protetyk stomatologiczny w okolicach rydułtowy

Sortuj
Najbliższy termin: dzisiaj o 10:00

lek. stom. Piotr Puchała

Katowice

Polecam pana Doktora. Jest bardzo dokładny i cały zabieg był bezbolesny.

Polecam pana Doktora. Jest bardzo dokładny i cały zabieg był bezbolesny.

Najbliższy termin: dzisiaj o 08:00

lek. dent. Wojciech Fąferko

Protetyk stomatologiczny   (+7 więcej)

Dentim Clinic
ul. Baildona 12/3
Katowice

Żeby pacjent chciał wystawić pozytywną opinię o gabinecie stomatologicznym musi być wyjątkowo zaskoczony całokształtem wspaniale przeprowadzonych zabiegów. Z taką atmosferą spotkałem się w DENTIM CLINIC gdzie odbudowano mi uzębienie po obydwu stronach szczęki i doprowadzono, że czuję się jak bym wrócił do stanu młodzieńczego. Nie sposób nie skomentować całego procesu leczenia, który zapisuje się tu szczególnie korzystnie w pamięci. Zaskoczony zostałem już na pierwszej wizycie, na której dr Wojciech Fąferko widząc mnie po raz pierwszy bardzo rzeczowo, profesjonalnie i kompetentnie przedstawił zakres leczenia i jego etapowość bez jakichkolwiek przejaskrawień i bez żadnych intencji do jego rozszerzania. Podjęcie decyzji o leczeniu pozostaje po stronie pacjenta ale łatwo było mnie ją podjąć otrzymując od Pana doktora logiczną i wszechstronną podbudowę wraz z precyzyjną dokumentacją radiologiczną. Będąc w przeszłości pacjentem innych gabinetów stomatologicznych obnoszących się wzniosłymi opiniami, w DENTIM-ie zaskoczyły mnie wysoko profesjonalny poziom zabiegów, niezwykle przyjazny dla pacjenta system znieczulenia oraz stosowane implanty i materiały dentystyczne. Zachowana jest przy tym zasada punktualnego przyjmowania pacjentów. Z dentystą człowiek ma do czynienia przez całe życie co kojarzy się najczęściej z bólem, strachem i stresem. W przypadku DENTIM-u można zrekapitulować, że leczenie wiąże się niemalże z relaksem.

Opinia dodana przez: Daszkiewicz
Najbliższy termin: dzisiaj o 09:00

lek. stom. Karol Babiński

Średnia ocen: 5/5

Leczenie bezbolesne i bardzo delikatne. Miałem robione nakłady kompozytowe i moje zęby wyglądają teraz pięknie.

Opinia dodana przez: Tomasz
Najbliższy termin: jutro o 09:00

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

Katowice

Panie Doktorze bardzo dziekuję za wsparcie,kompetencje,uprzejmość,troskę o to aby nic nie bolało.Cały zabieg przebiegł faktycznie bez bólu i stresu a ja należę do osób wyjątkowo panikujących.Polecem wszystkim Doktora Kowalczyka naprawdę godny polecenia lekarz.Dziękuję również całemu wspaniałemu personelowi.Na zadane pytania Panie odpowiadały z uśmiechem na twarzy przy czym bardzo kompetentnie.Jeszcze raz wielkie dzięki.

Opinia dodana przez: barbara

lek. dent. Mariola Karłowska

Protetyk stomatologiczny   (+1 więcej)

None
Daszyńskiego 16
Gliwice

Średnia ocen: 5/5

Stomatolog godny polecenia, trafiłam do niej z tzw. beznadziejnym przypadkiem, z którym inni nie umieli sobie poradzić. Wszystko skończyło się dobrze i od kilku lat w raz z rodzina korzystamy z usług tej Pani i jak do tej pory jesteśmy b.zadowoleni

Opinia dodana przez: Magda

lek. stom. Renata Przytuła-Wypych

Protetyk stomatologiczny   (+2 więcej)

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karliczka 31
Katowice

Bardzo polecam tą Panią doktor,jest naprawdę doskonałym lekarzem,sama wyleczyłam u niej wszystkie zęby i nie mam zamiaru zmieniać stomatologa.