Filtruj terminy

Jadwiga Kucharczyk-Magiera

Neonatolog, Pediatra

Częstochowska 33
98-300 Wieluń

Bardzo sympatyczna Pani Doktor, spokojnie wszystko wytlumaczy, porozmawia, ma podejscie do dzieci, skuteczna w leczeniu i serdecznie polecam!

lekarz Danuta Jędrzejczyk

Joanny Żubr 10
98-300 Wieluń

Polecam bardzo dobry pediatra leczyła mnie w dzieciństwie, a teraz moją córkę! Polecam!

lekarz Iwona Nykiel-Raj

Pulmonolog, Pediatra

SP ZOZ Wieluń -Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc
Szpitalna 16
98-400 Wieluń

Pani doktor dokładnie wytłumaczyła zalecenia i odpowiedziała na wszystkie pytania, bardzo sympatyczna, polecam w Wieluniu

dr Urszula Perczyńska

Vademekum
98-300 Wieluń

Serdecznie polecam. Pani doktor jest bardzo mądrym pediatra. Nie ma pytania na które by mi nie odpowiedziała. Zawsze pomaga moim dzieciom i trafia z leczeniem.
Opinia dodana przez: Adrianna

lekarz Maciej Hilczer

Endokrynolog, Pediatra

Joanny Żubr 30
98-300 Wieluń

Wspaniały przyjaciel i wspaniały lekarz moich dwóch córek - teraz już bardzo dorosłych! Oby jeszcze długo ordynował!
Opinia dodana przez: Andrzej Konstantynowicz

Jolanta Pełka

Alergolog, Pediatra

Przychodnia Specjalistyczna "MEDYK" - Poradnia alergologiczna
98-300 Wieluń

U pani doktor leczę się od 11 lat. Leczę się ja, mój syn a ostatnio na wizytę wzięłam również tatę-osobę starszą. Za każdym razem pani doktor podchodzi do wizyty profesjonalnie, poświęca czasu tak dużo jak trzeba. Ratuje mi życie (w dosłownym tego słowa znaczeniu) pod kątem astmy a dziecku (kiedy skończył tylko 1,5 roku a ma 13 lat) zawsze pomogła jako pediatra i alergolog. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Aneta
Kochani, napiszę krótko, ale mam nadzieję, że treściwie - Dr Rybczyńska to kompetentna, czyli znająca się na medycynie lekarka. OGROMNY PLUS to wielkie serce dla dzieciaczków! Podziwiam i polecam! Chciałam krótko, ale musi być min 100 znaków, by napisać opinię, wiec dodam, że po Pani Doktor widać, że kocha dzieci, bo wspaniale nawiązuje z nimi kontakt w czasie wizyty. Tak samo ciepła w rozmowie w poradni, jak i podczas wizyty ...
Opinia dodana przez: MagdaLena

lekarz Anna Dworniak

ulica Mokra 1A
98-300 Wieluń

Chodzę do pani doktor z dziećmi od 2 lat więc zdążyłam ją troszkę poznać . Według mnie jest świetnym lekarzem z dobrym podejściem do dzieci , birącąc pod uwagę zdanie rodzica z którym przeprowadza wywiad ,. Potrafi doradzić i konkretnie pokierować jeśli zachodzi taka potrzeba .Mam syna z astmą wczesno- dziecięcą i zdarzyło mi się nawet iść na prywatną wizytę w niedzielę wieczorem ,przyjęła nas bardzo chętnie i udzieliła pomocy ...

lekarz Małgorzata Marks-Dybek

ks. Popiełuszki 35
98-300 Wieluń

Dziwią mnie komentarze o braku kompetencji pani doktor, no bo skoro ktos wie lepiej, to moze niech sam zacznie leczyc. Pani doktor jest zawsze miła, uśmiechnięta, moje dziecko rysuje dla niej obrazki i bardzo chętnie do niej chodzi. Nigdy nie odmówiła mi porady nawet na temat nie związany z chorobą dziecka, i jako jedyny lekarz rozpoznała chorobę mojej curki, gdy ja przez 4 miesiące jezdziłam do profesorów i nikt nie ...
Opinia dodana przez: clio

lekarz Krystyna Kula

Kochanowskiego 14
98-300 Wieluń

Antybiotyk profilaktycznie - stara szkoła. Mądry rodzic zmienia lekarza. Głupi wierzy, w skuteczność antybiotyków przy zwykłym katarze, osłabiając w ten sposób układ odpornościowy swojego dziecka i dalej korzysta z usług pani dr, która traktuje antybiotyki jak cukierki. Nigdy nie wyszłam z gabinetu bez antybiotyku, na szczęście w porę się ocknęłam i zmieniłam lekarza.

lekarz Olga Gorzędowska

Pulmonolog, Pediatra