Protetyk Stomatologiczny, Rydułtowy

Nie znaleziono lekarzy dla frazy: protetyk stomatologiczny rydułtowy
Wyświetlamy wyniki dla: Protetyk stomatologiczny w okolicach Rydułtowy
lekarz Piotr Puchała

lek. stom.Piotr Puchała

8 opinii

Artyści Uśmiechu, ul. Chorzowska 216, Katowice

Świetny specjalista godny polecenia oraz fantastyczna profesjonalna z klimatem placówka. Odbudowany ząb kóry przez kilku wcześniejszych stomatologów był nie do uratowania. Gorąco polecam!

Anonim
Umów wizytę online zHaloDoktorze.pl - Piotr Puchała
27 Maj
10:00
lekarz Wojciech Fąferko

lek. dent.Wojciech Fąferko

6 opinii

Chirurg stomatolog, RTG, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy, Protetyk stomatologiczny, Implantolog, Specjalista leczenia bólu, Periodontolog

Dentim Clinic, ul. Baildona 12/3, Katowice

Żeby pacjent chciał wystawić pozytywną opinię o gabinecie stomatologicznym musi być wyjątkowo zaskoczony całokształtem wspaniale przeprowadzonych zabiegów. Z taką atmosferą spotkałem się w DENTIM ...

Daszkiewicz
Umów wizytę online zHaloDoktorze.pl - Wojciech Fąferko
dzisiaj
18:00
lekarz Krzysztof Kowalczyk

lek. dent.Krzysztof Kowalczyk

9 opinii

Chirurg stomatolog, RTG, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy, Protetyk stomatologiczny, Technik dentystyczny, Specjalista leczenia bólu

Artyści Uśmiechu, ul. Chorzowska 216, Katowice 1 inna

Doktor Kowalczyk to bardzo dobry specjalista i prawdziwy profesjonalista. Zawsze uśmiechnięty :) U mnie robił kilka koron na implantach a z przodu licówki. Wszystko ...

Ania
Umów wizytę online zHaloDoktorze.pl - Krzysztof Kowalczyk
28 Maj
09:00
lekarz Karolina Żurek

lek. dent.Karolina Żurek

0 opinii

Chirurg stomatolog, RTG, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy, Protetyk stomatologiczny, Specjalista leczenia bólu

Brynowska 86, Katowice

16:45

lek. dent.Mariola Karłowska

1 opinia

Daszyńskiego 16, Gliwice 2 inne

Stomatolog godny polecenia, trafiłam do niej z tzw. beznadziejnym przypadkiem, z którym inni nie umieli sobie poradzić. Wszystko skończyło się dobrze i od kilku ...

Magda

lek. dent.Marta Krzysztofowicz-Olszańska

Protetyk stomatologiczny

Niepubliczny Zespół Stomatologiczny UNIDENTAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. dr. Wojciecha Czerwińskiego 3, Kędzierzyn-Koźle

lek. dent.Marcin Krywult

Protetyk stomatologiczny