Lekarze Proktolog

dr hab. n. med. Michał Wszoła

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Warszawa

Wizyta u docenta była jedną z lepszych decyzji. Wywiad był przeprowadzony bardzo dokładnie i dr nie spieszył się - odpowiedział na wszystkie pytania. Ponadto wszystkie dolegliwości ustąpiły i nie nawróciły... (jak po wizycie u innych lekarzy) Dziękuję
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg onkolog

lekarz Adam Żebrowski

BoraClinic Centrum Medyczne
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 37
03-982 Warszawa

Polecam doktora. Świetny specjalista. Przetoka zniknęła:) zabieg szybki i bezbolesne. Opieka pozabiegowa na wysokim poziomie. Ciągły kontakt w moich nerwach
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Piotr Gross

lekarz Piotr Gross

Gabinet Chirurgii Laserowej Piotr Gross
Rubież 14 b
61-612 Poznań

Doktorze dziękuję serdecznie za pomoc. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wrastający paznokieć wyleczony bezboleśnie. Efekt zabiegu zachwycający. Polecam wszystkim pacjentom potrzebującym pomocy.
Opinia dodana przez: MONIKA

dr n. med. Mieszko Opiłka

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Doskonały lekarz, specjalista w każdym calu, poświęca nawet swój prywatny ,wolny czas kiedy sytuacja tego wymaga, a ja osobiście doświadczyłam takiej sytuacji. W czasie kiedy miałam podłączony VAC urządzenie do podciśnieniowej terapii leczenia ran właśnie w sobotę nastąpiła mała awaria urządzenia tak mnie się wydawało, zadzwoniłam do pana doktora oczywiście bez żadnego problemu prosił podjechać pod klinikę . Doktor również podjechał do kliniki, sprawdził założone mi urządzenie ,wszystko okazało się ...
Opinia dodana przez: Elżbieta
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Cudowny człowiek - lekarz. Profesjonalista i jednocześnie mega empatyczny, ze zdrową dawką humoru, skraca dystans lekarz-pacjent. Byłam 13.04.2023 na pierwszej wizycie (onkologiczna sprawa) pełna obaw i lęków, a podejście Pana doktora sprawiło, że wyszłam z gabinetu uskrzydlona, pełna optymizmu i wiary w powodzenie leczenia. Gorąco polecam Od dzisiaj to mój ulubiony Anioł
Opinia dodana przez: Mariola
                                       dr n. med. Jacek Jan Waligóra

dr n. med. Jacek Jan Waligóra

Nikamed Centrum Zdrowia
Nowowiejska 6 lok. 9
Warszawa

Świetny fachowiec. Trafiłem do szpitala z ostrym zapaleniem pęcherzyka żółciowego. Już od samego początku Dr. Waligóra interesował się przebiegiem mojej choroby. Mimo że podczas zabiegu laparaskopi okazało się że w pęcherzyku jest duży ropień, to Pan Doktor poradził sobie z tym bez większych problemów. Po zabiegu przyszedł do mnie, opowiedział mi przebieg zabiegu i udzielił wskazówek co do dalszej rehabilitacji. Jest fachowiec w dziedzinie chirurgii z dobrym podejściem i kontaktem ...
Opinia dodana przez: Przemek
                                       lekarz Andrzej Berman

lekarz Andrzej Berman

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Warszawa

Poświęcenie doktora w pracy medycznej oraz chęć pomocy są niezaprzeczalne. Jego profesjonalizm wychodzi na jaw zarówno w obszarze medycznym, jak i interpersonalnym. Doktor Berman dokładnie wysłuchał moich obaw i objawów, zadając jednocześnie właściwe pytania, aby lepiej zrozumieć mój problem zdrowotny. Jego umiejętność wyjaśniania skomplikowanych kwestii medycznych w zrozumiały sposób dla pacjenta zasługuje na najwyższe uznanie. Podczas badania fizycznego, doktor Berman wykazał się precyzją i delikatnością,co dodatkowo podniosło moje zaufanie do ...
Opinia dodana przez: Marcin
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg ogólny
                                       prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

Bardzo polecam Pana doktora, w życiu nie spotkalam tak miłego symatycznego lekarza. Z poczuciem humoru, profesjonalne podejście do pacjenta

lekarz Przemysław Ciesielski

Proktolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Flebo
Wysockiego 22
05-200 Wołomin

Uratował mi życie, chyba Bóg <3 prowadził jego ręce... 14 dni w śpiączce chociaż obudziłem się chyba po 10dniach jak miałem szwy zdejmowane z brzucha i coś stłukło się.( Bóg z Bożą rodziną o tym wie - obudził mnie w dobrym momencie). Miałem być warzywem, a funkconuje normalnie tylko energi nie jest dużo i podłączam sie na ok 16-17H. Pozdrawiam Michał.
Opinia dodana przez: MICHAŁ

prof. dr hab. n. med. Małgorzata Kołodziejczak

Proktolog, Chirurg onkolog

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Warszawa

Witam, Przede wszystkim Panią Profesor cechują serdeczność, wyrozumiałość, empatia, profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie w każdy przypadek z osobna. Pani Profesor przywróciła mi dawne szczęśliwe życie dzięki jednej operacji wycięcia przewlekłej szczeliny. Wszystko zostało przeprowadzone w tak perfekcyjny sposób, że regeneracja postępowała z tygodnia na tydzień, napawając optymizmem. Wszystkie zmiany w obrębie kanału odbytu zostały usunięte, kończąc moją 3-letnią gehennę, podczas której żaden inny lekarz nie potrafił pomóc. Jeśli macie Państwo ...
Opinia dodana przez: Kacper

lek. med. Krzysztof Aksędowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Doktor jest przede wszystkim bardzo życzliwy i empatyczny, co się rzadko zdarza wśród ludzi. Uprzejmie tłumaczył co mi dolega i jaką strategię leczenia przyjmuje. Ja pytałam on wyjaśniał czasami więcej niż jeden raz to samo, żebym zrozumiała. Jest kompetentny i rzeczowy. Prawdziwy lekarz na piątkę. Mam do niego zaufanie. Jest godny polecenia pod każdym względem.

lekarz Wojciech Cyptor

44-100 Gliwice

Lekarz przez duże L - człowiek o wysokiej kulturze idącą w parze z wiedzą i podejściem do pacjenta. Nie spotkałem lekarza o takiej osobowości. Słucha pacjenta i dokładnie tłumaczy co aktualnie wykonuje.
Opinia dodana przez: Lesław

lek. med. Katarzyna Gotfryd-Bugajska

Chirurg ogólny, Proktolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

U Pani doktor miałam drobny zabieg chirurgiczny w SCM clinic. Wszystko bezproblemowo, dostałam znieczulenie, Pani doktor była bardzo delikatna, cały zabieg trwał może 30 minut i po problemie. Świetna, fachowa lekarka i widać, że ma sprawną rękę. Polecam.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Jerzy Sałówka

Chirurg ogólny, Proktolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Lekarski KRIOMED A. Korczyński, W. Dancewicz, K. Kosowski sp.j.
ulica Friedleina 8
30-009 Kraków

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, inteligencją, poświęceniem oraz przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Nie wyobrażam sobie lepszej opieki podczas leczenia i operacji. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas oraz dotychczasowe leczenie. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Janusz

dr n. med. Jerzy Medyński

ulica Szymanowskiego 2b
51-609 Wrocław

Świetny specjalista, miły człowiek. Cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania. Bardzo dobrze wykonał zabieg. Podobało mi się właściwe podejście Pana Doktora do zabiegu. Wszystko przygotowane wcześniej, sterylnie, odpowiednie znieczulenie tak, że podczas zabiegu nic nie bolało. Mimo, że denerwowałam się wyglądem rany po kilku dniach, Pan Doktor pocieszał, że wszystko jest w porządku i w odpowiednim czasie się zagoi, ponieważ wszytko idzie w dobrym kierunku. Tak też się stało. Jestem ...

dr n. med. Michał Nowakowski

31-061 Kraków

Cieszę się, ze trafiłam właśnie na tego lekarza, do 'problemu' i pacjenta podchodzi po ludzku, tłumaczy chorobę i metody leczenia. Jak dla mnie to zdecydowanie lekarz na 5!

lek. med. Jacek Piękoś

31-061 Kraków

Fajny, miły i z dużą empatią, fachowiec ! Bardzo sprawnie zrobił mi gastroskopię, dobrze znieczulił. Pani pielęgniarka, przepraszam ale nie pamiętam imienia ,bardzo pomocna i delikatna. Mogę u Państwa zawsze robić to badanie. Polecam każdemu , szczególnie tym ,którzy się bardzo stresują przed wykonaniem gastroskopii.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Jacek Topa

31-061 Kraków

Do pana Dr Topy trafiłem z polecenia znajomego lekarza. Miałem dolegliwości związane z przepukliną i to trafił mi się jakiś "bolący egzemplarz"... Dr Topa aż razi profesjonalnym podejściem i zna się na rzeczy, jest przy tym miły i sympatyczny - lekarz "pełną gębą!". Dzięki życzliwosci Pana dr'a udało sie wyznaczyć najbliższy termin i sprawę załatwić definitywnie (wraz z operacją, którą osobiście wykonywał) w bardzo krótkim czasie. Teraz mija 1 rok ...

dr n. med. Tomasz Kozłowski

Grochowska 50
Poznań

Jest wspaniałym lekarzem.Godnym polecenia.Wspaniala komunikacja .,poczucie bezpieczeństwa w rękach tego lekarza.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Piotr .