Lekarze Police

Chirurg ręki

SPSK1 PUM w Szczecinie
Siedlecka 2
72-100 Police

Fantastyczny lekarz i człowiek. Bardzo cierpliwy i pomocny. Doskonale podejście do pacjenta. Bardzo dokładny i serdeczny. Nie zostawia swoich pacjentów w potrzebie, zawsze odpowiada na każde wątpliwości. Takich lekarzy szukać ze świecą. Powinna być tu skala większa na pozytyw. Dr Piotr zasługuje na to!!!!
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Grzegorz Matyja

Laryngolog

gab.otolaryngol.
Szczecin, ul. Milczańska 47a
Police

Wspaniały lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Do doktora trafiliśmy po nieudanej fenestracji torbieli ślinianki podjęzykowej mojego 5 letniego syna (dodam że lekarz, który przeprowadził tą operacje nie chciał podjąć się kolejnej, odsyłając nas do innych lekarzy, a kolejny lekarz też odesłał nas z „kwitkiem”). I tak po wielu poszukiwaniach na całe szczęście trafiliśmy do doktora Grzegorza Matyja (na wizyty dojeżdżaliśmy 180 km do Gorzowa W.), który po konsultacji ...
Opinia dodana przez: Tomek

Maciej Arendarczyk

72-010 Police

Pacjentką P. doktora Arendarczyka jestem od wielu lat. Zęby były leczone na NFZ, a koronki i protezę częściową prywatnie, bo tego niestety fundusz nie refunduje. Koronki kolorystycznie dobrane do sąsiednich zębów, a częściowa proteza idealnie dopasowana - nie uciska i nie obciera. Pan doktor jest bardzo delikatny i uprzejmy.
Opinia dodana przez: Lucyna

lek. dent. Joanna Bochniak

Spółdzielców 85
72-010 Police

Pełen profesjonalizm, zawsze z przerażeniem wchodziłem do stomatologa do Doktor idę bez ugietych nóg, lekarz z powołania, szczerze polecam
Opinia dodana przez: Robert

Katarzyna Kuckiel-Żuk

ISPL
Siedlecka 2 p.310
72-010 Police

Pani doktor w 100% godna polecenia! Wizyta przebiega w mega miłej i pozytywnej atmosferze. Co do samych badań, to wszystko jest jasne i klarowne.

lek. dent. Monika Kuryłowicz

ulica Bankowa 20
72-010 Police

Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolony polecam każdemu. Robiłem sobie koronki i nikt nawet nie poznał że mam "sztuczne zęby". Przepięknie
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Justyna Urbaś

ulica Bankowa 20
72-010 Police

Cudowna Pani doktor , byłam z córką 6 letnią , musiałam usunąć córce mleczaki ,które nie bardzo się jeszcze ruszały ,a wychodziły już stałe ząbki , podejście do córki przeszło moje wyobrażenie, Pani doktor starała się pomóc jak tylko mogła, mimo ogromu pacjentów ,nie pośpieszała dziecka , dziecko w 100% zaopiekowane, mimo ogromnego strachu mojej córki , płaczu i krzyku ,pełne opanowanie i chęć pomocy na każdym etapie , cudowny ...
Opinia dodana przez: Kasia&Aleksandra

lek. dent. Magdalena Salak

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego
ul. Grunwaldzka 20
72-010 Police

Miałam przyjemność poznać Panią doktor w Gabinecie Ra - dent w Szczecinie Trafiłam do niej z polecenia, zatem nie tylko ja jestem baaardzo zadowolona z pracy tego lekarza. Pani doktor jest najlepsza pod "słońcem". Pacjent u Niej czuje się bezpiecznie. Byłam pod wrażeniem jej precyzji i delikatności. Widać u niej profesjonalizm. Z moich "krzywych" ząbków zrobiła "cudo". Poza tym jest przemiłą osobą. Bardzo szkoda, że wyjechała ze Szczecina. Ale mam ...
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Grzegorz Jagielski

