police

Okulista

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w zakresie okulistyki
Siedlecka 2a

Średnia ocen: 5/5

Doktor zbadała mnie. Bardzo dobrze pokierowała i żywo interesuje się mną po zabiegu. Nie ma siły aby zamieniła panią doktor.

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Maciej Miernik

SPSK1
SIEDLECKA 2

Średnia ocen: 5/5

lekarz który jeszcze nie goni a wręcz pomaga innym.Oby tak dalej żeby tylko się nie zmienił.

lek. dent. Justyna Urbaś

DentMedica
Iwaszkiewicza 61/1
Szczecin

Średnia ocen: 5/5

kompetentny lekarz do którego ma się zaufanie ;)

kompetentny lekarz do którego ma się zaufanie ;)

lekarz Grzegorz Jagielski

Lubuska 1

Średnia ocen: 5/5

Dobry fachowiec i człowiek. Poważnie podchodzi do każdego pacjenta. Jeśli jest problem trudny do zdiagnozowania bez słowa zleca dodatkowe badania i trafia z leczeniem w tzw. dziesiątkę.
Polecam.

lek. dent. Magdalena Salak

Stomatologia przy Grunwaldzkiej
Grunwaldzka 22

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz, troszczy się o pacjenta a sama wizyta jest wręcz relaksująca :) Zawsze bezboleśnie, profesjonalnie i bez stresu, dopóki nie trafiłam do Pani doktor nie wierzyłam, że tak może być. Polecam każdemu, kto chce mieć piękny i zdrowy uśmiech.

Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Wojciech Jagielski

Średnia ocen: 5/5

Świetny specjalista i dobry człowiek.

Świetny specjalista i dobry człowiek.

lekarz Grzegorz Matyja

None
Siedlecka 2a

Średnia ocen: 5/5

Rewelacyjny lekarz profesjonalny i empatyczny polecam serdecznie opiekował się zarówno moim synkiem (problem z migdałami) jak i mną uraz błędnika

Opinia dodana przez: Elwira

Opinia dodana przez: ewa

Beata Dudek

kard. Wyszyńskiego 13

Średnia ocen: 5/5

Swietna dentystka i wspanialy człowiek.Zabiegi wykonuje bardzo delikatnie i dokładnie.Dzięki niej mam wyleczone ubytki i piękny uśmiech,a to ważne zwłaszcza, ze niedlugo mam ślub.

Opinia dodana przez: kuba

lek. dent. Monika Kuryłowicz

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne DDENT
ulica Bankowa 22B

Średnia ocen: 5/5

Szybko, bezboleśnie, profesjonalnie. Jeżeli komuś nie odpowiada obecna opieka medyczna i zastanawia się nad DDentem, to Tą Panią Doktor polecam - aczkolwiek ciężko się umówić, gdyż bardzo dużo ma pacjentów - nie bez powodu :).

Opinia dodana przez: Przemek