psychiatra dziecięcy

dr Anna Zielińska

Psychiatra dziecięcy

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Cierpliwa, spokojna, zaangażowana i inteligentna Pani Doktor. Pomaga pacjentowi na wiele sposobów, nie tylko poprzez farmakoterapię. Ma indywidualne podejście do każdego pacjenta. Widać, że praca jest również pasją Pani doktor. Czasami, co prawda bardzo żadko, niestety zdarza się odczuć gorszy nastrój Pani Doktor, co nie wpływa pozytywnie na proces terapeutyczny. Na szczęście sytuacje takie nie zdarzają się często. Jako pacjentka dr Zielińskiej, z czystym sumieniem polecam rodzicom, których dzieci zmagają się z różnego rodzaju zaburzeniami psychicznymi oraz samym pacjentom.

Najbliższy termin: 29 Cze o 16:15 # 2

dr Marek Grochowski

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Wyjątkowo empatyczny psychiatra, wzbudza zaufanie, traktuje pacjentów po partnersku.

dr Grzegorz Bosy

PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16
Szczecin

Średnia ocen: 5/5

Dobry człowiek oraz znakomity lekarz. Wielki spokój - to rzecz o wielkim znaczeniu w tej profesji.

dr n. med. Renata Ullmann

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Śląska 1
Rybnik

Średnia ocen: 5/5

Byłem pod opieką wielu psychiatrów (lepszych i gorszych), ale to właśnie Panią Renatę Ullmann uważam za najlepszą. Potrafi w odpowiedni sposób rozmawiać z zaburzonym pacjentem, w związku z czym ma z nim świetny kontakt, a poza tym bardzo dużą wiedzę medyczną nawet spoza zakresu psychiatrii i kompleksowo podchodzi do problemów pacjenta. Ponadto leki przepisuje tylko wówczas, gdy jest to naprawdę wskazane i współpracuje z pacjentem w kwestii ich doboru, tzn. jeżeli pacjent powie jej, że dany lek nie pomaga czy wręcz szkodzi, Pani doktor go odstawia bądź zmienia na inny. Nie uważa się za osobę wszechwiedzącą, jest bardzo sympatyczna, bezpośrednia i ludzka. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Zxcvb

lekarz Beata Rajczyk

Szczecin

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz ! Trafiłam do Pani doktor po wielu wczesniejszych nieudanych próbach leczenia depresji. Dostałam wsparcie, zrozumienie, profesjonalną pomoc. Dopiero u Pani doktor Rajczyk zaczęłam wracać do zdrowia, do pracy, do życia. DZIĘKUJĘ !

lekarz Małgorzata Przybylska

30 Stycznia 80
Międzyrzecz

Średnia ocen: 5/5

Bardzo polecam, jeden z najlepszych psychiatrów z jakim miałam styczność. Pani doktor bardzo mi pomogła.

Opinia dodana przez: Lucyferia

Aleksandra Lamparska-Warchalska

Psychiatra dziecięcy

Czerwińskiego 1/1
Katowice

Średnia ocen: 5/5

Byłam z córką na wizycie u pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Zadaje fachowe pytnia dotyczące problemów dziecka, nie stawia pochopnie diagnozy ale też nie odsyła na wieczne nigdy. Od razu proponuje co dalej robić, gdzie znaleźć terapię, jakie formalności załatwić. My dostałyśmy diagnozę po drugiem spotkaniu chociaż wcześniej byłam z córką u kilku psychologów i innego psychiatry i usłyszałam, że mam rozpuszczone dziecko. Po raz pierwszy mogłam z kimś fachowo omówic problem i otrzymałam konkretną pomoc.

dr n. med. Arkadiusz Jasek

ATJ Sp.p.
Tatrzańska 61
Łódź

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz. Godny polecenia. Bardzo indywidualnie podchodzi do swoich pacjentów. Mama 8 letniego i 15 letniego dziecka

Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Karin Bakir-Szara

Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna PsychoMedic.pl
Lanciego 19, lok.135
Ursynów, Warszawa

Średnia ocen: 5/5

U doktor Bakir byłam z synkiem i jestem bardzo zadowolona, przesympatyczna kobieta, ciepła, miła, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, wysłuchała nas ze zrozumieniem. Synek bardzo ją polubił.

Opinia dodana przez: Karolina