Lekarze Psychiatra dziecięcy Sosnowiec

Grzegorz Wasiński

Specjalistyczny Zakład Diagnostyki i Lecznictwa Ambulatoryjnego
ulica 1 Maja 26
41-200 Sosnowiec

Dr Wasiński bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, na pierwszej wizycie poświęcił mi ponad 2,5h!!! (mimo, iż przewidywany w cenniku czas wizyty rozpoznaniowej to 1h). Nie policzono mi za ten czas ani grosza więcej! Zagłębia się w problem, zadaje pytania, stara się zrozumieć pacjenta, co mu się zresztą udaje. Na kolejnej wizycie również pozytywnie mnie zaskoczył, gdyż zgłębił swoją wiedzę w temacie, którego dotyczył mój problem, świetnie pamiętał przypadek. A to bardzo ...

dr Piotr Dunal

Sosnowiec

Świetny specjalista, oraz niezwykle uprzejmy człowiek. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, potrafi słuchać i wyciąga trafne wnioski. Spokojny, wyrozumiały, o wysokim poziomie kultury osobistej. Zaangażowany w proces leczenia, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości można skorzystać z kontaktu telefonicznego.Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Anna Chojnacka-Gabryel

ulica Grottgera 6/3
41-219 Sosnowiec

Polecam. Profesjonalna i mądra Pani doktor. Leczę się u Pani doktor od kilku lat i poleciłem ją kilku moim znajomym. Wszyscy mają podobną opinię. Pierwszy raz przyszedłem na wizytę również z polecenia. Było warto. Jestem pod dobrą opieką.
Opinia dodana przez: Olaf

dr n. med. Magdalena Stokowacka-Zakrzewska

Specjalistyczny gabinet Psychiatryczny
3-go Maja 14, DT SEZAM, III piętro
41-200 Sosnowiec

Wizyty przebiegają bardzo spokojnie i komfortowo, w luźnej, przyjaznej atmosferze- Pani doktor zawsze maksymalnie skupia się na pacjencie, nie spogląda na zegarek, nie niecierpliwi się. Jest bardzo wnikliwa, zgłębiając problem zadaje dużo pytań, ale też potrafi wsłuchać się w człowieka, spokojnie wyjaśnia wszystkie moje wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu terapii i zapisanych leków, serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: maria82

dr n. med. Agata Karnowska

Baczyńskiego
41-203 Sosnowiec

Wspaniały człowiek i wspaniały lekarz. Na przestrzeni kilku trudnych lat w moim życiu leczyłam się u Pani Doktor dwukrotnie. Nerwica, depresja, stany lękowe-ciężko było sobie z tym samodzielnie poradzić, tym bardziej, że co rok lub dwa nawracało kiedy pojawiał się jakiś kryzys. Pani Agata w każdym moim dołku potrafiła postawić mnie na nogi bez zbędnego i długotrwałego faszerowania lekami. Super dopasowane leki sprawiały, że w ciągu kilku miesięcy wracałam do ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Teresa Kurdziel-Kurczok

Kołłątaja 17
41-200 Sosnowiec

Witam. Jestem bardzo zadowolona z tego,że wybrałam się do Pani Kurczok :) Jest wspaniałą kobietą! Potrafi wysłuchać , potrafi rozmawiać z pacjentem ! :) Profesjonalna kobieta ! Ten uśmiech i pytanie na wstępie "Jak się Pani czuje? Pani Patrycjo jak samopoczucie ?" Polecam wszystkim ludziom ,którzy potrzebują rozmowy i przede wszystkim rozmowy :) Aaaa... i ta młoda pani ,która wypisuje l4 :) Wspaniała :) Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Barbara Smolarczyk-Pająk

Psychiatra dziecięcy

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ul. G. Zapolskiej 3, Sosnowiec
41-218 Sosnowiec

Cudowna Pani Doktor, wiele jest w stanie pomoc i poświęca bardzo dużo czasu na rozmowę. Polecam serdecznie

dr n. med. Agata Cichoń-Lenart

Psychiatra dziecięcy

Centrum Pediatrii w Sosnowcu
Zapolskiej 3
Sosnowiec

P.Agata jest bardzo dobrym terapeutą ma świetne podejście jest miła i sympatyczna osoba . Rozmawia z osobą chorą docieka ważnych aspektów na podstawie tego przepisuje odpowiednie leki . Szkoda tylko że jest lekarzem od małoletnich ponieważ odwiedzilabym ja ponownie po 18 roku życia. Pozdrawiam cieplutko !
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Anna Bątkiewicz

indywidualna praktyka lekarska
ul.Jagiellońska
41-200 Sosnowiec

Jak najbardziej polecam,chodze na wizyty ladne pare lat...niestety moja choroba jest dlugotrwala jak nie nieuleczalna.Naprawde polecam i zycze zdrowia;))

Tomasz Underman

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Leczę się u doktora od wielu lat. Fantastyczny facet, konkrety, nie owija w bawełnę. Zdecydowanie polecam.

