pediatra starachowice

Agnieszka Daniszewska

PZOZ STARACHOWICE
ulica Radomska 70
Starachowice

Najlepsza pediatra z jaką miałem kiedykolwiek do czynienia. Prowadziła mojego syna przez trzy lata od urodzenia aż do naszego wyjazdu do Hiszpanii. Polecam wszystkim i serdecznie pozdrawiam!!

Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Andrzej Nobis

Pediatra

Szkolna 22
Starachowice

Polecam lekarza, dwóch moich synów ma pod opieką i leczy ich dobrze, inni lekarze wpychali tylko antybiotyki które by wykończyły mojego staszego syna, dzięki dr. Nobisowi udało się znaleź przyczynę częstych chorób syna. Młodszy miał jakieś infekcje a wyleczono je bez antybiotyku, co jest bardzo ważne, bo antybiotyki wyławiają przewód pokarmowy dziecka.

Marzena Bieńkowska

NZOZ „Eskulap”

Starachowice

Pani Marzena Bieńkowska jest bardzo dobrym lekarzem. Potrafi szybko postawić diagnozę. Jest miła, komunikatywna i rozumie pacjentów.

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Mariola Zalewska

Starachowice

Byłam i jestem bardzo zadowolona z wizyt oraz profesjonalnego traktowania pacjenta.
Polecam Wszystkim

lekarz Marek Maciukajć

PZOZ STARACHOWICE
ulica Radomska 70
Starachowice

Nie umie wytłumaczyć przebiegu leczenia. Po wejściu do gabinetu iczekuje tylko i wyłącznie daniny. Inaczej pacjenta traktuje jak powietrze.

Opinia dodana przez: janek