Filtruj terminy

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Orthomental
Przechodnia 5/1
Włocławek

Pani doktor to miła i pełna empatii osoba. Wnikliwie i ze zrozmieniem wysłucha pacjenta. Uprzejma i znajdująca czas dla pacjenta.

lekarz Anna Gradecka

Bojańczyka 25 lok. 5
87-800 Włocławek

Bardzo dobry lekarz, dokładnie mi wyjaśnił na czym polegają moje problemy, oraz jak sobie radzić gdyby coś się działo niepokojącego, pani doktor jest bardzo uprzejma dzięki czemu wizyty stają się łatwiejsze. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Romana Ciesielska

ulica Wojska Polskiego 3A/1
87-800 Włocławek

Witam serdecznie Pani doktor godna polecenia jest wspaniałą osobą,która potrafi zrozumieć drugiego człowieka . Stara się pomóc jej praca wykonywana jest z szczerego serca które ma, bardzo życzliwa i uśmiechnięta.
Opinia dodana przez: Beata

lek. med. Bogusława Antczak

87-800 Włocławek

Bardzo dobra, spokojna, uprzejma, kompetentna Pani Doktor z właściwym podejściem do pacjenta. Godna polecenia

lekarz Anna Kasialis

gabinet prywatny
włocławek
87-800 Włocławek

Bardzo dobry lekarz poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu dobrze dobiera leki dziwie się negatywnym opinia

lekarz Agata Świderska

Al. Chopina 15/3
87-800 Włocławek

Witam dziś miałam pierwszą wizytę u pani doktor. Widać doświadczenie zawodowe po rozmowie dłuższej stwierdziła co mi dolega wytłumaczyła wszystko nawet jak brać leki i jakie mogą być skutki uboczne miła ciepła osoba której moim zdaniem można powiedzieć co tak naprawdę nas martwi. Polecam ☺
Opinia dodana przez: Angelika
Pani psychiatra na początku sprawiała wrażenie osoby kompetentnej i szukającej przyczyn dolegliwości, jednak jedyne, co robiła to przepisywała mi dalej te same leki, które brałam już wcześniej kasując co kilka miesięcy za kolejną nic niewnoszącą wizytę. Po 2 latach w końcu przypadkiem - bo sama zagłębiając się w wolnym czasie w tematykę różnych zaburzeń zauważyłam u siebie niepokojące objawy i tylko nie wiedziałam co mogą oznaczać i je przedstawiłam -podsunęła ...
Opinia dodana przez: Kamila
super lekarz nie mogę przeboleć że się wyprowadziła z moich okolic gorąco polecam bardzo mi pomogła lekarz i psycholog w jednym maksimum zrozumienia, wspaniała osoba

lekarz Andrzej Michorzewski

DIAGMED
Okrzei 63
87-800 Włocławek

WSPANIALY DOBRY CZŁOWIEK Wydaję się ze przez swoje doświadczenia w życiu i może też nawet zlych ludzi potrafi wysłuchać i zrozumieć pacjenta. Ja dzięki Doktorowi wychodzę z dola którego spowodowała choroba a i też właśnie zli ludzie.Niestety mało jest podobnych lekarzy.Doktor jest nadzieja dla mnie na w miarę normalne życie. Dziękuję bardzo za ogromne wsparcie, za dobre leki Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Marcello

lekarz Beata Szałek

87-800 Włocławek

Pani doktor pełna empatii. Wnikliwie bada przyczyny choroby. Cierpliwa i miła. Szybkie zdiagnozowanie choroby. Dziękuję Pani doktor.
Opinia dodana przez: Ula
Lekarz ten w pełni angażuje się w życie pacjenta i jego dylematy.Jego myśl pracuje jak szwajcarski zegarek co czyni go godnym nagrody Nobla.A może uczestniczy w programie "lekarze bez granic"?W każdym bądź razie jak dla mnie to ON zasługuje na miano "sprawiedliwy wśród narodów świata".Dodam,że lekarz ten pozostaje sobą,tak zwyczajnie,naturalnie. Ekscetryczny (osobliwy),cokolwiek to oznacza pacjent.(a) ps.dodam,że ów lekarz pracuje w ekstremalnych warunkach :"okno wylata" i "dach przecieka".Tak słyszałem.
Opinia dodana przez: Andrzej

mgr Katarzyna Torbicka

Psychiatra dziecięcy

Reja 10/1
87-800 Włocławek

Pani doktor na piątkę, a nawet na szóstkę, jeśli by myśleć kategoriami szkoły. Jestem bardzo wdzięczna pani lekarce. Agnieszka z rodziną.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Izabela Kącka

87-800 Włocławek

Zdecydowanie nie polecam. Sprawiała wrażenie miłej i kompetentnej, ale podczas wizyty co chwila wychodziła z gabinetu i nie było jej dłuższy czas. Momentami miałem wrażenie, że zapomniała o mnie

Wiesław Turowski

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UNIMED"
pl. Wolności 17
87-800 Włocławek

Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do dr Turowskiego. Jednak dobrze dobrane leki i odpowiednie zdiagnozowanie choroby dały mi do zrozumienia, że mam do czynienia z kompetentnym fachowcem. Co do niekonwencjonalnego stylu rozmowy z pacjentem prowadzonym przez pana Turowskiego, można się przyzwyczaić. Mówiąc krótko, polecam.

lekarz Adam Brzeski

ulica Warszawska 2/4/6/27
87-800 Włocławek

Mieni się biegłym sądowym, choć niema go na żadnej liście w okolicy .pogarda i nienawiść dla ludzi niewygodnych dla kolesi z PSL wprost się wylewa z jego grafomanskich opini. Złośliwy chory z nienawisci kłamca.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Aleksandra Kochowicz