lekarz Krzysztof Klinke

zoz Warszawa
ul.sienkiewicza 38
05-071 Sosnowiec

Dzień dobry Super lekarz. Zna się na tym czym się zajmuje a wiem o tym bo przed nim zwiedziłem kilku psychiatrów. Jestem bardzo zadowolony
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Ireneusz Jelonek

Centrum Pediatrii w Sosnowcu
Zapolskiej 3
Sosnowiec

Lekarz bardzo kompetentny i uważny na pacjenta. Ma czas dla pacjenta, przejmuje się jego odczuciami. Uważnie słucha rodziny, jeśli chory przychodzi z kimś. Stara się tak dopasować leki, żeby pacjent nie musiał trafić do szpitala. Szpital to ostateczność w ostrej fazie choroby. Polecam
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Artur Szywiński

Internista, Psychiatra

Przychodnia przy KWK "Porąbka-Klimontów"
ulica Dmowskiego 22
41-200 Sosnowiec

Dobry lekarz.Siedmioletnia współpraca przyniosła poprawę mego zdrowia.Kompetentny,dobrze dobrał lekarstwa.Uprzejmość to też napewno jego pozytywna zaleta.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Bartek

lekarz Tomasz Krawczyk

Psychiatra, Wizyty domowe

nie aktualne
Mielecka 14/10
41-219 Sosnowiec

Jestem zadowolona z wizyty. Lekarz miły, kompetentny. Po niedługiej rozmowie prawidłowo ocenił mój problem. Polecam
Opinia dodana przez: Agata

Ewa Rudzka-Jasińska

Grabowa 8
41-200 Sosnowiec

Pani doktor jest godna poleceniea,bardzo dobry specjalista ,kompetentny od lat pomaga naszej rodzinie zawsze możemy liczyć na poradę i pomoc chciałabym żeby wszyscy specjaliści mieli takie rzeczowe podejście do pacjenta Dziekuje pani doktor

lekarz Albert Mieczyński

zoz Warszawa
ul.sienkiewicza 38
05-071 Sosnowiec

"Skoro jest już lepiej, to po co pani przyszła" tyle mogło by wystarczyć. Dawno nie czułam się, tak źle. Jak przyszłam do domu, to tylko atak paniki, zdenerowanie i teraz mogę powiedzieć, że "czuję się gorzej" Pan jest nieprofesjonalny, nie raczy nawet spojrzeć, zero empatii i zrozumienia. Jakbym wiedziała, czemu jest mi źle, czemu się tak zachowuje a nie inaczej, dlaczego mam zmienne nastroje i tysiąc innych rzeczy to bym ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Paweł Czaja

NZOZ Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne
ulica Kukułek 45
41-200 Sosnowiec

Uważam, że powyższe opinie są bardzo krzywdzące dla pana doktora Pawła Czai, po śmierci męża zgłosiłam się na wizytę i pan doktor objął mnie kompleksową opieką psychiatryczną, dzięki czemu mój świat nabrał koloru. pan doktor to sympatyczny, przemiły i kompetentny lekarz specjalista. Dziękuje panie doktorze.
Opinia dodana przez: Teresa

dr Piotr Olszenko

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

Po próbie samobójczej mojego syna,potrzebowałam rady i wsparcia,więc poszłam,wydawałoby się ,do specjalisty.Nie zdążyłam opowiedzieć wszystkiego,ponieważ Pan dr cały czas przerywał i wtrącał wątki ze swojego życia,które nie miały nic wspólnego z moją sytuacją.W pewnym momencie,o zgrozo!,wyjął papierosa i chciał go zapalić,powiedziałam,że nie palę i proszę go o to samo.A On na to,że przecież jego frustracje też muszą mieć jakieś ujście.Mogłabym przytaczać jeszcze długo,że gdybym była silna i walczyła z urzędnikami,chodziła ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Magdalena Garbacz-Michaluk

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OL-MED" Sp. z o.o.
ulica Czołgistów 5
41-216 Sosnowiec

Po roku leczenia u pani doktor , mam myśli samobójcze. Na początku naszej współpracy , zaznaczyłem pani doktor , że chciał bym zadbać o swoje zdrowie , regularnie jeść , pić wodę , zadbać o sen , aktywność fizyczną. Usłyszałem jedynie żebym uważał na darzenie do ideału ! Tym sposobem pani doktor podważa zdrowy styl życia , który promowany jest przez wielu lekarzy, którzy starają się pomóc osobie chorej , ...
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Sylwia Jeziorko-Trejbsza

Psychiatra

NZOZ Centrum leczenia zaburzeń OUN i wspierania rozwoju dzieci "Kangur"
ulica Hallera 16
41-200 Sosnowiec

To mój drugi psychiatra,ale dopiero pierwszy,który mi realnie pomógł. Do pierwszej lekarki do tej pory nie mam zaufania. A każda teleporada u pani dr. Sylwi w celu wystawienia recepty to kilkuminutowa rozmowa. Nie mam oporu żeby jej się zwierzyć jak u psychologa z tego jakie mam problemy. Okazało się też,że poprzednia lekarka źle mi dostosowała dawkę leków. Po jakimś czasie pani Sylwia zdecydowała mi się wdrożyć nowe leczenie,bo sama zauważyła ...
Opinia dodana przez: Wiktoria