protetyk stomatologiczny w okolicach rydułtowy

Sortuj
Najbliższy termin: jutro o 13:00

lek. stom. Piotr Puchała

Katowice

Artyści Uśmiechu pod kierownictwem Dr Piotra Puchały to zespół wspaniałych fachowców, dla których słowo "nie da się" nie istnieje. Dzięki doświadczeniu i pasji Pana Doktora jest On w stanie poradzić sobie z najtrudniejszymi przypadkami, takimi jak mój. Polecam szczególnie osobom, którzy boją się wizyt u stomatologa, leczenie odbywa się całkowicie bezboleśnie i szybko, gdyż "kanałówka" jest wykonywana w 100% na jednej wizycie.

Opinia dodana przez: Jacek Woźniczka
Najbliższy termin: jutro o 09:00

lek. stom. Karol Babiński

Średnia ocen: 5/5

Leczenie bezbolesne i bardzo delikatne. Miałem robione nakłady kompozytowe i moje zęby wyglądają teraz pięknie.

Opinia dodana przez: Tomasz
Najbliższy termin: 1 Wrz o 09:00

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

Katowice

Panie Doktorze bardzo dziekuję za wsparcie,kompetencje,uprzejmość,troskę o to aby nic nie bolało.Cały zabieg przebiegł faktycznie bez bólu i stresu a ja należę do osób wyjątkowo panikujących.Polecem wszystkim Doktora Kowalczyka naprawdę godny polecenia lekarz.Dziękuję również całemu wspaniałemu personelowi.Na zadane pytania Panie odpowiadały z uśmiechem na twarzy przy czym bardzo kompetentnie.Jeszcze raz wielkie dzięki.

Opinia dodana przez: barbara

lek. dent. Mariola Karłowska

Protetyk stomatologiczny   (+1 więcej)

None
Daszyńskiego 16
Gliwice

Średnia ocen: 5/5

Stomatolog godny polecenia, trafiłam do niej z tzw. beznadziejnym przypadkiem, z którym inni nie umieli sobie poradzić. Wszystko skończyło się dobrze i od kilku lat w raz z rodzina korzystamy z usług tej Pani i jak do tej pory jesteśmy b.zadowoleni

Opinia dodana przez: Magda

lek. stom. Renata Przytuła-Wypych

Protetyk stomatologiczny   (+2 więcej)

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karliczka 31
Katowice

Bardzo polecam tą Panią doktor,jest naprawdę doskonałym lekarzem,sama wyleczyłam u niej wszystkie zęby i nie mam zamiaru zmieniać stomatologa.