Lekarze Piotrków Trybunalski

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

COCO BEAUTY CLINIC
Słowackiego 66
97-300 Piotrków Trybunalski

Nie wiem jak się potoczy dalej moja choroba skóry,ale jedno jest pewne: Ta Pani to zdecydowanie najlepszy dermatolog z jakim się spotykam!!! (a było ich już w moim życiu bardzo wielu). Tacy powinni być lekarze lecz niestety to tylko bardzo nieliczne wyjątki. No nie wszystko jest idealnie jeszcze i wiem,że to będzie długa,mozolna terapia lecz biorąc pod uwagę mój stan chorobowy przed wizytą u Pani Doktor,a porównując go z obecnym ...

dr Monika Dzienniak

Neurologopeda

przychodnia
Słowackiego 20
97-300 Piotrków Trybunalski

Najlepsza specjalistka z najlepszych. Nie znam lepszej w Piotrkowie i okolicach a miałam do czynienia z wieloma specjalistami. Polecana również przez specjalistów innych profesji, zna się na rzeczy. Polecam tylko i wyłącznie Panią Monikę. Poziom wiedzy jaki reprezentuje jest bezkonkurencyjny.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Jacek Stankiewicz

Piotrków Trybunalski

Lekarz z powołania! Wspaniały człowiek z poczuciem człowieczeństwa i bezgraniczną chęcią pomocy drugiemu człowiekowi. Chyba każdy z Nas życzyłby sobie by trafić na swojej drodze na takiego lekarza oraz by inni lekarze wzięli przykład z Pana Dr Stankiewicza. pomógł mojemu tacie zupełnie bezinteresownie i mimo, iż nie był nigdy wcześniej jego pacjentem. Za pomoc i okazanie serca będziemy Panu doktorowi wdzięczni do końca swego życia.
Opinia dodana przez: Ewelina

Izabela Korzeniowska

97-300 Piotrków Trybunalski

Szczerze polecam dr Korzeniowską! Na pierwszym miejscu stawia zdrowie małego pacjenta, o czym świadczy jej dyspozycyjność. Kiedy córeczka zaczeła kasłać i dostała katarek, poczułam się bezradnie. Była niedziela a mieszkamy w małej miescowości 25 km od Piotrkowa. Nie wiedziałam co mam zrobić, biłam się z myślami czy jechać na pogotowie. Bałam się czekać ten jeden dzień, żeby móc jechać do przychodni, ponieważ u małych dzieci infekcja mogła by się szybko ...
Opinia dodana przez: Sylwia

dr hab. n. med. Marek Chalusiak

Neonatolog, Pediatra

Piotrków Trybunalski

Wspaniały człowiek, lekarz, który potrafi pomóc... szkoda, ze tak wykwalifikowanych lekarzy jest tak mało. z córką zaliczyłyśmy chyba połowę piotrkowskich "specjalistów" i tylko Pan Marek Chalusiak okazał się osobą, która jest godna pełnego zaufania. ma większą wiedzę niż wszyscy pozostali razem wzięci. z czystym sumieniem polecam!

lekarz Marek Zakosztowicz

Szpital
Franklina Roosevelta 3
97-300 Piotrków Trybunalski

Szukam Pana p doktorze , jest Pan jedynym lekarzem do którego mam i będę miała zaufanie. Jak do tej pory nie mogę znaleźć , takiego lekarza jak Pan doktorze , który trafnie oceni chorobę a także leczenie , nie mówiąc już o tym , że potrafi Pan pomóc pacjentowi Drodzy Państwo z czystym sumieniem i z całego serca polecam P dr.MARKA ZAKOSZTOWICZA POZDRAWIAM
Opinia dodana przez: Eugenia Markowska - Kaczmarek

lekarz Piotr Mazerant

Internista, Kardiolog

Garbarska 17/19/35
97-300 Piotrków Trybunalski

Prawdziwy fachowiec, lekarz jakich dziś już trudno spotkać. Polecam wszystkim, przy panu doktorze zapomnicie o waszych bolączkach.
Opinia dodana przez: Zbigniew

dr n. med. Małgorzata Mizerska

Kardiolog

97-300 Piotrków Trybunalski

Gorąco polecam Panią Doktor ,dokładnie wykonuje badania echo,EKG obsługuje serca mierzy ciśnienie. Wszystko szczegółowo wyjaśnia
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Bogdan Łopaciński

Lekarz medycyny pracy, Internista

Samodzielny Szpital Wojewódzki im Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
ulica Rakowska 15
97-300 Piotrków Trybunalski

Pan Doktor jest niezwykle kompetentnym lekarzem. Poznałem go przez Luxmed. Świetne rozpoznania choroby, ujmująca empatia, właściwe leczenie. Niczego nie bagatelizuje u pacjenta, bardzo szybko reaguje kierując na specjalistyczne badania. Bardzo pomógł mi przy Covidzie.
Opinia dodana przez: Marek Kołodziejczyk

lek. dent. Jolanta Nytko

N.Z.O.Z. J.N.Dent
Gałczyńskiego 3 lok. 7
97-300 Piotrków Trybunalski

Mam piękny, nowy uśmiech i za to jestem p.J.Nytko bardzo wdzięczna. Profesjonalizm, przemiła obsługa, warto było cierpieć,. Polecam

lekarz Magdalena Tarkowska-Świderek

Lekarz rodzinny

Przychodnia
Adama Próchnika 17
97-300 Piotrków Trybunalski

Polecam Panią Doktór.Ale jak na razie nie ma jej na próchnika czy może wie ktoś gdzie przyjmuje lub kiedy wróci.
Opinia dodana przez: mmmmmmmm

lek. dent. Łukasz Bus

Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Wojska Polskiego 2
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo dobry stomatolog. Uprzejmy w stosunku do pacjenta, kompetentny. Ważna rzecz: nie trzeba czekać długo na wizytę. Lekarz godny polecenia.

lekarz Krzysztof Rusin

Przychodnia
al. 3 Maja 2
97-300 Piotrków Trybunalski

Polecam Pan Doktor z powołania 🙂 Miły, kompetentny, potrafi pomóc w problematyczne ciąży, wszystko dokładnie wyjaśnia.

lek. dent. Maria Krasoń

Słowackiego 67/Armii Krajowej 18
97-300 Piotrków Trybunalski

Leczę zęby u Pani Marii od kilkunastu lat i żadnych problemów. Nigdy żadna plomba mi nie wypadła i stąd pewność, że używa dobrych produktów do uzupełnień. Szczerze polecam :D jedyny minus to odlegle terminy wizyt, ale z drugiej strony to właśnie świadczy o kompetencji i dobrze wykonywanej pracy.
Opinia dodana przez: Damian

mgr Natalia Kudra

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Poradnia Dietetyczna Dla Zdrowia
Belzacka 97B
97-300 Piotrków Trybunalski

Przez lata stosowałam różne dziwne diety, które dawały krótkotrwałe efekty. Dzięki Pani Dietetyk schudłam 9kg i moja waga od ponad roku się nie zmieniła. Dziękuję za pozytywne zmiany w moim życiu.

Łukasz Tomaszewski

Prywatny Gabinet Ginekologiczny
97-300 Piotrków Trybunalski

Super lekarz.Dobre podejscie do pacjenta .Bardzo mily i uprzejmy .usg wykonuje bardzo dokladnie badanie tez.Godny polecenia lekarz.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Aurelia Kozyrska

Przychodnia stomatologiczna
Żwirki 11
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo dokładna Pani doktor. Leczenie kanałowe przebiegło bezboleśnie i w milej atmosferze. Pani doktor wszystko wytłumaczyła dzieki czemu się nie stresowałem. Śmiało polecam wizyty u pani doktor!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Matylda Wardzińska

Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Wojska Polskiego 2
97-300 Piotrków Trybunalski

Świetna okulistka, polecam! Pani doktor zna się na swojej pracy, a schorzenia które rozpozna dokładnie opisuje pacjentom, nie zostawiając niedomówień. Kiedy problem przerasta jej kompetencje, potrafi to szczerze przyznać i polecić specjalistę w dziedzinie. Dodatkowo jest bardzo sympatyczna.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Agnieszka Juśkiewicz

Protetyk, Stomatolog

97-300 Piotrków Trybunalski

Kompetentna, pewna tego co robi, potrafi wszystko wytłumaczyć, a przede wszystkim ceny nie są jak z kosmosu.Leczę się od kilku dobrych lat i gorąco polecam !Robert
{'id': 11985, 'name': u'Piotrk\xf3w Trybunalski'} Stomatolog
                                       lek. med. Małgorzata Samborska-Borzęcka

lek. med. Małgorzata Samborska-Borzęcka

Arc Med s.c.
Mieczysława Kobyłeckiego 1
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo miła,uprzejma.Wszystko dokładnie wytłumaczy.Doskonałe podejście do pacjenta.Jak najbardziej polecam.
Opinia dodana przez: Damian