczerze polecam.

Zbigniew Świątek-Brzeziński

Kardiolog, Pediatra

Gabinet Kardiologii Dziecięcej i Pediatrii Zbigniew Świątek-Brzeziński
Arciszewskiego 13/2
76-200 Słupsk

Żadnych zastrzeżeń do wizyty i do lekarza. Człowiek godny podziwu za wyrozumiałość, za dobre i spokojne tłumaczenie przypadłości choroby. Pan Doktor spokojny i kompetentny. Polecam, polecam polecam. Cena adekwatna do wykonanych badań i wizyty. Pozdrawiam

lekarz Wanda Dużej-Kajewska

Wesołowskiego 13
76-200 Słupsk

W naszym przypadku Doktor zawsze pomocna, na miejscu lub telefonicznie. Zaufanie mam pełne. 😊😊😊😊😊😊😊😊😊
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Leszek Dębicki

Alergolog, Pediatra

Fiedlera 3
Słupsk

Zdecydowanie tak.Mój syn miał stwierdzoną astmę i bez przerwy był chory.Pewnego razu dostał gorączki 40st.Poszłam do lekarza dr.Jasonek która nic nie stwierdziła i tak zaczeła się wędrówka od lekarza do lekarza i nic.W nocy na drugi dzień trafiłam na pogotowie na 11-go listopada pani doktor zbadała mi syna i powiedziała że nic mu nie jest a jak ja si obie nie radzę z chorobą dziecka to ona skieruje go do ...

lekarz Krzysztof Sirant

Kalinowa 9
76-200 Słupsk

Zdecydowanie nie polecam tego człowieka. To maszynka do wciskania leków. Uprzejmość tak ale pod warunkiem ze nie zadajesz trudnych pytań tylko łykasz wszystko jak leci.
Opinia dodana przez: Grzegorz
Zero kompetencji, zero zrozumienia, arogancja i chamstwo bijące na sam widok ''Pani Doktor''. Reagowanie na symptomy choroby lekceważąco, podobnie z wyjaśnieniem, którego brak! Nie polecam
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Elżbieta Barlik

Oddziały i inne komórki opieki szpitalnej
Hubalczyków 1
76-200 Słupsk

Pani doktor Elżbieta, hmm wolałabym napisać: Kochana, cudowna, zawsze uprzejma, miła z wielkim , ogromnym sercem . Oddana pacjentowi w 500% . małych pacjentów, traktuje jak swoje dzieci. Z całym sercem polecam moją kochaną Panią doktor Elzunie. Mira
Opinia dodana przez: Mira

lekarz Mirosława Kłak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Madar-Med" Laboratorium Analiz Lekarskich
Stary Rynek 5
76-200 Słupsk

Spotkałam się ze złymi opiniami na temat Pani doktor już w samym szpitalu. Natomiast ja z całego serca mogę Panią doktor polecić! Dla nas była bardzo miła, uprzejma, wszystko tłumaczyła. Jestem bardzo zadowolona że wraz z naszą nowo narodzoną córcia trafiliśmy właśnie na nią
Opinia dodana przez: Nikola

lekarz Maria Dziuban

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Jana Pawła II 1 (Lar-Med) lok. 4
76-200 Słupsk

Unikać jak ognia! Może wiedza lekarska kiedyś tam była ale czasy świetności już dawno za nami. Na wizycie wydarzyło się tak dużo że ciężko mi wszystko opisać. Pani doktor zamiast zająć się badaniem pacjenta tłumaczyła mi bardzo szczegółowo dlaczego jestem złą matką i jakie niepełnosprawne emocjonalnie dziecko wychowam (na pewno będzie miało adhd). Wyszłam z łzami w oczach, na pewno nie wrócę.

lekarz Elżbieta Jasonek

ul. Józefa Piłsudskiego 16B
76-200 Słupsk

Szczerze to doradzam. Bezpieczniej umówić wizytę u weterynarza. Zero kometencji i kultury. Pani nie nadaje się absolutnie do kontaktu z pacjentami.

lekarz Joanna Jankowska-Folusiak

ul. Słowiańska 6/15