Protetyk Stomatologiczny, Rydułtowy

Nie znaleziono lekarzy dla frazy: protetyk stomatologiczny rydułtowy
Wyświetlamy wyniki dla: Protetyk stomatologiczny w okolicach Rydułtowy
lekarz Piotr Puchała

lek. stom.Piotr Puchała

14 opinii

Artyści Uśmiechu, ul. Chorzowska 216, Katowice

Po wielu krzywych przygodach w innych gabinetach swoich zębów nie oddam już w żadne inne ręce. Żadne! Nigdy!

Natalia
Umów wizytę online zHaloDoktorze.pl - Piotr Puchała
13:00
lekarz Wojciech Fąferko

lek. dent.Wojciech Fąferko

7 opinii

Chirurg stomatolog, RTG, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy, Protetyk stomatologiczny, Implantolog, Specjalista leczenia bólu, Periodontolog

Dentim Clinic, ul. Baildona 12/3, Katowice

Żeby pacjent chciał wystawić pozytywną opinię o gabinecie stomatologicznym musi być wyjątkowo zaskoczony całokształtem wspaniale przeprowadzonych zabiegów. Z taką atmosferą spotkałem się w DENTIM ...

Daszkiewicz
Umów wizytę online zHaloDoktorze.pl - Wojciech Fąferko
08:00
lekarz Krzysztof Kowalczyk

lek. dent.Krzysztof Kowalczyk

10 opinii

Chirurg stomatolog, RTG, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy, Protetyk stomatologiczny, Technik dentystyczny, Specjalista leczenia bólu

Artyści Uśmiechu, ul. Chorzowska 216, Katowice 1 inna

Kolejny wspaniały lekarz z kliniki Artyści Uśmiechu u którego miałem przyjemność się leczyć. Był to ostatni etap mojego leczenia ponieważ Dr Kowalczyk robił korony ...

Tomasz
Umów wizytę online zHaloDoktorze.pl - Krzysztof Kowalczyk
18 Lut
09:00
lekarz Karolina Żurek

lek. dent.Karolina Żurek

0 opinii

Chirurg stomatolog, RTG, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy, Protetyk stomatologiczny, Specjalista leczenia bólu

Brynowska 86, Katowice
lekarz Karol Babiński

lek. stom.Karol Babiński

1 opinia

Artyści Uśmiechu, ul. Chorzowska 216, Katowice 1 inna

Leczenie bezbolesne i bardzo delikatne. Miałem robione nakłady kompozytowe i moje zęby wyglądają teraz pięknie.

Tomasz
Umów wizytę online zHaloDoktorze.pl - Karol Babiński
09:00

lek. dent.Mariola Karłowska

1 opinia

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Daszyńskiego 16, Gliwice 2 inne

Stomatolog godny polecenia, trafiłam do niej z tzw. beznadziejnym przypadkiem, z którym inni nie umieli sobie poradzić. Wszystko skończyło się dobrze i od kilku ...

Magda

lek. dent.Marcin Krywult

Protetyk stomatologiczny

Gen. J. Sowińskiego 9/2, Katowice

lek. dent.Marta Krzysztofowicz-Olszańska

Protetyk stomatologiczny

Niepubliczny Zespół Stomatologiczny UNIDENTAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. dr. Wojciecha Czerwińskiego 3, Kędzierzyn-Koźle

lek. dent.Julia Smyła

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny