Filtruj terminy

lekarz Maria Tomala

Psychiatra

Bogedaina 16
43-200 Pszczyna

Zdecydowanie polecam. Nikt mi nie pomógł tak jak pani doktor. Podczas gdy inni specjaliści wciskali mi kity, albo lecieli regułkami z książek, pani doktor postawiła mnie na nogi i zmieniła moje podejście do wiele kwestii. Dzięki niej odzyskałam spokój ducha i uwierzyłam w to, że warto korzystać z porad i leczenia takich specjalistów.
Opinia dodana przez: DBM

lekarz Dorota Gleńsk

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pogotowie Ratunkowe- Ambulatorium ogólne POZ
ulica Dobrawy 7A
43-200 Pszczyna

Najlepszy psychiatra u którego się leczyłam. Zawsze poświęca mi dużo czasu, tak jak i innym pacjentom. Niezwykle ciepła i przyjazna ale ten stanowcza (np gdy chodzi o dawkowanie czy odstawianie leków). Choć chorowałam długo i trudno było dobrać leki, nigdy nie czułam od Pani doktor, że nie wiem co zrobić - zawsze miałam jakiś pomysł na leczenie. Oprócz tego, że jest psychiatrą, więc przepisuje leki - wspiera pacjenta i zadaje ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Grażyna Gałka-Antas

Psychiatra dziecięcy

Centrum Specjalistycznej Diagnozy i Terapii
Rybnicka 47a
Pszczyna

jestem zażenowana postawa tej pani, z pólgodzinnym opóźnieniem woła do gabinetu, ok zdarzają sie poślizgi czasowe, to jeszcze do przeżycia...ale nie przyjąć nas z powodu takiego że chcieliśmy byc we dwójkę z dzieckiem,że albo jedno z nas albo wcale??na pewno więcej się u niej nie pojawimy
Opinia dodana przez: szkoda gadać