Filtruj terminy

lekarz Jolanta Sobota-Heger

Poradnia psychologiczno-pedagogiczna
Oś.Jagielonów
67-400 Wschowa

Do pani doktor zapisany jest mój synek. Od pierwszej wizyty pani doktor jest profesjonalna, wykazuje rękę do dzieci, potrafi rozmawiać z rodzicami. Ogromne wrażenie zrobiła na mnie tym, że nawet w sytuacji różnicy zdań i poglądów potrafiła zachować należytą powagę i godność zawodu lekarza, przytaczając argumenty, które jej zdaniem uzasadniają sformułowane przez nią zalecenia medyczne. Jednocześnie wykazuje zrozumienie i empatię w stosunku do rodziców, którzy mogą mieć inne zdanie, i ...
Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Stefan Olszewski

Zielona 10
67-400 Wschowa

Ja, aż tak się nim nie zachwycam. Po pierwsze, rzeczywiście jest bardzo miły, ale jaki ma być skoro to jest gabinet prywatny i z tego ma dochód. Co do metod leczenia nie podoba mi się jedno, a mianowicie bardzo często stosowanie różnego rodzaju wziewk. Owszem mniej stosuje antybiotyków, ale te sterydy we wziewkach mi się nie podobają. Czy wszyscy muszą być jak Bjoergen?

dr Zofia Czudowska

67-400 Wschowa

Pani Doktor jest wspaniałym, kompetentnym lekarzem, któremu można zaufać w 100%. Pozdrawiamy serdecznie nasza kochaną Pania Doktor. Rodzice Julii S.

lekarz Danuta Załuska

Nowy Szpital
Wschowa

Jedyna Pani doktor do której mam pełne zaufanie, moje dzieci są w dobrych rękach, zawsze trafia z diagnozą, dokładnie bada, dzieci na wizycie zadowolene. Pozdrawiamy Igor i Martynka.
Opinia dodana przez: Dorota
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