Lubuska 1
Police

Dobry fachowiec i człowiek. Poważnie podchodzi do każdego pacjenta. Jeśli jest problem trudny do zdiagnozowania bez słowa zleca dodatkowe badania i trafia z leczeniem w tzw. dziesiątkę. Polecam.

lekarz Marta Bobryk

Lekarz rodzinny

ul. Piaskowa 3C/8
72-010 Police

Pani doktor jest lekarzem z powołania . Jest bardzo sympatyczna i uśmiechnięta. Nie szczędzi czasu aby poinformować pacjenjęta o jego chorobie i sposobie leczenia.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Aleksandra Rajewska

Przychodnia Lekarska "SPEC-MEDICA"S.C
ulica Siedlecka 20C
72-010 Police

Wizytę u tej Pani oceniam bardzo pozytywnie. Uprzejma, miła i kompetentna. Z uwagą odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Badanie bezbolesne ;)
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Kamila Nowicka-Borta

72-010 Police

Dla mnie rewelacja głos uśmiech podejście bezbolesnie wyrywałem dużo zębów podejście niesamowite
Opinia dodana przez: Strojny Stanisław

lekarz Joanna Kika-Bańkowska

ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 48/20
72-009 Police

Lekarz do rany przyłoż.Serdeczna Pani doktor nie bagatelizuje zgłaszanych objawów(co notorycznie czyniła poprzednia moja rodzinna). Dociekliwa w dobrym tego słowa znaczeniu.Wysłucha i dokladnie wyjaśni i odpowie na wszystkie nasze pytania.Przepisalam się do Pani doktor po namowie męża i nie żałuję ani minuty spędzonej w gabinecie.W końcu wracam do życia.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Piotr Leśniewicz

Internista, Kardiolog

72-010 Police

wspaniały lekarz, zaangażowany, życzliwy, kompetentny, uprzejmy i bardzo dba o pacjenta. polecam . ewa
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Grzegorz Matyja

ISPL
Siedlecka 2 p.310
72-010 Police

Rewelacyjny lekarz profesjonalny i empatyczny polecam serdecznie opiekował się zarówno moim synkiem (problem z migdałami) jak i mną uraz błędnika
Opinia dodana przez: Elwira

lekarz Ewa Sznura

72-010 Police

Lekarz godny polecenia. Wizyty zawsze o czasie i bez pośpiechu, dzięki czemu można się wszystkiego dowiedziec od Pani Ewy. Takze przy badanich jest delikatna i wszystko na bieżąco omawia-widać tu spore doświadczenie. Nie traktuje pacjentek ,,sztukowo" tak jak mój poprzedni gin dlatego mogę ją w 100% polecić!

Beata Dudek

kard. Wyszyńskiego 13
Police

Swietna dentystka i wspanialy człowiek.Zabiegi wykonuje bardzo delikatnie i dokładnie.Dzięki niej mam wyleczone ubytki i piękny uśmiech,a to ważne zwłaszcza, ze niedlugo mam ślub.
Opinia dodana przez: kuba

lekarz Igor Miroszniczenko

72-010 Police

godny polecenia miałam kontakt z lekarzem w szczecinie na dyżurze nocnym i w przychodni na wojska polskiego w szczecinie ,nie ma takich lekarzy jak pan doktor.

lekarz Paweł Jakszuk

72-010 Police

Uważnie wysłuchuje pacjenta,dzieli się swoją opinią, z poczuciem humoru. Bardzo dostępny Człowiek, a nie tylko lekarz.
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Joanna Bochnak

72-010 Police

Serdecznie polecam Panią doktor, jest to bardzo dobra lekarz mimo młodego wieku. Leczę się u doktor od kilku lat i nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa na jej temat.Dzięki niej przestałam bać się stomatologów, jest bardzo delikatna. I co jest ważne...potrafi słuchać pacjentów.Do tego bardzo dobrze leczy zęby kanałowo. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina