police

Sortuj

Katarzyna Kuckiel-Żuk

Okulista

Średnia ocen: 5/5

Doktor zbadała mnie. Bardzo dobrze pokierowała i żywo interesuje się mną po zabiegu. Nie ma siły aby zamieniła panią doktor.

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Maciej Miernik

SPSK1
SIEDLECKA 2

Średnia ocen: 5/5

lekarz który jeszcze nie goni a wręcz pomaga innym.Oby tak dalej żeby tylko się nie zmienił.

lekarz Wojciech Jagielski

Średnia ocen: 5/5

super lekarz 23.11.2015 miałam operację cieśni nadgarstka dzis jestem piąty dzień po operacji reka sprawna nie opuchnięta dziękuję!!!!!Bardzo miły lekarz

Opinia dodana przez: dorota

lek. dent. Justyna Urbaś

DentMedica
Iwaszkiewicza 61/1
Szczecin

Średnia ocen: 5/5

kompetentny lekarz do którego ma się zaufanie ;)

kompetentny lekarz do którego ma się zaufanie ;)

lekarz Grzegorz Jagielski

Lubuska 1

Średnia ocen: 5/5

Dobry fachowiec i człowiek. Poważnie podchodzi do każdego pacjenta. Jeśli jest problem trudny do zdiagnozowania bez słowa zleca dodatkowe badania i trafia z leczeniem w tzw. dziesiątkę.
Polecam.

lek. dent. Monika Kuryłowicz

None
ulica Bankowa 20

Średnia ocen: 5/5

Delikatna i bardzo dokładna p.doktor. miałem przyjemność kompleksowo leczyć się ponad pół roku temu, teraz doktor jest na zwolnieniu, wiec poszedłem na kontrolę do kogoś innego i jest wszystko idealnie. Polecam

Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Ewa Knap

Średnia ocen: 5/5

Miałam przyjemnosc spotkać dr. Knap w szpitalu w Gryfinie , bardzo miła, spontaniczna , konkretna lekarka, delikatna i dbająca o swoich pacjentów . Mam bardzo miłe wspomnienia dotyczące jej sposobu bycia i badania ginekologicznego. Zdecydowanie polecam

Opinia dodana przez: Gosc

lek. dent. Magdalena Salak

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego
ul. Grunwaldzka 20

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz, troszczy się o pacjenta a sama wizyta jest wręcz relaksująca :) Zawsze bezboleśnie, profesjonalnie i bez stresu, dopóki nie trafiłam do Pani doktor nie wierzyłam, że tak może być. Polecam każdemu, kto chce mieć piękny i zdrowy uśmiech.

Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Grzegorz Matyja

Średnia ocen: 5/5

Rewelacyjny lekarz profesjonalny i empatyczny polecam serdecznie opiekował się zarówno moim synkiem (problem z migdałami) jak i mną uraz błędnika

Opinia dodana przez: Elwira

Beata Dudek

kard. Wyszyńskiego 13

Średnia ocen: 5/5

Swietna dentystka i wspanialy człowiek.Zabiegi wykonuje bardzo delikatnie i dokładnie.Dzięki niej mam wyleczone ubytki i piękny uśmiech,a to ważne zwłaszcza, ze niedlugo mam ślub.

Opinia dodana przez: kuba